Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Koksowniki  (Przeczytany 15059 razy)

Bonifacy1976

  • Gość
[Police] Koksowniki
« dnia: Lutego 03, 2012, 22:51:04 »
Jakie było moje zdziwienie gdy zaspany w drodze do pracy doznałem swoistej podróży w czasie. Myślałem, że już nic mnie nie zaskoczy (a swoje lata mam) i jak zwykle o tej porze zastanę porozbijane szyby i przymusową "klimatyzację" przy -10st. C. A jednak cuda się zdarzają! KOKSOWNIKI! Na ołtarze tego kto dokonał tego :)

Z natury jestem bardzo dociekliwy, więc telefon tu, tam i BINGO! Własność osir, inicjatywa osir!!! Brawo i dzięki. To raczej nie jest koncert życzeń, ale proszę żeby drogowcy dostosowali swój poziom. Chodniki i drogi wołają o pomstę do nieba!!!

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Police] Koksowniki
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 03, 2012, 23:18:57 »
O koksownikach było już w temacie o SPPK :)

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Police] Koksowniki
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 04, 2012, 09:42:20 »
jak ustawili te koksowniki to jakis "inteligent" po straż pożarna zadzwonil  :rotfl:

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
[Police] Koksowniki
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 04, 2012, 10:57:00 »
Cytat: "Bonifacy1976"
Własność osir, inicjatywa osir

OSIR czyli Ośrodek Sportu i Rekreacji? Czy kto inny się pod tym szyldem skrył...
Oni powinni propagować sport, czyli zacieranie rąk, poklepywanie się po udach (swoich), podskakiwanie i bieganie w kółko, a nie rozstawiać koksowniki, żeby ludzie stali i tyli z braku ruchu! Mam nadzieję, że odpowiednie ograny zajmą się tą bulwersującą sprawą... Ktoś powinien za to odpowiedzieć.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Police] Koksowniki
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 04, 2012, 13:40:55 »
xP, ja myślę, że nie zauważyłeś subtelnej ironii w poście cookera:)

Bonifacy1976

  • Gość
[Police] Koksowniki
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 04, 2012, 19:44:56 »
Cytat: "cooker"
Cytat: "Bonifacy1976"
Własność osir, inicjatywa osir

OSIR czyli Ośrodek Sportu i Rekreacji? Czy kto inny się pod tym szyldem skrył...
Oni powinni propagować sport, czyli zacieranie rąk, poklepywanie się po udach (swoich), podskakiwanie i bieganie w kółko, a nie rozstawiać koksowniki, żeby ludzie stali i tyli z braku ruchu! Mam nadzieję, że odpowiednie ograny zajmą się tą bulwersującą sprawą... Ktoś powinien za to odpowiedzieć.


Bulwertsująca jest Twoje stanowisko. Tfu! Pewnie spoglądasz na marznących ze swojego lśniącego BMW gardząc nimi jak zwyklym proletaryatem. Otóź Jaśnie Panie pragnę zakomunikowac, iż sprawa nadaje się do nagrody burmistrza. Inicjatywa wspaniała. Cieszy mnie, że ktoś jeszcze myśli o zwykłych ludziach takich jak ja!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Koksowniki
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 04, 2012, 19:52:30 »
Cytat: "Bonifacy1976"
Bulwertsująca jest Twoje stanowisko. Tfu! Pewnie spoglądasz na marznących ze swojego lśniącego BMW gardząc nimi jak zwyklym proletaryatem. Otóź Jaśnie Panie pragnę zakomunikowac, iż sprawa nadaje się do nagrody burmistrza. Inicjatywa wspaniała. Cieszy mnie, że ktoś jeszcze myśli o zwykłych ludziach takich jak ja!


Następny zakompleksiony "ęułtelygent".

Bonifacy1976

  • Gość
[Police] Koksowniki
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 04, 2012, 19:54:38 »
Cytat: "speedbax"
Cytat: "Bonifacy1976"
Bulwertsująca jest Twoje stanowisko. Tfu! Pewnie spoglądasz na marznących ze swojego lśniącego BMW gardząc nimi jak zwyklym proletaryatem. Otóź Jaśnie Panie pragnę zakomunikowac, iż sprawa nadaje się do nagrody burmistrza. Inicjatywa wspaniała. Cieszy mnie, że ktoś jeszcze myśli o zwykłych ludziach takich jak ja!


