Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. II  (Przeczytany 49826 razy)

Offline Magda32a

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. II
« Odpowiedź #90 dnia: Kwietnia 27, 2017, 13:52:03 »
Witam wszystkich rodzicow co myslicie na temat oplat za przedszkole bo moim zdaniem to jest totalny absurd próbuja nas wykonczyc, miesieczna oplata wynosi 340zl moja kolezanka wozi dziecko do przedszkola dla dzieci z autyzmem i  placi 380zl za specjalistow którzy zajmuja sie dzieckiem indywidualnie. Zamierzam pisac petycje do burmistrza i pana Stefanskiego,  jak myslicie czy  da to cos?
Nie sadze by to cos dało....ale próbuj.... moze akurat bo faktycznie ceny u nas maja z kosmosu

Offline iwonawa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
Odp: Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. II
« Odpowiedź #91 dnia: Lutego 12, 2018, 14:21:30 »
Hej odkopuje temat. Może ktoś opowie swoje wrażenia o przedszkolach w Policach. Zaaktualizujcie  informację. Niedługo znowu nabory, A ja nie mam pojęcia gdzie co i jak.polecacie jakieś konkretnie przedszkole?
Ciekawe czy PP5 oddadzą?. I jakie są opłaty w publicznym przedszkolu ?
Dzięki za info

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Odp: Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. II
« Odpowiedź #92 dnia: Lutego 12, 2018, 21:35:22 »
Mój 3latek chodzi do 5. Mimo, ze jest remont i są przeniesieni do sp8 maja świetne Panie, które robią wszystko aby ten bałagan jakoś ogarnąć i nie jest złe. Kilka dni temu nauczycielka mowila, ze we wrześniu ponoć wrócimy do siebie(oby). Bardzo dużo się dzieje, występy, teatrzyki, dla starszaków wycieczki- super. Pierwszy syn tez chodził do 5 i byłam tak samo zachwycona :) w obu przypadkach trafiły się super panie nauczycielki. W 5 jest tez bardzo dobre jedzenie, choć obecnie na czas remontu korzystamy ze stołówki sp8. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, tylko liczę na jak najszybsze zakończenie remontu. Opłaty za przedszkole w naszym przypadku od 8-15 to okolo 120-130zł. Chyba, ze dziecka nie ma w jakieś dni, to jest to odliczane. Plus rada rodzicow 28 zł/mc lub rocznie 280.

Offline natka

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 57
  • Quidquid agis, prudenter agas et respice finem
    • Zobacz profil
Odp: Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. II
« Odpowiedź #93 dnia: Lutego 21, 2019, 16:25:17 »
Ja polecam PP11, mogę właściwie powiedzieć to samo, co moja przedmówczyni. Panie dużo pracują z dziećmi, co często widać po ich zachowaniu (pokazują nowe zabawy, śpiewają poznane piosenki, na gazetce w szatni - mam wrażenie, ze co dwa dni, wywieszane są ich różnorodne prace plastyczne, itp.).
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2019, 16:29:05 wysłana przez natka »

Offline Pablo

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. II
« Odpowiedź #94 dnia: Lutego 24, 2019, 09:14:12 »
Odradzam PP8, nic się nie dzieje, dzieci siedzą w sali i mają owszem różne zajęcia ale jakakolwiek aktywność związana z wyjściem poza teren przedszkola praktycznie nie istnieje (ok 2x na rok - 1x teatr 1x wyjazd do gospodarstwa agroturystycznego). Inicjatywa stopowana przez dyrekcje - 3-4 latki są na wszystko za małe. Polecam z kolei PP11 - przez 2 tygodnie woziłem córkę na dyżur w wakacje, bardzo sympatyczna p. Dyrektor, dziecko było zachwycone przedszkolem.