Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - lewicującyprawicowiec

Strony: [1]
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Grudnia 16, 2020, 11:36:15  »
Kochany Panie Prezesie
Piszę do Pana z czystej niczym nie splamionej wdzięczności, ludzkiej wdzięczności, w uznaniu za decyzje, które staną się fundamentem pomnika Pańskiej wielkości.
Maestro, wodzu i wyrocznio, wreszcie postawiłeś się tej proletariackiej swołoczy, wreszcie stanąłeś na piedestale mądrości i utrąciłeś łeb tej robotniczej hydrze. Niczym nasz Boski Premier, który każe zapierd... za miskę ryżu. Tak, wzorce spływają z góry i dlatego jestem wdzięczny za Pańską bezkompromisowość, za nieustępliwość, za hard ducha, bo tylko takie cechy charakteru pokazują wielkość jednostki.
Dzisiaj musi Pan Prezes stanąć do jeszcze jednego boju, do bitwy ostatecznej, bo przeciwnik jest potężny i dotąd nieujarzmiony. Wodzu, dzisiaj musisz rozgromić związki zawodowe. Nie ma czasu na sentymenty. My albo oni. Ludzie prawi przeciw niby obrońcom roboli. W swojej małości proszę o bezwzględność.
Likwidujemy karty Sodexo, obniżamy premie, nie dajemy podwyżek obligatoryjnych. To na początek. Później Kochany Panie Prezesie trzeba uderzyć z jeszcze grubszego działa. I choćby pod pretekstem Covid-19, zamiast pracownikom, przelać kasę na jedyne słuszne Radio i jedyną wiarygodną telewizję Ojca Tadeusza. A co, niech te związkowe biurwy zielenieją ze złości i bezsilności.
Całe szczęście, że "pozbyto się" tej mącicielki, tej obrończyni robotników, Ani, bo Pana ostatnie decyzje mogłyby trafić na jej sprzeciw. Możemy odetchnąć. Nikt już nie będzie Panu Prezesowi rzucał kłód pod nogi. I dobrze.
Niech wreszcie tej roszczeniowy naród zrozumie, że  Pańska obecność w Policach to dar niebios.
Pozostający w nieskończonym  szacunku
Pracownik

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopada 13, 2020, 14:19:05  »
Dzień dobry
Za moment otrzymamy informację o zakończeniu rozmów między Zarządem a Związkami Zawodowymi w sprawie regulacji płacowych na 2021r., ale już teraz można przeczytać, że całą winę za ewentualne fiasko rozmów i cięcia w firmie ponoszą wyłącznie ZZ. I nie wiem czy śmiać się czy też płakać, bo stojąc na marginesie życia politycznego i związkowego (nigdzie nie należę) obserwuję kolejny festiwal nieprzemyślanych wpisów oraz wyraźne zagubienie pojęciowe niektórych Pracowników. W związku z tym, należy zadać kilka elementarnych pytań, na które każdy z nas w cichości umysłu i serca powinien sobie odpowiedzieć:
1. Kto rządzi w Polsce od 2015r.? Jaka była wartość 1 akcji Polic w 2015r, a jaka jest obecnie?
2. Z jaką partią związani są członkowie Zarządu (oprócz naszej Pani Prezes Anny Tarocińskiej)?
3. Kto ponosi odpowiedzialność za kierowanie Zakładami?
4. Kto generuje swoimi decyzjami ewentualne zyski lub straty przedsiębiorstwa? Zarząd czy Związki Zawodowe?
Pytania w podobnym tonie można mnożyć. Tylko po co? Ten, kto ma otwarty umysł znajdzie drogę do odpowiedzi.
Pozostający w życzliwej pamięci.

3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Października 23, 2020, 11:01:55  »
Panie Wardacki, każdy rozsądny mężczyzna wie, że zadzieranie z kobietami nigdy nie kończy się dla mężczyzn zwycięstwem. Z kobietami walczymy tylko za pomocą kwiatów.
Pozdrowienia dla naszej Pani Prezes Anny Tarocińskiej.

4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lipca 30, 2020, 09:02:21  »
Dzień dobry
Jakiś złowieszczy pomruk milczenia zagościł na tym forum. Po ostatnich wydarzeniach i pokątnych działaniach pisowskiej prokuratury oraz ich zakładowych akolitów jest to naturalne, zrozumiałe i zatrważające. Skoro mogą skasować przedstawiciela pracowników w Zarządzie to równie łatwo mogą na przykład inwigilować... to forum. Dla tych ludzi nie istnieje przyzwoitość. Pamiętajmy o tym. Cały czas.
Ale pamiętajmy również o tym, że zgodnie z art.54, pkt 1 Konstytucji RP "każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji".
Wyrażenie „pogląd” należy w tym wypadku rozumieć jak najszerzej, jako wyrażanie osobistych ocen, prezentowanie opinii czy przypuszczeń, informowanie o faktach etc. Wolność ta ma zastosowanie zarówno w sferze publicznej jak i prywatnej (choć szczególnego znaczenia nabiera na gruncie przestrzeni publicznej, życia społecznego, a zwłaszcza politycznego), obejmuje osoby fizyczne i prawne. Forma wyrażania poglądów może być dowolna, niekoniecznie poprzez wypowiedzi słowne (np. poprzez noszenie określonego stroju).
Nie dajmy sobie wmówić, że jesteśmy niewolnikami.

5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lipca 24, 2020, 20:16:14  »
Kilka dni temu prof. W.Sadurski wygrał proces z Kaczelnikiem i jego czeredą o nazwanie PiS zorganizowaną grupą przestępczą. Wyrok jest prawomocny, co oznacza, że miał rację. Orzeczenie sądu pokazuje, że nadal można krytykować władzę, a ta władza musi być przygotowana na wzmożoną krytykę.
Pani Anno, głowa do góry.

6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Kwietnia 16, 2020, 23:27:32  »
Pani Aniu, dni mijają a nie ma informacji od zarządu kiedy i czy jakaś 13 się pojawi na zakladzie.
Nie rozumiem pytania. Przecież autobus linii 13 pojawia się i jeździ "na zakładzie" bez zastrzeżeń. A od niedawna jeździ nawet 14-tka. Czego chcieć więcej? Tak że, pracować, nie robić zamieszania i nie zadawać dociekliwych pytań.

7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Marca 03, 2020, 11:13:54  »
Nieprzebrane masy malkontentów opanowały to forum, a monotematyczność dyskusji stała się wręcz zatrważająca.
Potrafimy rozmawiać wyłącznie o pieniądzach. Zajadle i z nutą pazerności.
I te niekończące się pretensje. Do wszystkiego, co oddycha i co ma wpływ na nasze lepsze lub gorsze samopoczucie:
"A to sprzedajne Związki zawodowe, a to znowu skąpy Zarząd. Dookoła sami wrogowie, którzy z premedytacją rzucają kłody pod moje robotnicze nogi i celowo podcinają skrzydła mojej kariery".

Na szczęście już wkrótce, bo 20 marca nadejdzie astronomiczna wiosna, a chwilę później ciepły maj, cieplejszy czerwiec i gorący lipiec.
Rozpłyniemy się narodowo w morskich falach, znikniemy w piaszczystych plażach, gubiąc nasz genetyczny kod pesymizmu i oddech permanentnego wkurwu.
Do wakacji!


8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 21, 2020, 01:29:51  »
Kilka dni temu górnicy rozsypali węgiel w gabinetach decydentów. Ta skoordynowana akcja miała miejsce już po otrzymaniu 311 mln złotych na czternastą pensję za 2019 r.  Wczoraj zaś wywalczyli zakładane podwyżki. Wystarczyło postraszyć rządzących strajkiem ostrzegawczym (odbył się 17 lutego), referendum strajkowym (zaplanowanym na 25 lutego) i "ostrą" manifestacją w Warszawie (28 lutego).
Niestety, nie mieszkamy na Śląsku i dlatego (cytując Adasia Miauczyńskiego) "kur.a, pod każdą władzą czuje się jak kundel. Czemu nie jestem chamem ze sztachetą w ręku? Ktoś by się ze mną liczył, gdybym rzucił cegłą. A przecież stanowimy sól ziemi. Tej ziemi..."
Niestety.

9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 17, 2020, 02:30:44  »
Co pewien czas na forum można zauważyć aktywność osób, które w sposób podstępny próbują zdobyć zaufanie internautów (pod płaszczem walki o dobro pracowników). Rzucają wzniosłe hasła, oskarżają ogólnie szanowane osoby o niecne działania, żonglują wiedzą i zadają pytania. Pogrubioną czcionką. Wciąż zadają pytania. Lawinowo. Ta dociekliwość, to szukanie poklasku przypomina powolne drążenie skały. Systematyczne i planowe. Po jakimś czasie zadawanie pytań już nie wystarczy. Nadejdzie kolejny etap aktywności. Powolne wychodzenie z cienia anonimowości, bo przecież trzeba zadbać o karierę. W ten sposób osoby pytającej rodzi się kandydat do zwycięstwa. Trzeba tylko dopasować konkurs i stanowisko, o które zawalczy nasz pytający.
Zawsze ten sam scenariusz. Zawsze ten sam typ człowieka. Vis maior.

10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Lutego 13, 2020, 23:50:12  »
Proszę zakończyć polityczne potyczki. 

Jutro walentynki, więc życzę wszystkim mnóstwo miłości, a Prezesowi dotarcia do serc pracowników. Za pomocą rozsądnych i godnych podwyżek.

11
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 25, 2020, 14:30:10  »
Cytuję: "...ludzie na odpowiedzialnych stanowiskach będą tu zarabiać jak sprzątaczki które nie mają żadnej odpowiedzialności.". Naprawdę? Wystarczy dwudniowa weekendowa nieobecność tych Pań a wokół roboli robi się chlew (czytaj: robią chlew).
Niska kultura osobista plus niski status społeczny sprawia, że duża część pracowników Zakładów powinna pobierać korepetycje z podstaw dobrego wychowania. Naukę najlepiej rozpocząć od wykładu na temat dbania o wspólne toalety.
Kiedyś pisałem, że podwyżki będą w lutym. Potwierdzam. Ale nie róbcie sobie nadziei. Nie stawiajcie wygórowanych żądań. Macie zapierd...ć za miskę ryżu.

12
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 12, 2020, 00:30:31  »
Uwielbiamy wcielać się w rolę "wujka dobra rada".
Co jakiś czas pojawia się nowy porucznik MO - Lech Ryś, który sprawując społecznie dyskretną opiekę nad gromadką urwisów (niepokornych interlokutorów)
, sprowadza ich na dobrą drogę.
I jest jakby mądrzej. W polickim narodzie, znaczy się.

13
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 08, 2020, 15:20:47  »
Solidarność siedzi cichutko (z wiadomym powodów), więc nie będzie znaczących podwyżek.
Zapomnicie o pieniądzach.
Do roboty!

14
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Stycznia 03, 2020, 17:16:24  »
Od 1 lutego będą podwyżki płac.
Nie dziękujcie za informacje.
Uznajcie ją za noworoczny prezent.


15
Sprawy bieżące / Odp: Wiaty rowerowe
« dnia: Grudnia 29, 2019, 22:36:04  »
a MA mnie te wiaty podobają się. Poza tym są pożyteczne. Nie narzekać.


Strony: [1]