Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Cafe Venezia  (Przeczytany 22553 razy)

Offline bydy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.KamieniarzPolice.pl
[Police] Cafe Venezia
« dnia: Lutego 12, 2012, 14:58:46 »
Witam, nie jestem pewien czy jest zimą otwarta, orientujecie się?

pozdro!
Cannot join to channel #real-life (You are banned!!!)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Cafe Venezia
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 12, 2012, 15:11:52 »
Zamknięte, czego nadal do tej pory nie rozumiem,
Taki lokal, jedyny w Policach, a cały czas ZAMKNIĘTY.

Offline agunia

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
[Police] Cafe Venezia
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 12, 2012, 15:13:08 »
Tak naprawdę to nigdy nie wiesz kiedy będzie otwarta. Trochę to jest irytujące.

Offline Domino

  • Moderator
  • Wielka Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
[Police] Cafe Venezia
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 12, 2012, 15:34:44 »
Co roku zamykają na okres zimowy, mają wtedy mniejsze obroty i tym jest to spowodowane.Powinna wisieć kartka z informacją kiedy otwierają (z tego co pamiętam był to na pewno luty).

Pozdrawiam

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Cafe Venezia
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 12, 2012, 15:38:03 »
Cytat: "Domino"
Co roku zamykają na okres zimowy, mają wtedy mniejsze obroty i tym jest to spowodowane.Powinna wisieć kartka z informacją kiedy otwierają (z tego co pamiętam był to na pewno luty).

Pozdrawiam


Kartka wisi i mi też się wydaje, że ma być znów czynne od lutego, ale ręki nie dam sobie uciąć i z dokładną datą mogę tylko strzelać, że będzie to 13.02.

Offline bydy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.KamieniarzPolice.pl
[Police] Cafe Venezia
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 12, 2012, 17:26:01 »
Trzeba będzie podjechać i przeczytać co tam piszą;)
Dzięki za info.

Pozdrawiam.
Cannot join to channel #real-life (You are banned!!!)

Offline Febe

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Cafe Venezia
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 13, 2012, 10:33:43 »
Była kartka, że od soboty 11.02 ma być czynne.

Offline krych

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
[Police] Cafe Venezia
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 13, 2012, 19:27:34 »
Na furtce pisze ze w lutym nie czynne z powodu mrozów,mrozu juz nie ma chyba sobie zartują.
piecia

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
[Police] Cafe Venezia
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 13, 2012, 20:04:37 »
A co ma mróz do tego? Naprawdę fajne miejsce, gdzie chyba zawsze było sporo ludzi, a tak krótko czynne w ciągu roku.

Offline Febe

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Cafe Venezia
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 14, 2012, 11:04:03 »
Niestety, jedyna kawiarnia w Policach, ale czy tak dużo ludzi??? Chyba raczej nie, bo właśnie z tego powodu jest zamykana zimą, że ludzi prawie nie ma. Ja jestem stałą klientką i też ubolewam nad tym zamykaniem. Gdy jest otwarta to wpadam co najmniej raz w tygodniu a przeważnie 2 razy i niestety z moich obserwacji wynika, że tłoku to tam nie ma.
Nie dotyczy to oczywiście weekendów i wieczorów.
Taka jest w większości mentalność mieszkańców Polic. Tu nie ma takiej kultury jak w innych krajach, np. w Niemczech, gdzie normalną rzeczą jest wyjście do kawiarni na kawę.
Police nie należą do najbiedniejszych miast, ale większość ludzi chyba żałuje pieniędzy na wyjście do kawiarni. Przecież przez rok można przejeść i przepić w takim miejscu np. telewizor  :money:
Zazwyczaj chodzą do kawiarni z jakiejś specjalnej okazji, ale to już trochę śmieszne w naszych czasach.

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Cafe Venezia
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 14, 2012, 12:00:15 »
Jak kawa kosztuje godzinną pensję to się nie ma co dziwić, że nikt nie chodzi :D
W ogóle:
Cytuj (zaznaczone)

Zazwyczaj chodzą do kawiarni z jakiejś specjalnej okazji, ale to już trochę śmieszne w naszych czasach.

Dawno nie widziałem tak głupiego argumentu :D

Offline Febe

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Cafe Venezia
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 14, 2012, 13:02:29 »
Może dla Ciebie jest głupi. Dla mnie śmieszne jest pójście z dzieckiem do kawiarni tylko z jakiejś wyjątkowej okazji, np. zakończenia roku szkolnego. Nie można tak po prostu bez okazji???
Może niektórych nie stać, ale wielu stać i nie chodzą, więc nie dziwmy się, że jedna kawiarnia w Policach nie może funkcjonować przez cały rok. To o czymś świadczy, niestety.
Czy wydanie godzinnej pensji na kawę to naprawdę tak dużo???

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Cafe Venezia
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 14, 2012, 13:26:11 »
Tak, wydanie godzinnej pensji na kawę to na prawdę jest dużo :D Zresztą co to za frajda chodzenie do kawiarni? Opisujesz to w taki sposób jak by to było "niewiadomoco" "Jaaa cieee kawiarnia, muszem tam chodzić 5 razy w tygodniu bo to teraz modne jest, a tylko tanie frajerstwo tam nie chadza bo gupki som".

Offline Febe

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Cafe Venezia
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 14, 2012, 15:25:29 »
Cytat: "secha"
Tak, wydanie godzinnej pensji na kawę to na prawdę jest dużo :D Zresztą co to za frajda chodzenie do kawiarni? Opisujesz to w taki sposób jak by to było "niewiadomoco" "Jaaa cieee kawiarnia, muszem tam chodzić 5 razy w tygodniu bo to teraz modne jest, a tylko tanie frajerstwo tam nie chadza bo gupki som".


Takie uwagi zostaw dla siebie. Widocznie nie rozumiesz o co chodzi. Na pewno nie o modę.
Dla mnie to zwyczajna rzecz zajść do kawiarni na ciasto i kawę a nie "nie wiadomo co".
W Venezii nie jest wcale drogo w porównaniu ze Szczecinem, ale ludzie i tak nie przychodzą, więc nie dziwmy się, że jest zamykana. Dziwne jest tylko to, że w 35-tysięcznym mieście tak się dzieje z jedyną kawiarnią. Pizzerie też by pewnie padły, gdyby nie zamówienia do domu.
Być może właściciele kawiarni mogliby coś więcej zrobić, żeby klientów przyciągnąć, bo takie zamykanie może nawet zniechęcić tych, którzy przychodzą.

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Cafe Venezia
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 14, 2012, 15:51:57 »
Cytat: "Febe"
tak nie przychodzą, więc nie dziwmy się, że jest zamykana

Moim skromnym zdaniem powinno byc odwrotnie, to kawiarnia powinna byc otwarta dla klientow, a nie klienci przychodzic sprawdzac czy kawiarnia jest otwarta. Gdyby ustalono godziny funkcjonowania (zima-krocej, pozniejsze godziny) ludzie by pamietali, ze mozna wejsc na
Cytat: "Febe"
ciasto i kawę
. Ciezko jest zaplanowac wypad z kolezanka czy kuzynka na kawe, jezeli trafienie w czynny lokal jest rowne trafieniu w lotto.

Dziwi mnie to, ze w takie mrozne dni jest zamkniete. Moze wiecej osob chcialoby usiasc i rozgrzac sie przy malej czarnej :)

P.S. przyblizy mnnie ktos gdzie znajduje sie ten punkt? Dawno mnie nie bylo w Policach. Byc moze lokalizacja nedzna, dlatego frekwencja nieciekawa.

P.S.2- Pardon za brak polszczyzny :P