Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] WOŚP 2013  (Przeczytany 46800 razy)

Offline Sweeti Belle

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 13, 2013, 21:01:53 »
Popieram "orkiestrę" i wspieram finansowo,choć dziś mało ludzi widziałam na mieście,pewnie ze względu na pogodę.Tylko dwie grupki wolontariuszy z puszkami,ale udało mi się i swoje pieniążki dołożyć.Nie tylko dlatego popieram ,że moje dziecko też miało badanie słuchu,popieram ponieważ działalność tej fundacji jest widoczna i namacalna , głównie w szpitalach ,bo o to tu przecież chodzi.Natomiast jakoś nie spotkałam nikogo, kto by spotkał kogoś ,aby słyszał  że ktoś tam otrzymał pomoc z fundacji polsat czy tvn....A cały rok w tv podają nr sms,nie wspomnę o słoneczku na vizirze,pastach do zębów itp.....Dla orkiestry wielkie TAK,dla p.Owsiaka duże brawa za to że się nie zniechęca mimo takich osób jak Kaskada i robi swoje......Oby jeszcze długo .....Pozdrawiam.

Offline solar

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 13, 2013, 21:03:06 »
Cytat: "Dr.Kafar"
pieniądze są kradzione na potęgę przez wolontariuszy, myślę, że spokojnie z 10%-15% więcej by ich było, gdyby nie kradzieże.

To coś nowego. O takiej ciemnej stronie akcji się nie mówi.
Jeśli możesz, to przybliż nam trochę jak to robią. Będzie to z pożytkiem też i dla WOŚP. Oczywiście, jeśli taki głos zechcą potraktować poważnie.
_

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 13, 2013, 21:29:17 »
Cytat: "NIKA"

Mamy tu jakiegoś prawnika? Proszę na pw bo aż mnie korci żeby ominąć ha ! ha! prawa autorskie jednej pani.


Nie musisz mieć jej zgody by publikować to co ci wysyła.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 13, 2013, 21:38:00 »
Cytat: "Dr.Kafar"
pieniądze są kradzione na potęgę przez wolontariuszy
Mniemam, że zgłosiłeś ten fakt odpowiednim organom? Również miałem okazję być wolontariuszem, na szczęście nie spotkałem się z podobnym zachowaniem.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 13, 2013, 21:40:01 »
Cytat: "KrP"
Nie musisz mieć jej zgody by publikować to co ci wysyła.


Też mi się tak wydaje, bo w końcu do Ciebie też to dotarło, więc i Ty jesteś posiadaczem tych szczęśliwych słów, w sumie co? grozi Ci? :]

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 13, 2013, 21:42:04 »
Publikuj, pośmiejemy się. ;]
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #51 dnia: Stycznia 14, 2013, 07:16:45 »
Cytat: "jezat"
A ja proponuję,żeby dla równowagi kaskada przedstawiła sprawozdanie Caritasu za rok 2011,bo to już chyba mają gotowe.

To było poniżej pasa. Dobrze wiesz, że niektóre instytucje są uczciwe z definicji, więc sprawozdań nie robią.

Cytat: "NIKA"
Pewnie za to tak jak wtedy na pw napisze mi że mam diabła pod skórą i nie kocham męża. To tak na marginesie.. Nie zacytuję bo zastrzegła sobie prawa, że nie mogę tego co napisała nigdzie użyć.

Nie ma takiego prawa. Co innego, gdybyś chciała cudzą (tzn. taką, gdzie nie jesteś ani nadawcą, ani adresatem) korespondencję upublicznić. Prawo autorskie nie jest od chronienia anonimowych bluzgaczy. Od chronienia podpisanych też nie.
Dla normalnej korespondencji jest norma kulturowa: nie upowszechnia się listu bez zgody nadawcy. Na moje wyczucie nie obejmuje ona listu z wyzwiskami czy pogróżkami, ale to Ty decydujesz.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #52 dnia: Stycznia 14, 2013, 09:47:23 »
No właśnie, dajesz NIKA, poka co tam pisała. ;D

To tak jakbym ja komuś napisał, że jest pier*&^&% sk*&^%*& i go zabiję, ale dodał klauzulę, że nie godzę się na upublicznianie tego komukolwiek. ;D
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

bartek

  • Gość
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #53 dnia: Stycznia 14, 2013, 10:10:40 »
Eutanazja seniorów coś okropnego.Uważam,że orkiestra nie powinna wyręczać rządu.Żeby było sprawiedliwie proponuję w lutym zrobić coroczną zbiórkę dla Policji celem doinwestowania resortu - jest ciężko,
w marcu zrobić zbiórkę dla górników też mają ciężko opał jest drogi a sprzęt im się przyda,
w kwietniu zbiórka dla wojska,
w maju na nauczycieli,
w czerwcu na rolników,
w lipcu dla samorządów,
sierpień dla dużych zakładów Dolna Odra ZCH Police
wrzesień zbiórka dla zarządu dróg przeprawa Police - Święta
październik dla bezdomnych
listopad dla kościoła
grudzień dla cudzoziemców.
Co Wy na to? :study:

