Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.  (Przeczytany 42508 razy)

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« dnia: Lipca 08, 2010, 23:01:47 »
A mnie się ten człowiek podoba bo mówi to co inni myślą ,może nie wszyscy  ale wielu .Może i przesadza ,ale to chyba jedyny sposób aby Polakom otworzyć oczy na niektóre sprawy .Nawet za czasów króla były osoby które mówiły o niewygodnych tematach. :devil:

[ Dodano: 2010-07-08, 23:06 ]
Bawi mnie oburzenie ludzi że to skandal aby obrażać zmarłego Prezydenta bo nikt na silę nikogo nie wsadził do samolotu.Pokażcie mi jednego kto odmówi głowie Państwa ,przecież to najwyższy honor dla maluczkich lecieć z Prezydentam.

Offline bustafan

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Re: Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 09, 2010, 00:08:04 »
Cytat: Storczyk
A mnie się ten człowiek podoba bo mówi to co inni myślą ,może nie wszyscy  ale wielu .Może i przesadza ,ale to chyba jedyny sposób aby Polakom otworzyć oczy na niektóre sprawy.

Witam.Podzielam Twoje zdanie,ale jednak jako polityka nie za bardzo widzę posła Palikota jako trzymającego tak zwaną władzę i to nie dlatego,że robi z siebie błazna w tv.On już ma wszystko tzn. dobry biznes na alkoholu i po prostu chce zaistniec.Tak mi się prznajmnie wydaje,no bo co On może jeszcze osiagnąc ? Tylko rozgłs medialny.Nie jestem zwolennikiem PO jak i również PiSu.Żyję w tym kraju i jest mi dobrze niezależnie kto rządzi na górze.Z Palikotem jednak napiłbym się wódki i bardzo chciałbym żeby mi otworzył oczy. Pozdrawiam
 
ps.falenopsis gości w mym domu :)
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 09, 2010, 00:20:41 »
Cytat: "bustafan"
On już ma wszystko tzn. dobry biznes na alkoholu i po prostu chce zaistniec
No tu bym się nie zgodziła,jeżeli by chciał zaistnieć to  nie  w ten sposób .A i co do tego majątku też bym nie była taka pewna.Mnóstwo pożyczek w całek Europie niekoniecznie spłacanych.Ale jako człowiek podoba mi się bardzo bo mówi to co myśli ;D

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 09, 2010, 03:57:08 »
A mi się podobal w niektórych wypowiedziach, a teraz już przegina, tym bardziej, że po 10 kwietnia co rusz powtarzał to, że już nie ma tamtego Palikota, że zginał razem  z Lechem Kaczyńskim w Smoleńsku, a teraz POkazuje, iż nie warto było mu wierzyć...

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 09, 2010, 06:08:59 »
Podoba mi się że mówi co myśli !Trochę przegina ostatnio ale pokaż mi polityka który mówi co myśli naprawdę. Każda partia ma swojego błazna a co Nelli Rokita to nie błazen P.I.S.u.Jak ją słyszę to mi się wątroba przewraca i wstyd mi za inne kobiety. :study:

[ Dodano: 2010-07-09, 06:14 ]
Czy to w ogóle można nazwać kobietą ????Ja jestem Ślązaczką  ale to co Ona mówi mnie obraża.

[ Dodano: 2010-07-09, 06:15 ]
Ponoć się uczy języka???????????

[ Dodano: 2010-07-09, 06:16 ]
Ciekawe jakiego????

[ Dodano: 2010-07-09, 06:18 ]
Błazen P.I.S .to Nelli Rokita

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 09, 2010, 06:21:18 »
Cytat: "Storczyk"
On już ma wszystko tzn. dobry biznes na alkoholu i po prostu chce zaistniec   
No tu bym się nie zgodziła,jeżeli by chciał zaistnieć to nie w ten sposób .A i co do tego majątku też bym nie była taka pewna.

 
"Gorzka żołądkowa" to wytwór z jego gorzelni, z tego, co wszyscy wiemy wyroby alkoholowe od zawsze sprzedają się u nas dobrze. Platforma POpiera biznes swoich kolesi. Palikot może spać spokojnie, nic poważniejszego mu nie grozi.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 09, 2010, 06:31:25 »
No cóż poczytaj trochę ale moim zdaniem to ma więcej długów niż włosów na głowie !!!

[ Dodano: 2010-07-09, 06:34 ]
PALIKOT to niestety nietuzinkowy polityk ,ale ponoć goły i wesoły jeżeli chodzii o forse :study:

[ Dodano: 2010-07-09, 06:35 ]
Cytat: "speedbax"
Gorzka żołądkowa" to wytwór z jego gorzelni,
Może kiedyś

ona86

  • Gość
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 09, 2010, 14:35:15 »
Palikot dobry jest :jupi:  jest szczery i jak już coś powie to szczena mi opada w dół :devil:  :devil: Palikot na prezydenta  :lol2:

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 09, 2010, 18:52:37 »
Cytat: "Storczyk"
No cóż poczytaj trochę ale moim zdaniem to ma więcej długów niż włosów na głowie !!!


To bajki dla dzieci na dobranoc. Palikot i jego finanse mają się bardzo dobrze, wystarczy popatrzeć co stoi u niego w garażu. Najlepiej wciskać "ciemnemu ludowi" jakieś kity o długach. Zawistny Polak nie poczuje wtedy zazdrości, tylko popatrzy z politowaniem na biednego posła, rodaka, który ledwo wiąże koniec z końcem...

Mamabije

  • Gość
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 09, 2010, 19:46:26 »
Dla mnie on może mieć nawet miliardy złotych.
Lubię go, mało który polityk ma tyle tupetu, żeby bez owijania mówić co myśli.
A Nelly...to taka PiSowska blondi, jak coś palnie to mi węgiel w piwnicy kiełkuje, takie głupoty wygaduje.

jezat

  • Gość
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 09, 2010, 20:12:51 »
Cytat: "Mamabije"
Dla mnie on może mieć nawet miliardy złotych.
Lubię go, mało który polityk ma tyle tupetu, żeby bez owijania mówić co myśli.
A Nelly...to taka PiSowska blondi, jak coś palnie to mi węgiel w piwnicy kiełkuje, takie głupoty wygaduje.

Mi też odpowiada styl mówienia prawdy przez Palikota.Jest odważny, co wywołuje nerwowe reakcje pisiorów, ale i jego towarzysze partyjni nie są od tych nerwowych reakcji wolni.Najczęściej dostają sondażowej sraczki i usiłuja tańczyć jak im PiS zagra.Platforma boi się własnego cienia dlatego bardzo często chowa głowe w piasek wystawiajac kuper do bicia co bardzo skrupulatnie wykorzystuje PiS.Mocna partia występowałaby w obronie Palikota, domagając się od jego wściekłych oponentów dowodów na złamanie prawa.
Jeśli chodzi o Nelly...no cóż,jaka partia takie posłanki.
Gratuluję poczucia humoru.Węgiel w piwnicy faktycznie może zakiełkować,jeśli się pamięta o jeszcze jednym wyczynie blondi;"J.Kaczyński wie jak kobiety wykorzystać".

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 09, 2010, 20:25:49 »
Cytat: "Mamabije"
Dla mnie on może mieć nawet miliardy złotych.
Lubię go, mało który polityk ma tyle tupetu, żeby bez owijania mówić co myśli.


Nie każdy tak podchodzi, stąd to ściemnianie. Co do jego wypowiedzi, to i może jest szczery, lecz robi za duży kabaret z instytucji pełnionego przez siebie urzędu.

Tak nawiązując do założonego tematu - Stańczyk był błaznem i nadał temu określeniu pozytywny wyraz, porównywanie Palikota do  jego osobowości, to delikatnie mówiąc lekka abstrakcja i totalny przestrzał z dobraniem tematu tego wątku.

lariksi

  • Gość
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 09, 2010, 23:13:56 »
Wolę chamstwo Palikota niż głupotę, nadąsanie, rządzę władzy i obłudny konserwatyzm znajducha Kaczyńskiego....... jest po prostu staroświeckim przygłupem - pseudo-janosikiem.....

Ort. Pozdrawiam - Kuba

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 10, 2010, 08:27:21 »
Cytat: "lariksi"
Wolę hamstwo Palikota


Polecam korepetycje z ortografii oraz częstsze korzystanie ze słownika przeglądarki.

Mariusz1989

  • Gość
[Police] Błazen czy stańczyk ?Palikot.
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 10, 2010, 11:24:18 »
widzę, że gorąco na dworzu i na forum też :)