Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] WOŚP 2013  (Przeczytany 46686 razy)

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 12, 2013, 18:40:29 »
Cytat: "Daria"
Owsiak jest bezkonkurencyjny w tym co robi dla ogółu. I to tak wiele lat. Dostrzegł potrzeby najsłabszych, kupuje najnowocześniejszy sprzęt. Wyręczając państwo pokazuje zaniechania i ignorancję decydentów. Dużo by można pisać.

AMEN!
Pięknie napisane. I to jest kwitesencja wszelakiej dyskucji Daria.

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 12, 2013, 19:25:12 »
ważniaku sam fakt, że tylko połowa zbiórki jest przeznaczona na cele zbiórki to już marnotrawstwo
TrzebieżCity - nie słyszałam o twoich wymysłach o których piszesz, fakt kopulujących parek to nie nowość jeżeli kiedykolwiek tam byłeś to wiesz. Ja bywam w tym czasie w Kostrzynie gdyż mam tam rodzinę i wakacje się tam spędza. Także do czynienia ze zjawiskami jakie tam wędrują siłą rzeczy się ma chciał nie chciał. Odkąd Lidl jest na poligonie przynajmniej nie pęta się to pijackie plemię po mieście. Wcześniej standardowym widokiem był nachlany typ ze skrzynką albo zgrzewką browca w zależności od upodobań. Laski z kartkami zrobię loda za konserwę to też standard tej imprezy
Dario zakupy czynione przez Owsiak są już wkalkulowane przez ministerstwo dlatego nie dokonują zakupów w przedmiocie zbiórki orkiestry i tak jak piszesz od wielu lat. Jak to ładnie ekonomiści wyliczyli wystarczyłoby, żeby 17gr miesięcznie każdy pracujący dorzucił do ministerstwa i to samo będzie zrobione. Poza tym etanazja to nie empatia mylisz pojęcia.
Każdy zrobi co będzie chciał ze swoimi pieniędzmi tak jak każdy ma prawo wyrazić swą opinię, zwłaszcza gdy fakty są jakie są i inne nie będą.
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 12, 2013, 19:29:40 »
Macie problem, ten kto chce, to da. WOŚP to szlachetna idea, może z wykorzystaniem tych pieniędzy nie zawsze do końca jest ok, ale całokształt tego przedsięwzięcia oceniam na duży plus. Czegoś takiego nie ma w żadnym innym kraju. Możemy być z tego dumni.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 12, 2013, 19:37:49 »
Cytat: "kaskada"
TrzebieżCity - nie słyszałam o twoich wymysłach o których piszesz
To są wymysły Radiomaryjowców, nie moje szanowna Kaskado. To miała być ironia, jakbyś nie zauważyła. Powiedz mi co szanowny Ojciec Dyrektor zrobił z milionami przeznaczonymi na ratowanie pupila wszystkich rządów Stoczni Gdańskiej? Gdzie są sprawozdania z jego biznesowej działalności? Tak samo jak standardowym był widok katolika na krakowskim przedmieściu przywiązującego się do Krzyża i wrzeszczącym nienawistne hasla o mordzie obecnego prezydenta. Ot, taka mała dygresja oceniająca po całości.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 12, 2013, 19:44:13 »
Ja od dobrych 5-6 lat również nie daję ani grosza na WOŚP i w tym roku na pewno się to nie zmieni. Coraz bardziej mi się nie podoba osóbka J. Owsiaka, dla którego, odnoszę coraz większe wrażenie, najważniejsze jest to, by "show must go on".
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 12, 2013, 19:56:43 »
Cytat: "kaskada"
ważniaku sam fakt, że tylko połowa zbiórki jest przeznaczona na cele zbiórki to już marnotrawstwo
TrzebieżCity - nie słyszałam o twoich wymysłach o których piszesz, fakt kopulujących parek to nie nowość jeżeli kiedykolwiek tam byłeś to wiesz. Ja bywam w tym czasie w Kostrzynie gdyż mam tam rodzinę i wakacje się tam spędza. Także do czynienia ze zjawiskami jakie tam wędrują siłą rzeczy się ma chciał nie chciał. Odkąd Lidl jest na poligonie przynajmniej nie pęta się to pijackie plemię po mieście. Wcześniej standardowym widokiem był nachlany typ ze skrzynką albo zgrzewką browca w zależności od upodobań. Laski z kartkami zrobię loda za konserwę to też standard tej imprezy


Właśnie pokazałaś, że na PW nigdy nie byłaś. ;D

Bezpieczniejszego festiwalu nie ma. Niebiezpiecznie się zrobiło tylko na Prodigy jak dresiarska hołota przyjechała, to był błąd Owsiaka, że ich zaprosił.

Żadnych publicznych seksów, walających się strzykawek i nachalnych ludzi po prostu nie ma. Uwierz mi, Dni Polic są większą degeneracją i trzodą niż PW.

Skończ już mówić o rzeczach, o których nie masz pojęcia bo żałosne się to robi.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 12, 2013, 19:57:43 »
Cytat: "KrP"
Cytat: "kaskada"
ważniaku sam fakt, że tylko połowa zbiórki jest przeznaczona na cele zbiórki to już marnotrawstwo
TrzebieżCity - nie słyszałam o twoich wymysłach o których piszesz, fakt kopulujących parek to nie nowość jeżeli kiedykolwiek tam byłeś to wiesz. Ja bywam w tym czasie w Kostrzynie gdyż mam tam rodzinę i wakacje się tam spędza. Także do czynienia ze zjawiskami jakie tam wędrują siłą rzeczy się ma chciał nie chciał. Odkąd Lidl jest na poligonie przynajmniej nie pęta się to pijackie plemię po mieście. Wcześniej standardowym widokiem był nachlany typ ze skrzynką albo zgrzewką browca w zależności od upodobań. Laski z kartkami zrobię loda za konserwę to też standard tej imprezy


Właśnie pokazałaś, że na PW nigdy nie byłaś. ;D

Bezpieczniejszego festiwalu nie ma. Niebiezpiecznie się zrobiło tylko na Prodigy jak dresiarska hołota przyjechała, to był błąd Owsiaka, że ich zaprosił.

Żadnych publicznych seksów, walających się strzykawek i nachalnych ludzi po prostu nie ma. Uwierz mi, Dni Polic są większą degeneracją i trzodą niż PW.

Skończ już mówić o rzeczach, o których nie masz pojęcia bo żałosne się to robi.
Nic dodać, nic ująć KrP.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline mat_tk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.zafriko.pl
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 12, 2013, 22:43:48 »
http://s2.wosp.org.pl/uploaded/files/files/sprawozdanie%20XIX%20Final.pdf

Połowa wydawana na sprzęt? Dobre sobie :D

Uzbierano: Z kwoty 45.662.279,97 zł wynikającej z rozliczenia zbiórki publicznej w ramach XIX Finału

Wydano na sprzęt medyczny:
nefrologia i urologia: 24.784.546,47 zł
pomoc indywidualna: 1.568.467,52 zł
RUR: 2.538.682,09zł
okulistyka: 614.998,20 zł
cukrzyca: 765.664,46 zł
Infant Flow: 7.166.387,26 zł
słuch: 6.610.768,79 zł
pediatria: 1.660.544,96 zł
RAZEM: 45.710.059,75 zł

Innymi słowy fundacja jeszcze dołożyła :) Dokładny spis sprzętu w linku, który podałem.
KP Chemik Police - Prawdziwa Duma Pomorza!

Offline mat_tk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.zafriko.pl
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 12, 2013, 22:47:52 »
Cytat: "kaskada"
ak to ładnie ekonomiści wyliczyli wystarczyłoby, żeby 17gr miesięcznie każdy pracujący dorzucił do ministerstwa


Ludność Polski to 38,793,513.
 12,654,329 jest na emeryturze
 2,596,325 jest na rencie.

 To zostawia 23,542,859 do pracy.
 10,632,205 jest w szkole,

 co daje 12,910,654 milionów pracujących.

Ok. 0,17 x 12 = 2zł

to daje ok. 24mln :) > Wartość kupionego sprzętu 45mln

Nie kłam ew. weryfikuj swoje dane zamiast czytać pseudonaukowców.
KP Chemik Police - Prawdziwa Duma Pomorza!

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 13, 2013, 10:08:24 »
Kaskada,a co to,ksiądz z ambony grzmiał,że orkiestra to zło?
 Nie zacietrzewiaj sie tak,kto chce to wrzuci,nie ma przymusu.
Ja czasem coś wrzucę,czasem nie i tyle.
Idea jest przednia,nie ma drugiego takiego "zjawiska" w Europie a może nawet i w świecie i za to szacun.
Na razie nie ma podpisu......

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 13, 2013, 10:45:44 »
Cytat: "pawel10220"
Szkoda że jeszcze nie pojawiło się o tym, że na brudasów z Woodstocku nic nie dajecie, że Owsiak kradnie i jeszcze paru innych, tradycyjnych prawicowych poglądów ^^

Ty się od prawicowych poglądów odczep. Przyjrzyj się dobrze, to zobaczysz, że tzw. polska prawica jest bardziej czerwona niż SLD. A to, co przywołujesz, to są hasła prawolaków (albo inaczej - katoprawców).

Cytat: "TrzebieżCITY"
Cytat: "kaskada"
TrzebieżCity - nie słyszałam o twoich wymysłach o których piszesz
To są wymysły Radiomaryjowców, nie moje szanowna Kaskado. To miała być ironia, jakbyś nie zauważyła. Powiedz mi co szanowny Ojciec Dyrektor zrobił z milionami przeznaczonymi na ratowanie pupila wszystkich rządów Stoczni Gdańskiej?

No jak to - co? Przeznaczył na cele statutowe fundacji, tzn. kupno auta przystającego do majestatu Rydzyka :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 13, 2013, 12:38:43 »
Warte zainteresowania są propozycje towarzyszące WOŚP. Police zapraszają ale i Szczecin kusi. Różności; zimowe miasteczko, autka rajdowe, rosomak... Tylko jak z dojazdem? Jak się jeździ?
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

jezat

  • Gość
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 13, 2013, 16:30:55 »
Cytat: "Ważniak"
Cytat: "kaskada"
Zbiórka - 54.506.270,77 zł, z czego na pomoc opisaną w statucie fundacji przeznaczono 28.993.580,43 zł.

Cytat ze sprawozdania:
Cytuj (zaznaczone)

Przychody z XVII finału z wpłat pieniężnych :      42.191.283,90 zł
Przychody z darowizn rzeczowych i celowych :    7.841.055,69 zł
Przychody z 1% podatku:                                  4.473.931,18 zł


Wydatki na pomoc opisaną w statucie i szkolenia: 31.358.898,64 zł

Organizacja PW: 2.661.877,57zł
Wydatki na działalność pożytku publicznego   702.305,98zł

Wynik finansowy ogółem wykazuje dochód: 14.100.823,66 zł

Teraz już wiesz, gdzie jest reszta. Wszystkie informacje znajdują się w sprawozdaniu, które przeczytałaś niezbyt dokładnie. Jeśli w ogóle je przeczytałaś.

A ja proponuję,żeby dla równowagi kaskada przedstawiła sprawozdanie Caritasu za rok 2011,bo to już chyba mają gotowe.

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 13, 2013, 18:15:57 »
Temat to lepiej trzeba zamknąć wiecie. Przecież kaskada wie wszystko najlepiej. Daje tylko na tacę bo tam nie ma żadnego marnotrawstwa, defraudacji i raporty są bardzo ale to bardzo czytelne  :lol2:  
Ona wszystko wie najlepiej. Będzie tak jak w temacie kościół/żłobek. Pewnie za to tak jak wtedy na pw napisze mi że mam diabła pod skórą i nie kocham męża. To tak na marginesie.. Nie zacytuję bo zastrzegła sobie prawa, że nie mogę tego co napisała nigdzie użyć. :devil:
Tak, tak. Wierzcie mi. Dostałam taki pocisk, że koń by się uśmiał. Jestem niewierząca i zła do szpiku kości. Ten pocisk za wszystko złe co napisałam o kościele i żłobku.
Taki człowiek to właśnie największy marnotrawca. Cennego czasu.
Wracając do WOŚP. Mam w tyle ile kradną i czy to robią czy nie. Coś jednak dobrego po nich zostaje. Moje dziecko skorzystało po urodzeniu ze sprzętu orkiestry ( chodziło o badanie słuchu) i mamy na to certyfikat w książeczce. Cel jest bardzo szczytny. Żadne inne fundacje jakieś nie robią takich akcji by każdy kto chce mógł w nich uczestniczyć. Smsy są dla niektórych za drogie a tu można na upartego wrzucić grosik. Ziarnko do ziarnka. Państwo nigdy nie ma kasy żeby zakupić sprzęt czy zrobić cokolwiek dla chorych. Rzuca im raczej kłody pod nogi jakimiś limitami i półrocznymi kolejkami do specjalistów. Co by było gdyby nie orkiestrowy sprzęt i po pół roku oczekiwania nie było by na czym się badać.
Z resztą nie ma co się rozwodzić nad tematem.
Jak mogę wspomagam orkiestrę. Jestem potencjalnym dawcą szpiku i czy to ważne ile kasy ktos na tym zgarnie? Nie bo  ważne jest żeby komuś uratować życie.
No cóż ale zawsze znajdzie się ktoś... Na tym forum zwykle to ta sama osoba.


Tak nawiasem
Mamy tu jakiegoś prawnika? Proszę na pw bo aż mnie korci żeby ominąć ha ! ha! prawa autorskie jednej pani.





Cytat: "TrzebieżCITY"
Wyznawcy biznesmena z Torunia będą toczyć pianę

Wyznawcy. Trafne i mnie rozbawiło.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline piotrekpl

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
[Police] WOŚP 2013
« Odpowiedź #44 dnia: Stycznia 13, 2013, 19:35:23 »
A mnie w tym wszystkim denerwuje reklama na puszkach wszelakich prywatnych firm.
To była zbiórka z "czystego" serca , a od jakiegos czasu widze, że jest to dobra okazja na promocje również polityków.

Mimo wszystko jestem raczej za WOSP.