Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Król podziemia

Strony: [1] 2 3 ... 48
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« dnia: Listopada 21, 2016, 17:28:59  »
Zamienił stryjek siekierkę na kijek.Wojciech Wardacki- następny"specjalista" branżowy-zawodowy lobbysta.W Zachemie mu nie wyszło,dostał więc kolejną państwową "zabawkę"

2
Polityka krajowa / Odp: Szczury uciekają z tonącej platformy
« dnia: Października 26, 2016, 21:57:53  »
 Nie wszyscy rozumieją słowa roty Jedni wybierają Deutschland, Deutschland über alles,jeszcze inni Ще не вмерла України і слава, і воля

3
Tematy różne / Odp: APEL
« dnia: Października 11, 2016, 14:03:09  »
Być może spowodowane jest to brakiem wiedzy lub brakiem chęci jej zdobywania
Szczególnie w zakresie ortografii

4
Trudne tematy / Odp: wydział komunikacji
« dnia: Maja 24, 2016, 11:19:42  »
A od kiedy to Wydział Komunikacji ma kompetencje "do zabierania aut" -? Zbyt mało danych podałeś by móc Ci na tak postawione pytanie odpowiedzieć.

5
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Stycznia 08, 2016, 18:03:09  »
„Obsadzanie” w głównych rolach do samobójczej misji grupę ściśle wyselekcjonowanych osób, wybranych spośród oczekujących na egzekucję,lub skazanych na więzienie-jak nic wpisuje się w scenariusz filmu „parszywa dwunastka” Najwyraźniej Kaczyński uznał,że cel jaki przed nimi postawił ( atak na praworządność,przejęcie mediów,zniewolenie narodu ) osiągną nie bacząc na nic-wszak zostali”już skazani i osądzeni” więc do stracenia nie mają nic. W przypadku powodzenia „misji” czeka ich „amnestia” i odkupienie win.

6
Komendant wygłaszając swoją "mowę obrończą" ( oczekiwaliśmy sprawozdania z działalności ) nie pozostawił wątpliwości co do tego,że nie powinien dłużej pełnić tej funkcji.Kompromituje się osobiście a także kompromituje formację której przewodzi.

7
Burmistrz Polic też ma wiek emerytalny i co też ma ustąpić miejsca młodemu ??
Młodzi są bardziej ambitni,odważni,energiczni,efektywni,z innym spojrzeniem na współczesną rzeczywistość.Zmiana pokoleniowa jak najbardziej wskazana.

8
Polityka krajowa / Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« dnia: Grudnia 14, 2015, 12:12:06  »
Nie ulegaj propagandzie i nie wierz w podłe kłamstwa
Wykorzystywanie starych schorowanych ludzi, często z demencją i wożenie ich na wycieczkowe pikiety do Warszawy jest szczytem bezduszności, cynizmu upodlenia, jest naruszeniem ich godności! Protestuję przeciwko straszeniu i wykorzystywaniu jako opinii publicznej starszych obywateli, którzy nie pamiętają co robili godzinę wcześniej, czy przyjęli lekarstwo, nie rozpoznają bliskich, ale świetnie pamiętają okrutne czasy PRL-u.Czy zubożenie umysłowe polskiego społeczeństwa sięga zenitu?

9
Właśnie czytam ulotkę o niby konsultacjach i widzę w niej same bzdury i kłamstwa. "Metoda ta jednak spowodowała deficyt w systemie
Po prawdzie gmina nadal nie potrafi rzetelnie oszacować ilości odpadów komunalnych wytwarzanych na jej terenie.Swoją drogą w sposób szczególny należałoby przeanalizować,skalkulować umowy z TN Jaka forma tych umów,za co  i ile tak naprawdę gmina płaci.

