Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: (Police) Szpital w Policach  (Przeczytany 17130 razy)

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
(Police) Szpital w Policach
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 02, 2013, 15:35:14 »
COOKER.
A pomyślałeś może że ta kobieta ma na przykład troje dzieci w wieku szkolnym i pracuje sama bo mąż nie potrafi z należ pracy i co by było jeśli by ją zwolnili???
Następnym razem złożę skargę ale też trzeba dawać ludziom  szansę.
Ale i masz też rację że takie myślenie powoduje to iż czują się bezkarni.

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
(Police) Szpital w Policach
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 02, 2013, 20:01:16 »
Cytat: "Robercik32"
COOKER.
A pomyślałeś może że ta kobieta ma na przykład troje dzieci w wieku szkolnym i pracuje sama bo mąż nie potrafi z należ pracy i co by było jeśli by ją zwolnili???


w takim razie niech szanuje swoją pracę i pacjentów skoro to jej jedyne źródło utrzymania.

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
(Police) Szpital w Policach
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 02, 2013, 20:29:18 »
Cytat: "Robercik32"
Następnym razem złożę skargę ale też trzeba dawać ludziom szansę

I tak każdy się lituje, a potem się okazuje, że człowiek notorycznie odwala jakieś numery, ale nikt się nigdy nie skarżył, więc skąd góra miała wiedzieć, bo przecież nie od kolegów ze zmiany... Od dawania szansy w takim przypadku jest pracodawca, a nie Ty.

Offline mieszkaniec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
(Police) Szpital w Policach
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 02, 2013, 22:22:45 »
Cytat: "m8z"
Cytat: "Robercik32"
COOKER.
A pomyślałeś może że ta kobieta ma na przykład troje dzieci w wieku szkolnym i pracuje sama bo mąż nie potrafi z należ pracy i co by było jeśli by ją zwolnili???


w takim razie niech szanuje swoją pracę i pacjentów skoro to jej jedyne źródło utrzymania.

popieram w 100%!!!

aurelka

  • Gość
(Police) Szpital w Policach
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 03, 2013, 18:39:36 »
Czyli jednak...nasze pogotowie nie jest takie jak powinno być. A co do szpitala może rzeczywiście ''ta'' pielęgniarka miała zły dzień, ale to jest praca i nie może się wyżywać na pacjentach.

Offline mieszkaniec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
(Police) Szpital w Policach
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 03, 2013, 20:24:07 »
aurelka a pomyślałaś może człowieczku że ta karetka jechała ze szczecina, albo była na innym wezwaniu i jak je zakończyła to przyjechała, są tylko 2 ( dwie) na cały powiat, od Warpna po Szose polską do Pilichowa!!!!! a ludzi troche tu mieszka, sama nie jesteś

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
(Police) Szpital w Policach
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 03, 2013, 20:45:51 »
Cytat: "cooker"
Abstrahując od polityki, gdyby Wałęsa pomyślał sobie "skoczyć chciałem przez płot ale pewnie nie zdało by się to na nic więc sobie darowałem" to jakby kraj dziś wyglądał?

tak jak wygląda :rotfl:  Wałęsa nie wie gdzie przez płot skakał, więc pytanie czy skakał ;)
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

aurelka

  • Gość
(Police) Szpital w Policach
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 03, 2013, 21:13:27 »
Cytat: "mieszkaniec"
aurelka a pomyślałaś może człowieczku że ta karetka jechała ze szczecina, albo była na innym wezwaniu i jak je zakończyła to przyjechała, są tylko 2 ( dwie) na cały powiat, od Warpna po Szose polską do Pilichowa!!!!! a ludzi troche tu mieszka, sama nie jesteś


no tak sama nie jestem, dlatego moj tata zmarł bo miał zawał serca. A lekarz, który przyjechał zobaczył mnie pierwszą stojącą przed domem i spytał ''acha to pani ma zawał''