Następny zakompleksiony "ęułtelygent".


Oj! Wybacz, że poruszyłem delikatny temat BMW. Pewnie duże auto, małe ego :)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Koksowniki
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 04, 2012, 19:56:46 »
Cytuj (zaznaczone)
Oj! Wybacz, że poruszyłem delikatny temat BMW. Pewnie duże auto, małe ego :)


He, he, he, tak się aqrat sqada, że nie cierpię tej marki...

Bonifacy1976

  • Gość
[Police] Koksowniki
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 04, 2012, 19:59:38 »
Cytat: "speedbax"
Cytuj (zaznaczone)
Oj! Wybacz, że poruszyłem delikatny temat BMW. Pewnie duże auto, małe ego :)


He, he, he, tak się aqrat sqada, że nie cierpię tej marki...


W takim razie trudno mi wytłumaczyc te indolencję intelektualną i brak wrazliwości na ludzkie potrzeby.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Koksowniki
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 04, 2012, 20:01:32 »
Cytat: "Bonifacy1976"
W takim razie trudno mi wytłumaczyc te indolencję intelektualną i brak wrazliwości na ludzkie potrzeby.


Przegrzewasz się, tutaj chodziło o zwykłą ironię. Pozdrawiam. ;)

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
[Police] Koksowniki
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 05, 2012, 11:02:22 »
Cytat: "Bonifacy1976"
Jaśnie Panie pragnę zakomunikowac, iż sprawa nadaje się do nagrody burmistrza. Inicjatywa wspaniała

Ciekawe co powiesz, jak się okaże, że Burmistrz z tego tytułu odpalił komuś 5.000 nagrody :)
W międzyczasie spójrz sobie na post przed cytowanym postem i zastanów się co tam napisano...

Nardon1

  • Gość
[Police] Koksowniki
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 05, 2012, 11:54:11 »
Cytat: "cooker"
Cytat: "Bonifacy1976"
Własność osir, inicjatywa osir

OSIR czyli Ośrodek Sportu i Rekreacji? Czy kto inny się pod tym szyldem skrył...
Oni powinni propagować sport, czyli zacieranie rąk, poklepywanie się po udach (swoich), podskakiwanie i bieganie w kółko, a nie rozstawiać koksowniki, żeby ludzie stali i tyli z braku ruchu! Mam nadzieję, że odpowiednie ograny zajmą się tą bulwersującą sprawą... Ktoś powinien za to odpowiedzieć.


a za co odpowiadać? imprezy sportowe są cały czas organizowane wystarczy zadzwonić i dowiedzieć się, albo wejść na stronę ośrodka. Ja z rodziną bardzo często korzystam z tego typu imprez oragnizoawanych przez nasz policki osir i jesteśmy zadowoleni.

Koksowniki genialna sprawa przy minusowych temperaturach i moim skromnym zdaniem osir wcale nie musiał z taką inicjatywą wychodzić bo jak to napisałeś wyżej powinni sportem zająć się, a jednak myślą o ludziach co brakuje innym odpowiedzialnym w gminie.

Inka

  • Gość
[Police] Koksowniki
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 05, 2012, 13:31:13 »
A w Szczecinie koksowników nie będzie... bo są mało estetyczne :(

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/szczecin/nie-bedzie-koksownikow-bo-sa-malo-estetyczne,1,5017539,region-wiadomosc.html

Osobiście uważam, ze bardziej kojarzą się z "zimami stulecia" niż ze stanem wojennym... Ale  widać każda bzdura jest do przyjęcia, żeby tylko nie wydawać pieniędzy na koks i pracowników, którzy by dbali o podtrzymanie ognia...

Offline mirkuls

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 293
    • Zobacz profil
[Police] Koksowniki
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 05, 2012, 13:42:46 »
Cytat: "Inka"
Osobiście uważam, ze bardziej kojarzą się z "zimami stulecia" niż ze stanem wojennym...



Mnie osobiście koksowniki kojarzą się z tym,że mogę się przy nich ogrzać w oczekiwaniu na przyjazd autobusu,gdzie w tak niskich temperaturach nawet 10min.stania na przystanku może dać się we znaki!
Bardzo dobra inicjatywa!