Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - k3vin

Strony: [1] 2 3 ... 13
1
Polityka krajowa / Odp: Policja w Policach
« dnia: Października 31, 2020, 21:06:52  »
A jakie to zmiany w prawie ostatnio zostały wprowadzone odnośnie aborcji? :O
Proszę jeszcze raz przeczytać uważnie co zostało napisane powyżej i ewentualnie sformułować pytanie poprawnie. Również informuję że nie będę się bawił w przedszkole - zakładam że obaj mamy już skończone 18 lat i do podstawowych informacji potrafimy dotrzeć sami.

2
Polityka krajowa / Odp: Policja w Policach
« dnia: Października 31, 2020, 20:25:23  »
Brawo policka policja! Nie cackać się z gównażerią.
Proponuję się zapoznać ze szczegółami dlaczego ludzie strajkują i jakie mogą być potencjalne konsekwencje w związku z ostatnio wprowadzanymi zmianami w prawie. . .


PS. Wygląda na to że w Policach PIS ma dużo do gadania - jestem negatywnie zaskoczony
PS 2 Podobno adwokat nie powinien mieć dużych problemów aby sprawę wygrać.

3
Sprawy bieżące / Odp: Koronawirus
« dnia: Marca 29, 2020, 12:23:27  »
A jeszcze gorzej gdy ktoś wpadnie na to, żeby tą pandemię sztucznie wygaszać...  Podając mniejsze ilości... Czy są do tego zdolni? 
Dochodzą słuchy, że już to robią co mnie z resztą nie dziwi. Robią wszystko, aby sztucznie utrzymać w obywatelach "spokój" i pokazać jak to dobrze w kraju sobie radzą. --> patrz np akcja z zakazem maseczek (kolejny wał PISu z resztą wspomagający jednego z ich partyjnych kolegów, który jak tylko opchnął ściągnięte maseczki to nagle zakaz zniesiono...)
CIEKAWOSTKA - lekarze nie mogą mówić na zewnątrz o sytuacji w służbie zdrowia - nakaz odgórny. Ciekawe ile jest jeszcze takich kwiatków o których nie wiadomo. Tak zakłamanego rządu w Polsce nie pamiętam.

4
Sprawy bieżące / Odp: Koronawirus
« dnia: Marca 28, 2020, 22:52:55  »
JEŚLI za miesiąc u nas sytuacja będzie jak we Włoszech, czy też Kaczynski będzie dążył do wyborów?
Te dzbany lądują w gęstej mgle mimo że się tego nie robi więc można się wszystkiego spodziewać.


Jeżeli zrobią wybory to zaryzykuje zdrowie i pójdę głosować na każdego byle nie na tych krętaczy i manipulantów.

5
Sprawy bieżące / Odp: Koronowirus
« dnia: Marca 02, 2020, 20:44:42  »
Podobno setek a nie tysięcy ale to w dalszym ciągu duże ryzyko i potencjalne narażanie na straty innych okolicznych firm (ognisko zapalne tej choroby uniemożliwi na przykład delegacje służbowe) nie wspominając o zdrowiu i komforcie psychicznym ludzi.
W związku z tym Proszę w imieniu forum Panią An_na o zabranie głosu w powyższej sprawie.

6
Polityka krajowa / Odp: Wybory parlamentarne 2019
« dnia: Września 23, 2019, 20:52:01  »
Miałem okazje jakiś czas temu oglądać fragmentu tego wywiadu z kandydatem PISu. Nasuwało mi się pytanie - jak można się pchać w takie miejsce jak Parlament bez znajomości podstaw ekonomii...? Jak widać można!

7
Trudne tematy / Odp: Paliwowa zmowa cenowa w Policach.
« dnia: Kwietnia 24, 2019, 21:35:24  »
Hmm w Policach zawsze drogo więc ja nawet nie patrze na ceny paliw tutaj bo i tak nie zatankuje. Ciekawe ile osób ma tak samo :)

8
Trudne tematy / Odp: Radni Gminy Police
« dnia: Marca 27, 2019, 21:19:05  »
To tylko pokazuje jak burmistrz kryje swoich (a więc pytanie czy faktycznie potrzene podwyżki za śmieci? Dla mnie burmistrz coraz bardziej jest mniej wiarygodny). Inna sprawa - mimo faktu, że sprawa jest wycofana myślę, że z opóźnieniem ale i tak ten ten mandat zostanie cofnięty.


Prywatny folwark w pełnej krasie. Pogratulować wyborcom.

9
Trudne tematy / Odp: Radni Gminy Police
« dnia: Marca 26, 2019, 22:27:54  »
Rozliczenie od osoby byłoby najkorzystniejsze, gdyby policzanie nie kłamali w deklaracjach. To nie radni fundują nam podwyżkę tylko sąsiedzi.
Nie koniecznie... Co prawda mocno się nie zagłębiałem ale wygląda mi na to, że sporo osób które były uczciwe zapłaci więcej (a niektórzy dużo więcej).  Czy aż tyle było ludzi którzy zaniżali liczbę mieszkańców żeby tak mocno to teraz kompenswować?
Obstawiam że jak byś policzył każdego mieszkańca Polic to wyjdzie sporo mniej wpływów do Trans-Net niż w przypadku propozycji stawek z metrażem... Wygląda na to że jak zwykle Gryf pompuje kasę dla swoich.

Ponadto warto jeszcze w wątku poruszyć temat radnego, który jest mocno związany z firmą Trans-Net w związku z czym nie powinien mieć mandatu radnego - na szczęście w końcu ktoś wyżej postawiony się tematem zajął.

10
Trudne tematy / Odp: Paliwowa zmowa cenowa w Policach.
« dnia: Marca 23, 2019, 20:48:28  »
Nasi włodarze nie raz nas wydymali - spółka wodociągi, śmieci ....
I szykuje się ciąg dalszy - spore podwyżki za wywóz śmieci:
https://www.facebook.com/policebezcenzury/videos/557728111383789/?t=170

11
Jeśli myślimy o tym samym Ikarusie, to jest to autobus należący do osoby prywatnej .
Wiem o tym :) Ale jako żę garażowanie tak dużych pojazdów nie jest prostą sprawą to może ktoś powinien się zainteresować tą sprawą? Wiem że ten autobus (jak i inny) jeżdzą jako linia turystyczna więc jakieś zależności z ZDiTM/SPPK są...

12
Ostatnio pojawił się zabytkowy Ikarus - wie ktoś dlaczego ten autobus stacjonuje na zewnątrz (stacja benzynowa na wylocie Szczecina w stronę Polic) a nie gdzieś, gdzie warunki będą bardziej łaskawe dla tak leciwej konstrukcji?

13
Trudne tematy / Odp: Radni Gminy Police
« dnia: Stycznia 15, 2019, 21:32:11  »
Jeśli nie rozumiesz różnicy między oficjalnym oświadczeniem osoby publicznej i pełniącej urząd a sugestiami dziennikarza (jakiegokolwiek) opartymi na podejrzeniach - to ja już tego nie zmienię.
Pewien prezydent dużego kraju również oficjalnie oświadczał, że to nie jego wojska znajdują się na terenie Półwyspu Krymskiego - widzisz korelacje?

14
Trudne tematy / Odp: Radni Gminy Police
« dnia: Stycznia 14, 2019, 21:07:11  »


Nie wiem gdzie w tych prostych i jednoznacznych stwierdzeniach dostrzegasz brak konkretów i manipulowanie świadomością odbiorców?
Dla mnie to, że ktoś oświadczy że coś jest nieprawdą nic nie znaczy a szczególnie jak mówi to osoba, która jest upolityczniona. Do rzeczy:
"Wpis zawiera nieprawdziwe informacje o tym, że:
1 – jako Przewodniczący Rady Miejskiej skierowałem do radnych projekt uchwały dotyczący zmian wysokości diet radnych.
2 – klub radnych GRYF XXI przygotował projekt uchwały w tej sprawie.
Oświadczam, że podane w artykułach informacje są nieprawdziwe, a ww. dziennikarz rozpowszechnia kłamliwe treści godzące w moje dobre imię."
Dla mnie to oświadczenie to słowo przeciwko słowu. Równie dobrze mogę sobie oświadczyć że moje poprzednie wpisy są napisane przez inną osobę - czy już mi wszyscy wierzą?
Jakie pytania się rodzą podczas czytania tego oświadczenia:
- czy ktokolwiek stworzył taki dokument? Jeżeli tak to kto?
- czy w ogóle powstał taki dokument? (podobno tak) Jeżeli tak, to kiedy dokladnie?
- jeżeli taki dokument powstał to czy faktycznie wygląda on tak jak przedstawił to P. Wosik? A jeżeli nie to co było w nim zawarte?

W kolejnym materiale Pan Wosik przedstawia dokument - z mojego punktu widzenia ten człowiek jest wiarygodny ponieważ coś przedstawia. A pan U? On tylko napisze oświadczenie i w dodatku tak ogólnikowe, że nic z niego nie wynika poza jednym - że się nie przyznaje...(nic dziwnego). No dobra, jeszcze dodatkowo pogrozi palcem że sprawa zakończy się w sądzie - teraz się okaże czy ktoś jest słowny czy lubi coś powiedzieć a dopiero potem pomyśleć...
Kolejne pytanie które się pojawia - może brakuje konkretów ze strony oskarżonego ponieważ w przypadku konkretnych informacji gdy jedną się obali (zakładając, że Pan Wosik ma racje bo pewności nigdy nie mamy) to reszta automatycznie przestaje być wiarygona?

W odpowiedzi na Twoje pytanie - tutaj widzę brak konkretów.

Jeszcze Pytanie do Ciebie – na jakiej podstawie domniemasz, po której stronie leży prawda? Podziel się na forum, może zmienisz mój tok myślenia.

Co do reszty nie będę się odnosił bo nie lubię aż tak wybiegać poza temat jak Ty.


15
Trudne tematy / Odp: Radni Gminy Police
« dnia: Stycznia 13, 2019, 22:34:12  »
Poważnie sądzisz, że autor pomówienia opublikuje pod swoim postem odsyłacze  do dementi i sprostowań?

Nie wiem czy to pomówienie ale patrząc na politykę radnych w wiele informacji jestem w stanie uwierzyć. Odnośnie drugiej części pytania - zapewne nie choć to zależy od wielu okoliczności.
A teraz pytanie z mojej strony (może któryś z radnych się wypowie?) - faktycznie taka propozycja z podwyżkami o ponad 200% ma/miała miejsce?


Edit:
Tak cała sytuacja mnie bawi że jeszcze zaproponuję obejrzenie poniższego materiału:)
https://www.facebook.com/policebezcenzury/videos/758785091148102/

Od siebie dodam że czytałem oświadczenie pana U i było dla mnie bez żadnych konkretów, wręcz manipulowanie tą częścią społeczeństwa, która ma problemy z logicznym myśleniem i kojarzeniem faktów...

Strony: [1] 2 3 ... 13