Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Poszukuję pracy w przedszkolu Policach.  (Przeczytany 9069 razy)

gontinda

  • Gość
Poszukuję pracy w przedszkolu Policach.
« dnia: Lipca 02, 2010, 00:32:38 »
Mam pełne przygotowanie pedagogiczne do pracy w przedszkolu i w klasach 1 - 3. Czy ktoś może wie, czy w jakimś polickim przedszklu nie potrzebują nauczycielki. Od 4 lat pracuję w szczecińskim przedszkolu i z tego powodu trudno mi osobiście zwidzić polickie placóki i zorientować się czy jest jakaś wolna posada. Bardzo proszę o informację.

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Poszukuję pracy w przedszkolu Policach.
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 02, 2010, 01:21:58 »
Może lepiej zadzwonić do polickich przedszkoli i tam spytać? Albo zadzwonić bezpośrednio do Urzędu Miejskiego do Wydziału Oświaty i Kultury? Dostaniesz najpełniejsze informacje. Ale mimo wszystko uważam, że jak ktoś szuka pracy, to powinien osobiście pochodzić po firmach, by zaprezentować swoje możliwości, pokazać się ewentualnemu pracodawcy i zrobić na nim jak najlepsze wrażenie.

Offline Febe

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Poszukuję pracy w przedszkolu Policach.
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 02, 2010, 09:10:15 »
W Policach przedszkoli jest 7, plus ewentualnie w Tanowie. Można w jeden dzień zajrzeć do wszystkich i złożyć swoje dokumenty. PP nr 9 i Tanowo dobudowują sale, więc może będą kogoś potrzebować.

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
Poszukuję pracy w przedszkolu Policach.
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 02, 2010, 11:27:33 »
Wejdź na stronę PUP tam z widzę , że potrzebują ale chyba w Przęsocinie tak , że to daleko nie jest a warto spróbować, no chyba , że ogłoszenie jest już nie aktualne.
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline charlotta

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Poszukuję pracy w przedszkolu Policach.
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 09, 2010, 11:10:42 »
W 10. są braki.