10
Czas na nowe - Będzie wesoło, będzie się działo i 4 lata będzie mało :)
Szczerze-? jeżeli ten rząd przetrwa 2 lata to będzie jego wielkim sukcesem.Intuicja mi podpowiada,że szans na pełną kadencję ten rząd nie ma.  ;-)

11
To poważny zarzut.
a to jest przesłanka procesowa-?  ;-)
jeśli wiesz coś ważnego w tej materii i nie zgłosisz to możesz zostać posądzonym o współudział.
zgłosił co-? współudział czego-?  ;-)

12
Wobec tego stawiam śmiało tezę,że równie śmiało ( jak śmiało obwieścił braki przewodniczący Król ) należy rozpatrywać możliwość defraudacji tych środków-ze wskazaniem na wykorzystanie ich niezgodnie z przeznaczeniem.Skąd przewodniczący miał tę tajemną wiedzę-? Powinien złożyć w tej sprawie niezwłocznie wyjaśnienie.Przynajmniej na tym etapie "postępowania"

13
Polityka lokalna / Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« dnia: Listopada 24, 2015, 23:35:21  »
Królu podziemia, ja wiem, że Wy na Kasprowicza nie przepadacie za Strażą Miejską.
Ale o to proszę pytać TYCH z Kasprowicza-najlepiej rzecznika lub któregoś z Komendantów.Z mojej wiedzy i obserwacji wynika,że obie formacje współpracują ze sobą poprawnie ;-)

14
Polityka lokalna / Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« dnia: Listopada 24, 2015, 21:04:20  »
Moje pytania wypływają z obawy o to, że gdy skasowana zostanie SM, pozostanie wyłom, luka w tym całym obszarze bezpieczeństwa i porządku.
Obawa całkowicie nieuzasadniona.SM w stopniu niewielkim realizuje ustawowe zadania związane z bezpieczeństwem szerzej rozumianym.
Luka, której nie wypełni policja
W obszarze bezpieczeństwa i porządku publicznego realizują zadania na właściwym poziomie.Brak takiej formacji jak SM w żadnej mierze nie przełoży się na wzrost zagrożenia przestępczością czy zdarzeniami o charakterze chuligańskim bo te i tak głównie są i dalej będą w obszarze zainteresowania Policji.
W efekcie, pogorszy się stan bezpieczeństwa w Policach.
Nie przesadzajmy i nie przeceniajmy SM w Policach.Gdyby tak było,odczucie społeczne byłoby zupełnie inne.
Odpowiedź, którą otrzymałem, nie jest warta cytowania. Wynikało z niej, że nie ma co oczekiwać zmian.
Każda arogancja władzy to choroba,która niszczy,zabija-to pycha i buta,lekceważenie elektoratu,lekceważenie tych od których w dużej mierze zależy dalszy polityczny byt.
Skutek jest taki, jaki można było przewidzieć.
Dokładnie taki ;-)

15
Polityka lokalna / Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« dnia: Listopada 23, 2015, 22:33:57  »
Myślę, że tak jak każdy dokładnie się zastanawia przed złożeniem podpisu pod wnioskiem o referendum ws. likwidacji SM, tak każdy też pewnie zechce zastanowić się po lekturze tego sprawozdania, czy ten wniosek jest zasadny.
Oboje i nie tylko oboje doskonale wiemy,że w tego typu sprawozdaniach można bajdurzyć i tworzyć fikcję literacką.Jestem w stanie w oparciu o pełny ( udostępniony) dostęp do materiałów źródłowych, będących podstawą tych wypocin zweryfikować osiągane wyniki w danym okresie sprawozdawczym i większość pozycji punkt po punkcie ocenić w zakresie omawianych zagadnień.Co robi i jak funkcjonuje system kontroli i nadzór zwierzchni-? Może nie istnieje-? Dlaczego nie są publikowane publicznie te sprawozdania-? Ja odpowiedź na to pytanie znam.W odpowiedzi tkwi "klucz" do rzeczywistej oceny pracy, a nie tej opartej na wypracowanym szablonie-schemacie ubranym w liczby oraz opisy sytuacji.Źle się stało,że zostały sprawozdania "utajnione" Transparentność działań w służbie społeczeństwu to podstawa bytu każdej służby.Jej brak budzi podejrzenia,nieufność,odrazę a czasami i wstręt.

Strony: [1] 2 3 ... 48