Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Podatek RTV  (Przeczytany 14795 razy)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Podatek RTV
« dnia: Stycznia 20, 2012, 12:49:59 »
Ostatnio coraz głośniej o nim. W ogłupiaczu widać manipulacyjne spoty, w których rzekomo powinniśmy się wstydzić, ba, nawet w domyśle złodziejami nas nazywają.

Ludzie jednak płacić nie chcą. Bo i za co? Za kolejne bzdety z gwiazdami, których gaże sięgną nawet 300tys. PLN?.

Polecam oficjalną stronę akcji TVP na FB: http://www.facebook.com/placeabonament ciekawe komentarze, zaiste takimi propagandami namówią ludzi do płacenia.

A czy TY płacisz? Ja nie. Dlaczego? Bo nie istnieje taka siła, która zmusi mnie do regularnego płacenia za SPRZĘT, za który już raz zapłaciłem.

Poza tym pan Donald powiedział, że to haracz, a haraczów się nie płaci.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline tommen0

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Podatek RTV
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 20, 2012, 19:17:39 »

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Podatek RTV
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 20, 2012, 19:22:27 »
Niech ktoś poda LOGICZNE wytłumaczenie tego haraczu :crazy: To w końcu  ile mamy razy mamy płacić podatek za odbiornik? Czy ta beznadziejna TVP ma udział w produkcji? :crazy:
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Podatek RTV
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 20, 2012, 19:44:17 »
Musisz płacić bo tak. W końcu 300 tys. PLN dla Edytki samo się nie wydrukuje.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln


azbestpolice

  • Gość
Podatek RTV
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 20, 2012, 20:44:14 »
a ja tez nie placa

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Podatek RTV
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 22, 2012, 22:05:35 »
To jest hit:

Masz płatną telewizję lub samochód - zapłacisz abonament RTV?

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji od dawna pracuje nad systemem, który uszczelni pobieranie obowiązkowego abonamentu radiowo-telewizyjnego. Nowy pomysł to monitorowanie kto posiada płatną telewizję i samochód.

http://media2.pl/media/88009-Masz-platna-telewizje-lub-samochod-zaplacisz-abonament-RTV.html
 :crazy:

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Podatek RTV
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 23, 2012, 13:52:04 »
No tak, bo jak mam samochód to od razu znaczy, że słucham radia.

Co za komunistyczny beton.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Podatek RTV
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 23, 2012, 15:24:09 »
Ja chętnie zrezygnuje z programów telewizji polskiej, bo i tak ich nie oglądam, to możliwe? Chyba nie.
Może jeszcze monitorować osoby, które mają umowy z operatorami komórkowymi? Przecież w komórce też jest radio... żenada.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Podatek RTV
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 24, 2012, 09:39:54 »
Komórka akurat jest wyłączona z opłat.

Anyway, jak nie płacę za wodę to mi ją odcinają, jak nie płacę za prąd to mi go odcinają. Nie płacę abonamentu więc niech mi odetną programy TVP.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Podatek RTV
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 24, 2012, 11:31:48 »
A niech idą do kablówek i telewizji cyfrowych,im już płacimy,niech od nich ściągną.Powinien być jeden rachunek wspólny i problem z głowy.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline dd2f

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
Podatek RTV
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 24, 2012, 11:40:06 »
Nigdy nie zagłębiałem się w temat abonamentu RTV. Zawsze myślałem, że to abonament za to, że w ogóle mam odbiornik TV ;-P Natomiast, jeśli faktycznie jest to opłata jedynie za TVP1/2 to szczerze mówiąc to nie pamiętam kiedy ostatni raz oglądałem te kanały (nawet po nich nie przerzucam bo tam nie ma nic co by mnie interesowało). Faktycznie w tym przypadku dobra była by możliwość nie płacenia za te kanały i wyrzucenia ich z podstawowych ofert "kablówek" czy innych dostawców sygnału telewizyjnego. Znaczy dalej były by dostępne jako dodatkowy pakiet. Natomiast radia nie słucham od 2000 roku bo u mnie w mieszkaniu odbiera tylko radio Maryja ;-) Żeby było jeszcze śmieszniej, radia w aucie przez 5 lat jak mam samochód słuchałem dwa razy. Raz jak jechałem nad morze i szukałem informacji o korkach i raz jak mi CD zwariowało i nie chciało się odtworzyć, czyli razem jakieś 4 godziny przez 5 lat. Mimo to płacę RTV z dwóch przyczyn:
1.z automatu bo to rachunek, który przychodzi a ja mimo wszystko mam te dwa kanały,  2.dzisiaj nie zapłacę głupich kilku złotych a jutro np. w banku podczas sprawdzania zdolności kredytowych spojrzą na mnie jak na złodzieja.

BTW. znalazłem przed chwilą coś takiego:
http://www.krrit.gov.pl/dla-abonentow-i-konsumentow/abonament/
Co zwrotem:
Cytuj (zaznaczone)
za używanie odbiorników

sprawia, że jednak jest to abonament nie za kanały, a za to, że używa się np. telewizora czy radia. Taki ekstra do prądu ;-)
I love the night.
1101110100101111

Offline samtron8787

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
Podatek RTV
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 24, 2012, 12:15:30 »
Nie rozumiem jak kaza placic za to ze sie ma TV. Zenada, ta cala polska to zenada:/

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Podatek RTV
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 24, 2012, 13:39:11 »

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Podatek RTV
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 24, 2012, 19:45:05 »
Cytat: "samtron8787"
Nie rozumiem jak kaza placic za to ze sie ma TV. Zenada, ta cala polska to zenada:/
Samtron, Polska jest jak najbardziej fajnym krajem, NIESTETY rządzący są... Tutaj sam sobie dokończ.. Ja nie napiszę, bo jeszcze mnie zbanują :devil:  :devil: A abonament, po to żeby nasza "diwa" Edytka niosła misję za 300 tysi. a Lis bezstronnie jechał po jednej opcji za 80 tysi za miesiąc. :crazy:
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...