Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] WOŚP 2013  (Przeczytany 46403 razy)

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 11, 2013, 19:10:56 »
Cytat: "kaskada"
większym pożytkiem będzie wesprzeć lokalne akcje charytatywne
na tacę dałem, świeczkę Caritasu kupiłem, cegiełkę na robotników stoczni gdańskiej (już b. dawna sprawa) kupiłem, do wigilijnej kolacji organizowanej przez Lions Club w Policach dołożyłem, itd.
Nie sprawdzam ich raportów finansowych, robię to w dobrej wierze.
A Ty sprawdasz raporty finansowe wszystkich swoich ofiarobiorców?
<*)))))>{

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 11, 2013, 22:32:50 »
Cytat: "kaskada"
na Uni strasznie narzekali na kukułcze jajo jakie Owsiak podrzucił w postaci inkubatora marnej klasy i bez serwisu w Polsce

Idę o zakład, że sami sobie kupują cudeńka, które się nigdy nie psują. Podeście stare jak świat: krytykujemy to cośmy dostali, bo gdybyśmy krytykowali to cośmy sami kupili, wyszlibyśmy na idiotów, którzy kupili szajs.
Jakoś tyle razy oglądałem wiadomości wszelkiej maści, a jeszcze nie trafiłem żeby ktoś narzekał na sprzęt otrzymany od Orkiestry. Takich rzeczy też im umowa zabrania? Chyba logicznym jest, że szpitale by takie coś zgłaszały, choćby po to żeby Orkiestra miała świadomość, że sprzęt może nie być najlepszy i następnym razem wybrała innego dostawcę.

Offline Q100sz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 11, 2013, 23:23:26 »
Moja wnuczka i kilkoro innych dzieciaków przeżyło dzięki inkubatorom od Jurka. Były tam też urządzenia bez serduszek, zepsute... O sprzęcie WOŚP położne mówiły: Rolls- Royce. Czułbym się goły chodząc podczas Finału bez aktualnego serduszka.

Offline mat_tk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.zafriko.pl
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 11, 2013, 23:34:43 »
Nie no dajcie spokój, przecież wiadomo, że u nas jedno wypowiedziane zdanie przekreśla całe życiowe sukcesy i osiągnięcia. On wypowiedział słowo eutanazja! Przecież on nie ma prawa do własnego zdania! On musi być idealny skoro chce zbierać pieniądze na zbiórce charytatywnej. Nie ważne są miliony przekazane na dobry cel :)
KP Chemik Police - Prawdziwa Duma Pomorza!

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 11, 2013, 23:38:02 »
Cytat: "kaskada"
dlatego też popierasz eutanazję?
Dziwie się że ludzie po prostu ,p...     ,czy p.Owsiak mówił  że zbiera na zabijanie ludzi starych ????????????? niektórym naprawdę odbiera rozum. To  że zbiera na godne życie ludzi starych ,tak niektórych oburza ???????Całe szczęście  że jeszcze są tacy ludzie ,którym dobro drugiego człowieka nie jest obojętne .I zawsze robię  wszystko  aby  wspierać ludzi którzy robią coś dla drugiego człowieka .AMEN

Offline pawel10220

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 12, 2013, 02:17:29 »
Szkoda że jeszcze nie pojawiło się o tym, że na brudasów z Woodstocku nic nie dajecie, że Owsiak kradnie i jeszcze paru innych, tradycyjnych prawicowych poglądów ^^

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 12, 2013, 08:51:07 »
Wyznawcy biznesmena z Torunia będą toczyć pianę, bo Owsiakowi los starszych ludzi nie jest obojętny. Na nich eutanazji dokonują wszystkie rządy po 1989 r. Moja córkeczka również korzystała ze sprzętu orkiestrowego. Miała robione przesiewowe badania słuchu na nim. Przy tej okazji serdeczne pozdrowienia dla personelu szpitala w Pyrzycach, gdzie przyszła na świat. Lepszego szpitala i podejścia do człowieka jak tam nie spotkałem. Niebo a ziemia w porónaniu z policką umieralnią.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 12, 2013, 15:43:55 »
ak, zawsze, nienawidzę marnotrawstwa. Po to są raporty, jak zobaczę marnotrawienie kasy więcej nie daję, ale takie marnotrawienie jak w WOŚP woła o pomstę np. rok 2009 Dane na podstawie oficjalnego sprawozdania WOŚP za 2009 rok:
Zbiórka - 54.506.270,77 zł, z czego na pomoc opisaną w statucie fundacji przeznaczono 28.993.580,43 zł.
Na działalność dobroczynną przeznaczono więc niecałe 54 proc. a gdzie jest reszta?
W kieszeniach Owsiaka i reszty zarządu a co jeszcze pozostało przechlano i przećpano na woodstoku
cooker, ten awaryjny inkubator miał wtłoczone serduszko w obudowie pozostałe miały naklejki które dostarczono razem z inkubatorem.
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline tusia888

