Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego  (Przeczytany 28752 razy)

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 12, 2012, 09:16:10 »
Cytat: "CichyJoe"
Panie Grzegorzu, cieszy mnie fakt, że w planach jest remont odcinka asfaltowa przybora. Czy wiadomo już może jak rozwiązane zostanie skrzyżowanie mazurska piłsudskiego (przy przystanku 107 w stronę os. chemik)? Może sygnalizacja świetlna? .


Tego nie wiem. Ale skoro w tym roku ma powstać projekt techniczny, to jest to doskonała okazja dla zarządcy drogi(Powiat Policki) żeby zrobić tam odpowiednie udogodnienia i poprawić bezpieczeństwo. Nie znam szczegółowych planów Pana Starosty w tej sprawie.

Ale podobnie jak wielu forumowiczów i jeszcze bardziej wielu mieszkanców oczekuje, że organizacja ruchu na Piłsudskiego bedzie zmieniona dla poprawy bezpieczeństwa pieszych.

Parian - pisząc prawidłowo miałem na mysli porządne wykonanie remontu nawierzchni.

Pozdrawiam

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 12, 2012, 09:49:01 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
jestem prawie pewien, ze to kasa zadecydowała o wyborze takiej lichej technologii. I zgadzam się z Kilofownikownią, ze jest odrobinę lepiej niz było przed remontem.

Oceniać chcę zrobienie remontu w tej dziwacznej technologii, stąd potrzeba odrobiny czasu na sprawdzenie tej nawierzchni w róznych warunkach pogodowych. Nie oczekuję, ze się wygładzi, tylko chce zobaczyć czy nie spłynie z pierwszym deszczem albo nie stopi się w pierwszym upale.

Na razie wiadomo, że lepiej było nic nie robić. Wcześniej były dziury i był spokój, załatali, to tłum narzeka, że nie zrobili równego jak stół :)
Aha - ja też uważam, że jest lepiej. Dużo lepiej.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 12, 2012, 09:55:12 »
Wszystko zależy jaka była umowa z firmą wykonującą - miało być lepiej czy dobrze.

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 12, 2012, 15:10:56 »
To jaka umowa była to inna sprawa. Być może jakiś urzędnik tego chciał? Urzędników powinni traktować tak samo jak pracowników w prywatnej firmie. Jeżeli coś zepsuje to odpowiada za to finansowo lub wylatuje z roboty. W końcu to NASZE PIENIĄDZE

Offline zaksiu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 12, 2012, 16:14:12 »
Jasne niech będzie "gorzej i gorzej" żałosne a może "gorzej i chociaż normalnie " czy to takie z innej planety ?

Offline gumastic

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 200
    • Zobacz profil
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 16, 2012, 10:48:08 »
Zapomniliście o jednej rzeczy. O cenie. Ja oceniam ten remont w stosunku do ceny, jaką on kosztował. Jak wszystko, co kupujemy czy zlecamy komuś. Przeważnie jest tak, że cena jakoś przekłada się na jakość. Powiedzmy szacunkowo, że jeśli ten remont był w cenie powiedzmy poniżej połowy ceny za pełnowartościowy remont, tzn. taki, który by wszystkich zadowolił, to oceniam go pozytywnie, to znaczy,że zostały zaoszczędzone pieniądze. Im mniej niż połowa kosztował - to tym lepiej go oceniam. Natomiast jeśli kosztował więcej niż połowę kwoty - to pieniądze zostały zmarnowane i oceniam go negatywnie - im większa kwota, to tym gorsza ocena. Dosyć prosta wyliczanka. Ale niestety - nie znam ceny, więc nie potrafię jednoznacznie go ocenić. I dziwię się trochę jednocześnie, że Wy potraficie.

Offline zaksiu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 16, 2012, 11:11:25 »
Produkt "drogopodobny" a rozumowanie gumastic mnie przeraża przecież jest gorzej niż było i jakie oszczędności raczej dla kogo.

marionissan

  • Gość
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 20, 2012, 18:51:56 »
Droga jest lepsza niż była z tymi łatami, a trwałość tego asfaltu to inna sprawa.

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 20, 2012, 21:02:57 »
Lepsza nie znaczy dobra. Jakby ktoś wziął fachowca do remontu mieszkania, a ten odwalił by lipę. To czy można się czepiać fachowca skoro po remoncie jest lepiej niż przed? A że dalej ...owo to nie ważne, ważne że lepiej. To w końcu jak ma być lepiej, czy dobrze w tej Polsce ?

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 21, 2012, 00:38:40 »
Cytat: "marionissan"
Droga jest lepsza niż była z tymi łatami

łaty były owszem, ale droga z nimi były równiejsza a teraz na całej długości zrobionego odcinka "fale Dunaju" co widać po deszczu
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 21, 2012, 12:27:04 »
Oj tam oj tam - fajnie  buja [:

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 21, 2012, 12:49:32 »
Dożyliśmy czasów kiedy niechlujstwo,partactwo i marnotrawienie publicznych środków jest w cenie a Ci którzy się tego dopuszczają i na to pozwalają po prostu pozostają bezkarni.Mało tego-uważa się iż,należy  z takiej patologii się cieszyć bo w końcu jak niektórzy sądzą lepsze to niż nic.Taka to już Polaka mentalność gdzie zadowala się bylejakością.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwca 21, 2012, 13:19:28 »
Cytat: "Król podziemia"
Dożyliśmy czasów kiedy niechlujstwo,partactwo i marnotrawienie publicznych środków jest w cenie a Ci którzy się tego dopuszczają i na to pozwalają po prostu pozostają bezkarni.Mało tego-uważa się iż,należy  z takiej patologii się cieszyć bo w końcu jak niektórzy sądzą lepsze to niż nic.Taka to już Polaka mentalność gdzie zadowala się bylejakością.


Mój post był żartem. Nie lubię kilku rzeczy... braku konsekwencji, robieniem czegoś na odwal i uogólniania. Dlatego mnie boli Twoje stwierdzenie, że Polak zadowala się bylejakością. Jestem Polakiem, bylejakości nie lubię, więc twoje stwierdzenie jest błędne.
Często to marnotrawienie nie bierze się z niechlujstwa, a głupiego prawa i konieczności rozpisywania przetargów, które zamiast jakości promują najniższą cenę.

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwca 21, 2012, 13:29:34 »
chyba źle" odczytałeś"moje rozumowanie ;-)
Cytat: "Denver"
Często to marnotrawienie nie bierze się z niechlujstwa, a głupiego prawa

Ja uważam że z bezmyślności i urzędniczego dyletanctwa.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Nowa nawierzchnia na ul. Piłsudskiego
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwca 21, 2012, 15:33:25 »
Cytat: "Król podziemia"
chyba źle" odczytałeś"moje rozumowanie ;-)
Cytat: "Denver"
Często to marnotrawienie nie bierze się z niechlujstwa, a głupiego prawa

Ja uważam że z bezmyślności i urzędniczego dyletanctwa.


Myślę, że sprowadza się do jednego. Urzędnicy - Ci, którzy to beznadziejne prawo tworzą i Ci, którzy się w nim bezmyślnie poruszają to faktycznie znamienna cecha naszego kraju, ale nadal nie uprawnia do ogólnego twierdzenia, że Polak lubi bylejakość.