Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Storczyk

Strony: [1] 2
1
Dla forumowiczów / Bezpieczeństwo na drodze w naszej gminie .
« dnia: Maja 31, 2019, 21:06:38  »
Mieszkam od paru lat Jasienicy .Wychodząc z domu nie wiem czy do niego wrócę .Ilość wypadków jest zatrważająca .Szybkość z jaką jadą samochody to 120-170  gdzie jest ograniczenie teren zabudowany .Zapomni człowieku o pasach bo i tak cię zmiotą lub zabija   .Nie ma policji dopiero jak kogoś zabije samochód .Gdzie jest Policja gdzie jest burmistrz  który czasami robi zakupy w Jasienicy w sklepie .Proponuje założenie progów ograniczających prędkość .Już pomijając fakt że wiedzą o ilości wypadków w Jasienicy ani Policja ani władze gminy nic nie robią w tym kierunku .Na odcinku 300 m znajdują się  pasy jedne i drugie ale spróbuj przejść  .Mam nadzieje że Gmina wrecie coś a tym zrobi .Jeżeli nie to pozwolę sobie na zainteresowanie tą sprawą inne media .

 
 

2
Trudne tematy / Spalanie śmieci -Straż Miejska
« dnia: Listopada 04, 2017, 16:22:51  »
W niektórych regionach Polski Straż Miejska kontroluje domy kto czym pali .Dlaczego tego nie robi nasza ?. Ponoć Gmina ma uprawnienia aby wydać nakaz kontroli .Mieszkam w Jasienicy i to co zaczyna się dziać z nastaniem jesieni to horror.Palenie plastików i śmieci w piecach to 30% mieszkańców .Co by tu rzec na ogół to ludzie co to mają na wódkę a na opał nie  .Mam nadzieje że Straż Miejska zareaguje.Mam zamiar złożyć pismo w tej sprawie do Burmistrza.

3
Tematy różne / Złota rączka lub dobry fachowiec.
« dnia: Sierpnia 04, 2017, 00:16:31  »
Mieszkam w Jasienicy i szukam kogoś do zrobienia zadaszenia ganku .Wymiany drzwi wejściowych.I takie tam drobne roboty domowe.

4
Tematy różne / Brud na chodnikach prz ul.Bankowej nr.9-11
« dnia: Lipca 15, 2017, 23:46:44  »
Mieszkam w Jasienicy ale robię w Policach zakupy .Już kilka lat zwracam uwagę na totalny brud i nie koszone trawniki ,kosze wysypujące się na ul.Bankowej 9-11 .Bloki nowe ale chodnik to totalny sy... .Przecież ktoś bierze za to pieniądze aby tam było posprzątane.Brak dozoru widać gołym okiem że ktoś olewa swoje obowiązki.Gmina chyba ma to pod opieką.Ostatnio kupiłam loda i usiadłam na ławce obok butelki po piwie i wódce ,pełno walających się petów ,chodnik nie widział szczotki od miesięcy. Między pol brukiem rosną chwasty.Wstałam i poszłam dalej nie można w takim syfie zjeść loda.

5
Tematy różne / Remonty drobne i grube
« dnia: Marca 21, 2017, 21:54:29  »
Proponuje założenie wątku remontowego.Ja osobiście szukam pana który zamontuje mi zadaszenie nad gankiem ,oraz takie tam drobne prace remontowe.Myślę że więcej osób szuka takiej złotej rączki.

6
Jestem przerażona tym co widzę na mapie zanieczyszczenia powietrza w Polsce .Nasz region jeszcze w miarę jest czym oddychać.Ale jak długo skoro w piecach są palone śmieci i plastyki.Mieszkam w Jasienicy w dzień jeszcze  możliwie przychodzi wieczór smród taki że szlak człowieka trafia.Smród palonego plastiku dostaje się do domu.Czy ktoś ma na to jakąś rade ponoć straż miejska ma prawo kontrolować czym się pali.

7
Tematy różne / Remont ul.Bankowej .
« dnia: Sierpnia 25, 2015, 20:54:34  »
Czy może ktoś wie kiedy zakończenie remontu ul.Bankowej?Wczoraj zaobserwowałam kilkakrotnie że tam nic się nie dzieje ,pracowała ładowarka i jeden pracownik .Byli pracownicy ale stali z boku i tak się działo przez kilka godzin .Prawa strona od Grzybowej nie przejezdna nie można zaparkować pod domem ale i do sklepów też utrudniony dostęp nie można podjechać .Często Bankowa od ul.PCK jest zamknięta, brak oznakowania wjeżdżasz w jednokierunkową PCK Bankowa zamknięta i rób co chcesz nie można wyjechać .problem z przejście na bankowej na druga stronę ulicy niema jak jeden pas ruchu i nie ma przejść.Kiedy to się skończy bo utrudnia życie .

8
Tematy różne / [Police] Usługi taxi
« dnia: Lipca 05, 2012, 17:37:51  »
Ostatnio mam mieszane uczucia co do ś świadczenia ich usług .Wczoraj przez pół godziny od 22 do 22 ,30 dzwoniłam na radio taxi BIs  i nikt nie odbierał ,dopiero koleżanka zadzwoniła  na radio chemik i przyjechali w 5 minut.

9
Trudne tematy / [Police] Cisza nocna
« dnia: Maja 27, 2012, 16:38:10  »
Kogo wczoraj obudził o godzinie 2 -3 w nocy alarm w Kindze chyba z siedem razy .Jakby się ktoś bawił .Wkoło żywego ducha więc o włamaniu mowy nie ma .

10
Kulinaria / Catering
« dnia: Kwietnia 29, 2012, 23:45:13  »
Szukam dobrego sprawdzonego cateringu ,może ktoś już korzystał i ma sprawdzone miejsce .

11
Rozrywka i Kultura w kraju / [Nowe Warpno] Promocja Nowego Warpna
« dnia: Kwietnia 29, 2012, 10:23:56  »
Dużo ostatnio o Nowym Warpnie i dobrze .1maja ma być festyn ,?kto coś wie?

12
Trudne tematy / [Police] Prawa pracownika w dobie kryzysu
« dnia: Stycznia 22, 2012, 00:28:55  »
Chciałabym poruszyć obecną sytuacje na rynku pracy,brak umów ,zatrudnianie ludzki na czarno,zlecenia ,oszukiwanie ludzi .

13
Trudne tematy / [Police] Chamstwo ODRY
« dnia: Grudnia 20, 2011, 09:03:19  »
Już w piątek nie pracują  ,za nasze pieniądze ,jeżeli masz awarie to dzwoń do BOGA . Uważam że to chamsywo .

14
Polityka krajowa / [Police] Która partia wygra tegoroczne wybory?
« dnia: Sierpnia 30, 2011, 08:11:41  »
Mamy różne poglądy polityczne,zastanawiam się za kim zagłosują wyborcy?

15
Polityka krajowa / [Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« dnia: Lipca 08, 2010, 23:01:47  »
A mnie się ten człowiek podoba bo mówi to co inni myślą ,może nie wszyscy  ale wielu .Może i przesadza ,ale to chyba jedyny sposób aby Polakom otworzyć oczy na niektóre sprawy .Nawet za czasów króla były osoby które mówiły o niewygodnych tematach. :devil:

[ Dodano: 2010-07-08, 23:06 ]
Bawi mnie oburzenie ludzi że to skandal aby obrażać zmarłego Prezydenta bo nikt na silę nikogo nie wsadził do samolotu.Pokażcie mi jednego kto odmówi głowie Państwa ,przecież to najwyższy honor dla maluczkich lecieć z Prezydentam.

Strony: [1] 2