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 12, 2013, 16:08:03 »
Naprawdę rzadko zdarza mi się wypowiadać, chociaż czytam to forum regularnie. Uważam, że każdy ma prawo do własnego zdania, dlatego jak nie podoba się komuś WOŚP to niech przejdzie obojętnie obok puszki wracając z kościoła i nie robi wielkiej afery. Ja wrzucę, bo znam ludzi, którzy dzięki sprzętowi kupionemu przez fundacje przeżyli.
Zauważyłam jednak, że kaskada zawsze ma do powiedzenia coś innego, jakąś krytykę, szanuje to, ale wtedy gdy jest ona poparta jakimiś dowodami. Dowodem zaś nie jest zasłyszenie od kogoś jego poglądu, chociaż mogę się mylić.
Cytuj (zaznaczone)
W kieszeniach Owsiaka i reszty zarządu a co jeszcze pozostało przechlano i przećpano na woodstoku
Poproszę o dowody na potwierdzenie tego gdzie te pieniążki się znalazły.
P.S. za niczyje nie chlałam ani nie ćpałam na Woodstocku, moi znajomi również. Więc nie wiem skąd ta teoria, ludzie boją się tego czego nie znają.
pozdrawiam :)

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 12, 2013, 16:16:41 »
Cytat: "kaskada"
Zbiórka - 54.506.270,77 zł, z czego na pomoc opisaną w statucie fundacji przeznaczono 28.993.580,43 zł.

Cytat ze sprawozdania:
Cytuj (zaznaczone)

Przychody z XVII finału z wpłat pieniężnych :      42.191.283,90 zł
Przychody z darowizn rzeczowych i celowych :    7.841.055,69 zł
Przychody z 1% podatku:                                  4.473.931,18 zł


Wydatki na pomoc opisaną w statucie i szkolenia: 31.358.898,64 zł

Organizacja PW: 2.661.877,57zł
Wydatki na działalność pożytku publicznego   702.305,98zł

Wynik finansowy ogółem wykazuje dochód: 14.100.823,66 zł

Teraz już wiesz, gdzie jest reszta. Wszystkie informacje znajdują się w sprawozdaniu, które przeczytałaś niezbyt dokładnie. Jeśli w ogóle je przeczytałaś.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 12, 2013, 17:16:51 »
czytałam i czytam i jasno wynika z nich marnotrwstwo, to co piszesz nie jest przedmiotem zbiórki publicznej na którą się zrzucasz ważniaku. Jakbyś pisał te sprawozdania to byś wiedział.
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 12, 2013, 17:37:35 »
Cytat: "kaskada"
czytałam i czytam i jasno wynika z nich marnotrwstwo
Gdzie jest to marnotrawstwo? Wskaż jasno punkt tego sprawozdania, bądź pokaż jakiś inny dowód.
Cytat: "kaskada"
Jakbyś pisał te sprawozdania to byś wiedział.
Nie muszę ich pisać, wystarczy, że przeczytam.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 12, 2013, 17:51:39 »
Cytat: "kaskada"
czytałam i czytam i jasno wynika z nich marnotrwstwo, to co piszesz nie jest przedmiotem zbiórki publicznej na którą się zrzucasz ważniaku. Jakbyś pisał te sprawozdania to byś wiedział.
Co Ty robisz dobrego dla innych ludzi? Słyszałaś, o obrzędach satanistycznych i rytualnym spuszczaniu krwi na Woodstocku? Przecież Radio Maryja trąbiło o tym ;D O orgiach seksualnych i narkotyzowaniu nie wspomnę :rotfl:
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 12, 2013, 18:21:09 »
Cytat: "kaskada"
ak
W kieszeniach Owsiaka i reszty zarządu a co jeszcze pozostało przechlano i przećpano na woodstoku


A na Woodstocku to pani ile razy była można wiedzieć?

BTW to będą te dowody czy nie?

P.S. Myślę, że kaskadzie należy się ostrzeżenie za oszczerstwa.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 12, 2013, 18:25:40 »
Cytat: "tusia888"
Uważam, że każdy ma prawo do własnego zdania, dlatego jak nie podoba się komuś WOŚP to niech przejdzie obojętnie obok puszki wracając z kościoła i nie robi wielkiej afery. Ja wrzucę, bo znam ludzi, którzy dzięki sprzętowi kupionemu przez fundacje przeżyli.

Owsiak jest bezkonkurencyjny w tym co robi dla ogółu. I to tak wiele lat. Dostrzegł potrzeby najsłabszych, kupuje najnowocześniejszy sprzęt. Wyręczając państwo pokazuje zaniechania i ignorancję decydentów. Dużo by można pisać. Tylko po co? Tych, którym nieobca empatia nie ma potrzeby przekonywać do aktywnego uczestnictwa. A ,,plujących" może zignorować?
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -