Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
 • Strona główna
 • Szukaj
  •  
 • Zaloguj się
  • Nazwa użytkownika: Hasło:
   Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Godzik

Strony: [1]
2
Książka skarg i zażaleń / Uprawnienia Moderatorów
« dnia: Września 17, 2010, 19:59:57  »
Cytat: "yak"
Na co Bracie?

Na odszczekanie.

[ Dodano: 2010-09-17, 23:23 ]
Cytat: "yak"
Właśnie długo i treściwie rozmawiał ze mną Jurek. Dla Was - pan radny Jerzy Kardziejonek. Co z tego wynika? Chwilowo nic. Co wyniknie? - zobaczymy!

Ten sam "Jurek"? Głównodowodzący polickiej PO?


Cytat: "yak"
Zamiast ideałów partyjnych, jakichś propozycji na przyszłość, marzeń, pragnień, idei - jest tylko jeden obraz: KORYTO! Rozkaz brzmi: ZDOBYĆ! Wszelkimi sposobami i za wszelką cenę. Takie spojrzenie jest faktem, lecz nie jest dobre dla Polic.

Cytat: "yak"
Jezat ma natomiast absolutną słuszność, co do zagrożeń dla Polic, gdyby grupa PSG, udająca Platformę zdobyłaby władzę w Policach. To nie jest prawdziwa PO, tylko jej szyld przyjęła, wśród "liderów" nie ma żadnych refleksji ideowych.


Hipokryzja, dwulicowość, fałsz, obłuda.
Żal mi Pana, Panie Kłys.

3
Motoryzacja / [Police] Wyszyńskiego między leningradami.
« dnia: Października 07, 2009, 22:07:04  »
W końcu ktoś pomyślał o codziennych trudach kierowców, próbujących minąć się bezkolizyjnie przy leningradzie 12-20 przy zaparkowanych na zakazie zatrzymywania samochodach. Dziwne, że policja wcześniej nie upatrzyła sobie tego miejsca do szybkiego zarobkowania. Tak jak blok długi, tak stały zaparkowane nieprawidłowo samochody.
W końcu jednak ktoś (SM? Gmina?) znalazł sposób - postawiono kwietniki. Brawo! Samochodów już w tym miejscu nie ma, jazda jest płynna. Szkoda jedynie, że nie dostawili tych kwietników do samego skrzyżowania z Roweckiego, bo już na tym krótkim odcinku od leningradu do skrzyżowania ustawiają się samochody, nawet na przejściu dla pieszych.

Pytanie: gdzie była i jest policka policja? Czym oni się zajmują?

4
Książka skarg i zażaleń / Kuba vs szkutnik51 - żart sytuacyjny.
« dnia: Czerwca 20, 2009, 20:36:02  »
Cytat: "szkutnik51"
Witaj szkutnik51,
Twój Temat napisany przez Ciebie na: "Wirtualne Police i okolice", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.
Powód: Niski poziom intelektualny postu

Cytat: "Kuba"
Cytat: "szkutnik51"
Widocznie mamy różny poziom intelektualny.

Czy to miało być obraźliwe?


Nieświadomie stworzyliście jeden z lepszych żartów sytuacyjnych na tym forum.

Tak na marginesie, Kubo, sam siebie pojechałeś tym ostatnim pytaniem.

5
Motoryzacja / [Police] Drogi.
« dnia: Października 17, 2008, 20:37:18  »
Witam wszystkich,
chciałbym poruszyć temat stanu dróg w tym mieście, zapoczątkować jakąś szerszą dyskusję.
Stan dróg, jaki jest, każdy widzi i czuje. Mnie osobiście krew zalewa i kieszeń boli, kiedy przejeżdżam ulicami Piłsudskiego, Wyszyńskiego, Piaskową, Grzybową, Grunwaldzką... (mam wymieniać dalej?).
Na początek może garść informacji z projektu budżetu na 2008 rok:
  A) Modernizacja ul.Wyszyńskiego w Policach
  Okres realizacji: 2003-2009
  Budżet na 2008 rok: 2 112 000 zł

  B) Modernizacja wiaduktu przy ul. Piotra i Pawła w Policach
  Okres realizacji: 2007-2008
  Budżet na 2008 rok: 3 517 500 zł

  C) Modernizacja wiaduktu przy ul. Kuźnickiej w Policach
  Okres realizacji: 2008-2009
  Budżet na 2008 rok: 150 000 zł[/list]
  Ad. A. Wiedzieliście, szanowni forumowicze, że Wyszyńskiego jest modernizowana od 2003 roku? A czy wiedzieliście, że tegoroczne prace przy modernizacji ul. Wyszyńskiego kosztować będą ponad 2 mln zł?
  Ja przecierałem oczy w nadziei, że się za chwilę obudzę.
  Zapytam wprost: czy łatanie pojawiających się między betonowymi płytami (wszyscy wiemy, że to jest "podstawą" tej ulicy) szczelin można nawet na wyrost nazwać "modernizacją"? I najważniejsze: czy aż taki koszt jest tych prac? (zima idzie, więc nie wydaje mi się, żeby coś się miało dziać w tej materii jeszcze w tym roku)

  Ad. B. To jest smaczny kąsek. 3,5 mln zł na mijający rok. Efekt? Sygnalizacja świetlna puszczająca wahadłowo ruch na rzeczonym wiadukcie.

  Ad. C. Wiadukt przy Kuźnickiej. Przejeżdżam obok codziennie, nie widać, żeby się coś działo. No ale 150 tys. to można na sam projekt modernizacji wydać, więc się nie czepiam.

  Pieniędzy na inwestycje drogowe mnóstwo, jednak, żeby coś się działo w samych Policach, to nie zauważyłem - jedynie w Jasienicy coś się dzieje, wylali warstwę wiążąco-profilującą, i czekają z położeniem warstwy ścieralnej chyba na pojawienie się dziur w istniejącej warstwie ;] Sytuacja taka trwa już dobre pół roku. Bez komentarza.

  To tyle na początek. Wrzucam również ankietę, tak dla urozmaicenia. Zapraszam do dyskusji, bez pyskówek. Adminie (Moderatorze), proszę czynić swą powinność.

  Pozdrawiam.

  Pomocny link: http://www.bip.police.pl/?cid=210&bip_id=1211

  Strony: [1]