aurelka

  • Gość
(Police) Szpital w Policach
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 03, 2013, 21:15:17 »
Cytat: "mieszkaniec"
aurelka a pomyślałaś może człowieczku że ta karetka jechała ze szczecina, albo była na innym wezwaniu i jak je zakończyła to przyjechała, są tylko 2 ( dwie) na cały powiat, od Warpna po Szose polską do Pilichowa!!!!! a ludzi troche tu mieszka, sama nie jesteś


p.s. Mam nadzieję że Tobie się taka tragedia nigdy nie przydarzy, bo widzę, iż mądrością pałasz wszem i wobec.

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
(Police) Szpital w Policach
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 04, 2013, 11:05:04 »
Cytat: "mieszkaniec"
aurelka a pomyślałaś może człowieczku że ta karetka jechała ze szczecina, albo była na innym wezwaniu i jak je zakończyła to przyjechała, są tylko 2 ( dwie) na cały powiat, od Warpna po Szose polską do Pilichowa!!!!! a ludzi troche tu mieszka, sama nie jesteś

Jeżeli na powiat to chyba od Warpna po Kołbaskowo? W co wątpie...

Czy to ludzi wina, że są tylko 2 karetki? Poza tym pogotowie, kuźnicka też m karetki. Nie wiem, ale jeżeli to byłby weekend albo noc dzwoniłabym tam i nie nabierała się na teksty, że nie mają karetek. Od czasu kiedy mając 40stopni gorączki ani z pogotowia nie chciano do mnie przyjechać ani z kużnickiej (była niedziela), bo rzekomo karetek nie ma, po przyjechaniu taksówką (minęło 15min) pod przychodnie widzę jak stoją 2 karetki, w przychodni nikogo to mnie krew zalała.

Zresztą słyszałam praktyki, że karetki mają takie poślizgi, nie tylko u nas, w Szczecinie moja koleżanka czekała 4h na karetkę do jej ojca 60letniego po wylewie. Też mi ktoś powie że tylko 2 na powiat?

Offline mieszkaniec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
(Police) Szpital w Policach
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 04, 2013, 12:46:30 »
Od kiedy nocna i świąteczna pomoc lekarską pełni przychodnia na kuźnickiej, jest tam dwóch lekarzy, i maja do dyspozycji karetkę BO wizyty domowe maja wpisane w swoje obowiązki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i za to dostają niemałą KASE tyle tylko że lekarze zbywają pacjentów mówiąc że nie mają czym dojechać, albo jeszcze gorzej, byłem tego świadkiem jak pseudo lekarz mówi pacjentowi jak ma kłamać aby przyjechało do niego pogotowie bo jemu się nie chce!!!!! to jest karygodne, tym bardziej że pacjent najczęściej potrzebuje zbadania i recepty. Jest to notoryczne postępowanie przychodni Medica, wesoło bedzie dopiero wtedy jak pogotowie pojedzie do wizyty którą powinna załatwić medica a na policach zdarzy się jakis wypadek i niebędzie komu pojechać. Jeżeli do kogos nie dociera to co napisałem to ma problem.

aurelka

  • Gość
(Police) Szpital w Policach
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 04, 2013, 15:46:40 »
dla mnie Karetka to ''Ratowanie Życia''..... oczywiście czasem juz nie można kogoś uratować, ale chociaż powinni próbować, a nie z 3km trasy robić 20km....i tłumaczenie że są dwie mnie nie przekonuje, jeżeli coraz więcej jest ludzi w Naszym Powiecie, to powinno być więcej karetek.

Offline mieszkaniec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
(Police) Szpital w Policach
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 04, 2013, 16:14:52 »
to powiec to w nfz bo to oni określają liczbę karetek na rejon i za nie płacą!!

aurelka

  • Gość
(Police) Szpital w Policach
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 04, 2013, 18:39:47 »
tak jak i całą resztę.