Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: kilka Fajnych Gier mmo  (Przeczytany 12624 razy)

Offline skanio

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
kilka Fajnych Gier mmo
« dnia: Lutego 21, 2012, 00:23:19 »
Zagraj w bezpłatne gry mmo z prawdziwymi przeciwnikami!

Drakensang
Farmerama
SkyRama
Zoomumba
Runes of Magic
Battlestar Galactica
Worlds of Tanks
Seafight
DarkOrbit

http://www.dogry.pl/

Kolejny link dodaj bez "ref", a kolory zostaw moderatorom :) - rbk

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
kilka Fajnych Gier mmo
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 21, 2012, 10:30:39 »
Kuba, nie żebym ci mówił co masz robić, ale daj mu bana :P
Wujek Gugel twierdzi, że ten user nie ma nic lepszego do roboty niż skakać od forum do forum i reklamować gry czy jakiś serwis, więc jak dla mnie nie ma na co czekać. Jest na forum temat o grach, ale coś mi mówi, że użytkownicy forum chcą usłyszeć propozycje gier od ludzi, których znają z forum, a nie byle leszcza, który się nagle zarejestrował, żeby osiągać prywatę.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
kilka Fajnych Gier mmo
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 21, 2012, 11:12:57 »
cooker, użytkownik dostał stosowną informację, kolejne linki do zarabiania, bonusów itp. będzie nagrodzone banem.

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
kilka Fajnych Gier mmo
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 22, 2012, 09:59:19 »
Ja jestem za tym, żeby zrobić z nim porządek raz a dobrze. Jak będę chciał sobie znaleźć grę ot tak, to sobie wyszukam w google i będę miał. Ten gość robi sobie śmietnik, a wy mu na to pozwalacie... Jak już pisałem, żeby choć był aktywnym userem forum...

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
kilka Fajnych Gier mmo
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 22, 2012, 11:03:07 »
cooker, przyjąłem do wiadomości ;)
Dziękuję za info.

Offline Sweeti Belle

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
kilka Fajnych Gier mmo
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 23, 2012, 21:13:47 »
Mam pytanie odnośnie gier,konkretnie jednej :SIMS 3 ZWIERZAKI, zamierzam kupić córce jednak boję sie.Czytałam ,że aby w nią zagrać trzeba mieć wcześniejsze wersje,czy wogóle da się zagrać normalnie na kompie ? Czy trzeba mieć konsole itp ? Chciałam pobrać ją z neta ale wpakował mi się jakiś program zamiast gry :( Poradzicie coś ?

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
kilka Fajnych Gier mmo
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 23, 2012, 22:37:52 »
Potrzebujesz podstawy, czyli sims 3, dopiero dodatek zwierzaki.
Pobrałaś ? Skąd?

Offline mat_tk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.zafriko.pl
kilka Fajnych Gier mmo
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 24, 2012, 00:10:58 »
Jak szukasz KOPII ZAPASOWEJ oczywiście, bo nikt nie piraci ;p to na chomikuj.pl poszukaj, zapłacisz za transfer ze 4zł i będziesz miała kopie. :) I oczywiście Zwierzaki to tylko dodatek, szukaj więc paczek The SIMS 3 + The SIMS 3 Zwierzaki :) najtaniej wyjdzie...
KP Chemik Police - Prawdziwa Duma Pomorza!

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
kilka Fajnych Gier mmo
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 24, 2012, 00:23:22 »
Tak po cichu przypominam, że u nas dyskusje warezowe są zakazane ;). Ale to tak ku przestrodze  :faja:
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
kilka Fajnych Gier mmo
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 24, 2012, 00:26:09 »
Kuba, my tutaj o kopiach zapasowych rozmawiamy ;)

Offline Sweeti Belle

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
kilka Fajnych Gier mmo
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 24, 2012, 07:22:49 »
Cytat: "rbk"
Potrzebujesz podstawy, czyli sims 3, dopiero dodatek zwierzaki.
Pobrałaś ? Skąd?
Rozumiem ,że najpierw muszę mieć grę SIMS 3 o ludziach i wtedy dopiero dodatek. Sciągnęłam wczoraj "wersję demonstracyjną sims 3 zwierzaczki ",i lipa  :(.Poszukam jeszcze tych Sims 3...........

Offline dd2f

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
kilka Fajnych Gier mmo
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 24, 2012, 09:03:34 »
Może wyjdę na marudera, ale to jest mentalność w PL. Człowiek woli ściągnąć pirata (znaczy się 'kopię zapasową'), nie wiedząc często co ściąga, płacąc 'jedyne 4PLN za transfer', zamiatając na dysk nierzadko masę wirusów przy okazji wszelakich cracków (je nazwijmy 'aktywatorami') i nielegalnych numerów seryjnych ('legalizatorów'?) a potem płacą informatykom 50 i więcej PLN za odwirusowanie kompa. Zamiast iść spokojnie do sklepu i wydać te 54PLN i więcej na nową grę... Taki naród kombinatorów.
I love the night.
1101110100101111

Offline Sweeti Belle

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
kilka Fajnych Gier mmo
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 24, 2012, 09:32:03 »
Cytat: "dd2f"
Może wyjdę na marudera, ale to jest mentalność w PL. Człowiek woli ściągnąć pirata (znaczy się 'kopię zapasową'), nie wiedząc często co ściąga, płacąc 'jedyne 4PLN za transfer', zamiatając na dysk nierzadko masę wirusów przy okazji wszelakich cracków (je nazwijmy 'aktywatorami') i nielegalnych numerów seryjnych ('legalizatorów'?) a potem płacą informatykom 50 i więcej PLN za odwirusowanie kompa. Zamiast iść spokojnie do sklepu i wydać te 54PLN i więcej na nową grę... Taki naród kombinatorów.
Nie kombinuję,córce zależy jedynie na zwierzętach w grze Sims,gdybym wiedziała ,że najpierw trzeba zakupić Sims 3 itd  -dupy bym sobie nie zawracała.Na necie jest sporo darmowych gier i programów,po co mam kupować kolejną grę w którą pogra miesiąc i pójdzie na półkę ? jeśli można pobrać z neta ? Ale jak napisałam nie mam zamiaru pobierać ani kupować "sims 3" by mieć jakieś wirtualne zwierzaczki... :crazy:

Offline dd2f

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
kilka Fajnych Gier mmo
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 24, 2012, 09:50:29 »
Nie pisałem do Ciebie koleżanko tylko ogółem, ale widać działa 'efekt nożyc'. Natomiast to:
Cytuj (zaznaczone)
po co mam kupować kolejną grę w którą pogra miesiąc i pójdzie na półkę ? jeśli można pobrać z neta ?

Mam nadzieję, że pisałaś o darmowych grach. Bo jeśli piszesz o płatnych grach to równie dobrze, ktoś inny może powiedzieć "po co mam kupować auto, które może za miesiąc mi się znudzi/popsuje, jeśli mogę 'pobrać'(ukraść) z ulicy". Mechanizm działania ten sam, skala odrobinkę inna.
Natomiast wiele gier ma wersje demonstracyjne, w które także można świetnie się bawić i grę przetestować. Sam za dzieciaka miałem na kompie same dema (z CDA). Jak było demo fajne to starałem się namówić rodziców na full'a, jak się nie udało dalej grałem w demo.
Dziś świat elektroniki wygląda inaczej, możesz znaleźć w Internecie darmowe gry (zwykłe i flash) i grać, często jakością odbiegają od produktów komercyjnych, ale jeśli ma być to rozrywka na miesiąc to powinny starczyć.
I love the night.
1101110100101111

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
kilka Fajnych Gier mmo
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 05, 2012, 20:55:56 »
W sumie to chyba nie mmo, ale może ktoś zechce, a nie chce mi się nowego tematu robić.

Fallout do ściągnięcia za friko z www.gog.com

BTW ten serwis to kolejny powód do dumy jeśli chodzi o nasz rodzimy rynek gier.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln