Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Która partia wygra tegoroczne wybory?  (Przeczytany 18577 razy)

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Która partia wygra tegoroczne wybory?
« dnia: Sierpnia 30, 2011, 08:11:41 »
Mamy różne poglądy polityczne,zastanawiam się za kim zagłosują wyborcy?

Offline fafix

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 103
    • Zobacz profil
[Police] Która partia wygra tegoroczne wybory?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 30, 2011, 11:40:09 »
Znając życie znowu PO więc za dużo się nie zmieni ;P
,, Wojny przychodzą i odchodzą, a moi żołnierze są wieczni,,

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Która partia wygra tegoroczne wybory?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 30, 2011, 11:43:20 »
Wygra na pewno PO, ciekawi mnie jednak wynik Palikota i Nowej Prawicy bo mam wrażenie, że sondaże dla nich są zaniżane.
Najważniejsza i tak będzie partia nr. 3 bo jeżeli bedą tylko 3 partie w sejmie (były takie sondaże) to właśnie ta 3 będzie najważniejsza. Ba, w skrajnym przypadku może dość do tego, że nie będzie rządzić partia która wygra wybory tylko koalicja numeru 2 i 3.

Ciekawy jestem wyniku PSL bo oni mają najmniej stabilne poparcie wg. sondaży (2-12%)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Która partia wygra tegoroczne wybory?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 30, 2011, 11:54:13 »
Cytat: "secha"
Ba, w skrajnym przypadku może dość do tego, że nie będzie rządzić partia która wygra wybory tylko koalicja numeru 2 i 3.


Dokladnie, taka heca miala miejsce teraz w Stuttgarcie, CDU/CSU procentowo zebralo najwiecej glosow, SPD nieco mniej, a ostanimi byli Zieloni (Die Grünen) i paradoksalnie to oni zaczeli rozdawac karty. :)

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Która partia wygra tegoroczne wybory?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 30, 2011, 12:05:28 »
Cytat: "secha"
w skrajnym przypadku może dość do tego, że nie będzie rządzić partia która wygra wybory tylko koalicja
Dla mnie koszmar,czas pokaże oby nie .

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Która partia wygra tegoroczne wybory?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 30, 2011, 13:07:55 »
Czy ja wiem czy koszmar. Jakoś z każdymi wyborami coraz bardziej mi to obojętne. I tak będą te same gęby i te same kłótnie. Żeby coś się zmieniło to musiałoby nastąpić jakieś potężne przetasowanie. A tak? Poseł Czarnecki pewnie i tak zmieni klub, na lepszy...jak dziesiątki innych posłów.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Która partia wygra tegoroczne wybory?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 30, 2011, 13:13:23 »
Cytat: "secha"
Wygra na pewno PO, ciekawi mnie jednak wynik Palikota i Nowej Prawicy bo mam wrażenie, że sondaże dla nich są zaniżane.
Najważniejsza i tak będzie partia nr. 3 bo jeżeli bedą tylko 3 partie w sejmie (były takie sondaże) to właśnie ta 3 będzie najważniejsza. Ba, w skrajnym przypadku może dość do tego, że nie będzie rządzić partia która wygra wybory tylko koalicja numeru 2 i 3.

Ciekawy jestem wyniku PSL bo oni mają najmniej stabilne poparcie wg. sondaży (2-12%)

Spokojnie, Pawlak to nie Parnell.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Która partia wygra tegoroczne wybory?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 30, 2011, 15:15:20 »
Cytat: "Dr.Kafar"
wygra
PO

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Która partia wygra tegoroczne wybory?
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 30, 2011, 15:17:04 »
Cytat: "rbk"
PO


Oby nie ;).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline lepka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 299
    • Zobacz profil
[Police] Która partia wygra tegoroczne wybory?
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 30, 2011, 15:17:33 »
oby SLD :D
“imperfections make you more beautiful”

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Która partia wygra tegoroczne wybory?
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 30, 2011, 18:58:48 »
Kafar nie łudź się kolego... Tej bandy od koryta i przez następne lata nie odgonisz.. Te same mordy napewno będą... Ja osobiście skłaniam się właśnie ku Korwinowi Mikke. Jeżeli Polacy odwrócą się od tego cyrku na kółkach, który gra spektakle od 1989 roku, to jest szansa na zmianę... Marne szanse na to widzę, ale łudzić się można...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
[Police] Która partia wygra tegoroczne wybory?
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 30, 2011, 19:28:32 »
Cytat: "Storczyk"
secha napisał/a:
w skrajnym przypadku może dość do tego, że nie będzie rządzić partia która wygra wybory tylko koalicja
Dla mnie koszmar,czas pokaże oby nie .


Fakt, ponowne rządy PO-PSL to koszmar dla Polski...To dalszy rozkład finansów publicznych (dług prawie 800 mld), dalszy wzrost biurokracji i administracji, bezrobocie, bajzel w wojsku, w polityce zagranicznej serwilizm wobec Moskwy i Brukseli, brak perspektyw i pracy dla młodych ludzi, wzrost zamordyzmu, lewe interesy (vide ostatnia sprawa przewału z terenem po Stoczni Szczecińskiej), walka z demokratyczną opozycją, sprzedajne media, nepotyzm, burdel na PKP, wzrost cen paliw, żywności, podnoszenie podatków, likwidowanie ulg podatkowych, dalsza likwidacja reformy emerytalnej, zabieranie pieniędzy z Funduszu Rezerwy Demograficznej, dziwne samobójstwa polityków i świadków koronnych etc.
A to tylko wierzchołek góry lodowej......

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Która partia wygra tegoroczne wybory?
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 30, 2011, 19:32:50 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Tej bandy od koryta i przez następne lata nie odgonisz..


Nawet jak dałoby się ich odgonić od koryta, to przyjdą następni, po paru miesiącach zapomną o swoich przedwyborczych obietnicach i zaczną zapychać swoje kołtuny korzystając z państwowych przywilejów. Uczciwi i rozsądni ludzie do polityki się nie pchają, a jeżeli jakimś cudem się tacy tam znajdą, to są zaszczuwani. Jedna wielka obłuda. Realnie patrząc stawiam na wygraną PO, potem trochę słabiej PiS i SLD, dalej mogą być niespodzianki, Korwin Mikke i Janusz Palikot, co do PSL-u, to trudno powiedzieć, mogą być największymi przegranymi - kara za romans z PO.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Która partia wygra tegoroczne wybory?
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 30, 2011, 19:42:14 »
Cytat: "sekator"
Fakt, ponowne rządy PO-PSL to koszmar dla Polski...
 Sekatorze to podaj proszę ugrupowanie, które będzie inaczej rządziło... Jak będzie rządziło i co dla nich będzie najważniejsze.. I bez olatanych sloganów proszę... Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
[Police] Która partia wygra tegoroczne wybory?
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 30, 2011, 19:47:38 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
I bez olatanych sloganów proszę


Ależ ja właśnie przytoczyłem fakty, a nie slogany. Jeżeli nie zauważyłeś to przeczytaj dokładniej mój post.
PO to najgorsza zaraza jaka mogła spotkać Polskę. Myślałem, że nikt nie będzie gorszy od SLD. Myliłem się. Więc każdy będzie lepszy od tej partii zmiotów politycznych.