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
WOŚP
« Odpowiedź #54 dnia: Stycznia 14, 2013, 10:20:28 »
Moja 15letnia córka była wczoraj wolontariuszem WOŚP. W mrozie wraz z przyjaciółmi od 9 do 19,30 zbierała datki. Przechodnie różnie reagowali, większośc była bardzo miła inni krzyczeni:"idźcie do Tuska!" Jestem z wszystkich, którzy pomagali we wczorajszym dniu dumna iż pomimo pogody i wolnej niedzieli "chciało im się pomagać". Oczywiście smutny jest fakt, iż od lat takimi kwestiami jak m.in. zabezpieczenie odpowiedniej i wystarczającej ilości sprzętu do ratowania zdrowia i zycia ludzkiego zajmują się wolontariusze i fundacja a nie  "Państwo".

bartek

  • Gość
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #55 dnia: Stycznia 14, 2013, 10:32:45 »
Cytat: "An_na"
Oczywiście smutny jest fakt, iż od lat takimi kwestiami jak m.in. zabezpieczenie odpowiedniej i wystarczającej ilości sprzętu do ratowania zdrowia i zycia ludzkiego zajmują się wolontariusze i fundacja a nie "Państwo".
-tu jest w tym  główny problem  :study:

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #56 dnia: Stycznia 14, 2013, 10:44:11 »
Cytat: "bartek"
Żeby było sprawiedliwie proponuję w lutym zrobić coroczną zbiórkę dla Policji celem doinwestowania resortu - jest ciężko,
w marcu zrobić zbiórkę dla górników też mają ciężko opał jest drogi a sprzęt im się przyda,
w kwietniu zbiórka dla wojska,
w maju na nauczycieli,
w czerwcu na rolników,
w lipcu dla samorządów,
sierpień dla dużych zakładów Dolna Odra ZCH Police
wrzesień zbiórka dla zarządu dróg przeprawa Police - Święta
październik dla bezdomnych
listopad dla kościoła
grudzień dla cudzoziemców.
Co Wy na to? :study:

Wykaż się i zrób. To wolny kraj, każdy może zorganizować zbiórkę, choćby na opłacenie koncesji dla telewizji Rydzyka.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #57 dnia: Stycznia 14, 2013, 13:53:55 »
Cytat: "Dr.Kafar"
Z 5 razy byłem wolontariuszem, ogólnie nie wrzucam, bo pieniądze są kradzione na potęgę przez wolontariuszy, ...

No, no ... nieźle. A więc to nie Owsiak powiększa koszty przychodów. Ja z przyjemnością i całkiem dobrowolnie wspieram orkiestrę Owsiaka. Tylko tak mogę wyrazić swoje uznanie dla  ogromnego wysiłku, na który nikt inny nie umiał się zdobyć. I w tym dniu nie zawracam sobie głowy tymi co kradną bo jest okazja. Cieszę się, że jest Owsiak. Żeby być dobrze zrozumianą, dodam. Nie chodzi o nazwisko, osobę. Co za różnica? Owsiak, Nowak czy Kowalski... Nie robi różnicy, jeśli efekt będzie ten sam.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline Q100sz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #58 dnia: Stycznia 14, 2013, 17:36:20 »
Cytat: "bartek"
Eutanazja seniorów coś okropnego.Uważam,że orkiestra nie powinna wyręczać rządu.Żeby było sprawiedliwie proponuję w lutym zrobić coroczną zbiórkę dla Policji celem doinwestowania resortu - jest ciężko,
w marcu zrobić zbiórkę dla górników też mają ciężko opał jest drogi a sprzęt im się przyda,
w kwietniu zbiórka dla wojska,
w maju na nauczycieli,
w czerwcu na rolników,
w lipcu dla samorządów,
sierpień dla dużych zakładów Dolna Odra ZCH Police
wrzesień zbiórka dla zarządu dróg przeprawa Police - Święta
październik dla bezdomnych
listopad dla kościoła
grudzień dla cudzoziemców.
Co Wy na to? :study:

Prawie wszyscy wymienieni mają lub będą mieć dzieci, i dopadnie ich starość. Listopadowy beneficjent zbiera cały rok nie pytając większości "darczyńców" o zgodę.Nie chcę eutanazji jako metody regulacji populacji, ale chcę mieć do niej prawo, kiedy będę miał dość dogorywania bez szans na wyleczenie.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #59 dnia: Stycznia 14, 2013, 17:50:15 »
Cytat: "Storczyk"
A eutanazja to się odbywa w majestacie prawa w biednych niedoposażonych domach seniorów i domach opieki dla seniorów.

Cytat: "Domino"
Pieniądze zebrane w 21. Finale będą w połowie wykorzystane na wsparcie terapii noworodka i niemowlaka, zaś w połowie na wyposażenie w sprzęt szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo-leczniczych.

A w naszym regionie bez zmian. Nadal 6 łóżek geriatrycznych.

Cytat: "An_na"
Moja 15letnia córka była wczoraj wolontariuszem WOŚP. W mrozie wraz z przyjaciółmi od 9 do 19,30 zbierała datki. Przechodnie różnie reagowali, większośc była bardzo miła inni krzyczeni:"idźcie do Tuska!

Podziękuj córce. Niech się nie zraża i nie przejmuje misyjnym gadaniem. Taki świat, różni ludzie.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -