Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Ile zapłacisz za opiekę nad dzieckiem do 3 lat?

900-1000zł
0 (0%)
800
1 (11.1%)
700
1 (11.1%)
600
1 (11.1%)
mniej niż 600 zł
6 (66.7%)
więcej niż 1000 zł
0 (0%)

Głosów w sumie: 3

Głosowanie skończone: Września 07, 2009, 12:15:51

Autor Wątek: Opieka nad małym dzieckiem  (Przeczytany 13966 razy)

butterfly1_86

  • Gość
Opieka nad małym dzieckiem
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 08, 2009, 13:57:53 »
To nie jest problem opiekować się swoim dzieckiem i wziąć pod opiekę jeszcze jedno, cudze dziecko. Ja na początku roku opiekowałam się oprócz swojego dziecka dzieckiem sąsiadów, mała miała wtedy 3 miesiące, ale dałam radę, a mój synek był naprawdę bardzo wyrozumiały. Sąsiedzi powierzając mi ją nie wiedzieli, czy sobie poradzę i brali pod uwagę to, że być może, w razie konieczności musieliby poszukać innej opiekunki. Opiekowałam się ich córeczką przez 4 miesiące, później były wakacje i nie byłam potrzebna, ponieważ mama tej malutkiej jest studentką i miała wolne, a od września dziecko trafiło do żłobka.
Teraz niedawno chodziłam z moim dzieckiem opiekować się dwójką rodzeństwa i też dałam radę, a od nowego tygodnia zaczynam u nowej rodzinki, tym razem będzie to trójka dzieci, plus moje oczywiście, mam nadzieję również sobie poradzić.
Także jeżeli ktoś, nie chce rozstawać się ze swoim dzieckiem, a potrzebuje sobie dorobić, tyle co kobiet potrzebuje opiekunki to chyba nie ma problemu, żeby zająć się i sprawdzić samą siebie, zawsze przecież można powiedzieć, że jednak sobie nie radzisz.

[ Dodano: 2009-11-08, 13:59 ]
Reszta, to kwestia dogadania czyli zakres obowiązków i wynagrodzenie.