Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - k3vin

Strony: [1]
1
Trudne tematy / Jak się naprawia progi zwalniające w Policach
« dnia: Stycznia 06, 2018, 15:31:11  »
Chciałem tutaj tylko zamieścić kilka zdjęć i zapytać się Pana Grzegorza Ufniarza - kto wymyślił i zezwolił na wykonanie czegoś takiego(?):
Dwa "nowe" elementy nieznacznie różnią się od siebie i widać, że były już gdzieś używane. Ponadto nie są przymocowane symetrycznie względem siebie i całej reszty:Ten element był "poprawiany" (czytaj mocowany ponownie) tylko coś śruba się nie chciała dokręcić i próg odstaje:Proszę jeszcze Panie Grzegorzu o informację, gdzie mogę dowiedizeć się ile takie fachowe naprawy kosztują oraz jakąś dokumentację zawierającą zakres prac. Będę wdzięczny jak wyręczy mnie Pan i sam dotrze do tych informacji i je upubliczni.

2
Tematy różne / Gdzie kupić okna?
« dnia: Lipca 31, 2012, 21:47:02  »
Witam. Przymierzam się do wymiany okien i chciałbym porównać oferty firm z naszej okolicy. Czy jest ktoś, kto może doradzić/odradzić firmy oraz podać dane kontaktowe? Słyszałem, że w Tanowie znajduje się producent okien lecz nie znalazłem żadnego kontaktu. Interesują mnie okna z PCV o współczynniku przepuszczalności termicznej (Uw) w okolicach 0,8 bądź lepszym.

Strony: [1]