Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: TV POLICE  (Przeczytany 25472 razy)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
TV POLICE
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 09, 2012, 03:12:57 »
Cytat: "Storczyk"
To już drugi raz w ostatnich  dniach .Abonament płace  niemały a często nie ma odbioru :rock:


Na to raczej nie mieli wpływu, już jest OK. Panie mogąe dalej oglądać telewizję ;)

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
TV POLICE
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 09, 2012, 12:10:43 »
Cytat: "rbk"
Na to raczej nie mieli wpływu, już jest OK. Panie mogąe dalej oglądać telewizję ;)


Tu nie chodzi tylko o telewizję,ja mam abonament łączony-kablówka,internet,telefon dom.Od około godziny 17.00 wczoraj do północy przynajmniej nie mogłam skorzystać z żadnej z tych rzeczy.Płacę za cały miesiąc i mam prawo się domagać dostępu przez cały miesiąc,to nie była awaria  godzinna,tylko przynajmniej 7 godzin nie było dostępu.Nie odliczą tego mi od abonamentu.Niektórzy pracują na kompie i tracą przez to niestety:(
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
TV POLICE
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 09, 2012, 12:17:01 »
Odliczą, wystarczy że napiszesz reklamację, że dnia tego i tego, od tej do tej nie było dostępu do usług co oznacza, że z najbliższej faktury mają Ci odliczyć tyle i tyle. W espolu to wystraczyło, myślę, że w Vectrze też wystarczy.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
TV POLICE
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 09, 2012, 12:27:49 »
Cytat: "secha"
Odliczą, wystarczy że napiszesz reklamację, że dnia tego i tego, od tej do tej nie było dostępu do usług co oznacza, że z najbliższej faktury mają Ci odliczyć tyle i tyle. W espolu to wystraczyło, myślę, że w Vectrze też wystarczy.


Myślę,że za dużo zachodu za te parę groszy,oni sami powinni wiedzieć kiedy mają awarie i powinni odliczać ten czas od abonamentu.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
TV POLICE
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 09, 2012, 12:38:40 »
Cytat: "tatankas"
Cytat: "secha"
Odliczą, wystarczy że napiszesz reklamację, że dnia tego i tego, od tej do tej nie było dostępu do usług co oznacza, że z najbliższej faktury mają Ci odliczyć tyle i tyle. W espolu to wystraczyło, myślę, że w Vectrze też wystarczy.


Myślę,że za dużo zachodu za te parę groszy,oni sami powinni wiedzieć kiedy mają awarie i powinni odliczać ten czas od abonamentu.


A dlaczego niby? Takie rzeczy odlicza się na podstawie reklamacji, zakładając, że prowadzę firmę dostarczającą jakiś tam sygnał i nie dostaję żadnej reklamacji (mimo, iż wiem o usterce) to dla mnie sygnał, że żadnemu klientowi to nie przeszkadzało.

Śmieszą mnie takie akcje, podobnie było jak jakiś czas temu padł Tmobile. Ludzie zaraz rzucali pretensjami, że jak oni śmią, że przez nich firma traci setki tysięcy pesos bo nie mogą się z klientami skontaktować. Nie wiem, może ja jestem głupi, ale w takiej sytuacji kupił bym głupi starter innej firmy i tak się kontaktował, ale to może być zbyt duży wysiłek dla niektórych byznesmenów.

Internet nie działa? Zdarza się, to tylko technologia. Mając firmę inwestuję w modem za 100zł, zamawiam darmowy internet Aero2 i w razie W zawsze mam jakąś inną opcję.

Ale najlepiej siedzieć na fotelu i domagać się od firmy zwrotu kasy i to jeszcze bez powiadamiania jej. Huge lol.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline enzo87

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
TV POLICE
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 09, 2012, 13:28:06 »
Co do awari w sieci T-Mobile to w jednej z gazet byly przeprosiny i jezeli wyslales smsa o tresci np tak pod jakis tam nr w ramach rekompensaty dodatkowo dostawales 10 minut gratis, zwrotu kasy nie bylo ale poczuli sie do zadoscuczynienia, fakt faktem nie wiem ile osob o tym wiedzialo i w ilu gazetach to bylo, ale bylo cos takiego...

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
TV POLICE
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 09, 2012, 14:12:57 »
Zgadzam się z KrP. Wśród tego typu działalności panuje ważna zasada: "Nie zgłoszony błąd/awaria nie jest błędem/awarią".

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
TV POLICE
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 09, 2012, 21:52:46 »
Cytat: "KrP"
Ale najlepiej siedzieć na fotelu


A pomyślałeś o tym,że mogę mieć dzieci na antybiotyku-dokładniej dwoje,aktualnie nie wychodzące od 3 tygodni z domu,no i niestety ja również,więc nie mam jak ruszyć d.u.p.y z fotela.No i do końca tygodnia też nie wyjdę.

Cytat: "secha"
"Nie zgłoszony błąd/awaria nie jest błędem/awarią".


Ciekawe czy telefoniczne zgłoszenie/skargę przyjmą.Muszę jutro wykonać telefon.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
TV POLICE
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 09, 2012, 22:09:56 »
Cytuj (zaznaczone)
A pomyślałeś o tym,że mogę mieć dzieci na antybiotyku-dokładniej dwoje,aktualnie nie wychodzące od 3 tygodni z domu,no i niestety ja również,więc nie mam jak ruszyć d.u.p.y z fotela.No i do końca tygodnia też nie wyjdę.


A pomyślałaś nad pojęciem "metafora"?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
TV POLICE
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 23, 2012, 14:21:58 »
Dziś znowu nie mam od rana telewizji .Czy ktoś ma tez vectrę pakiet rozszerzony przez dekoder ?Może ktoś ma telefon do kablówki .

Offline solar

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
TV POLICE
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 23, 2012, 14:42:17 »
Cytat: "Storczyk"
Dziś znowu nie mam od rana telewizji .

Byla jakas awaria na duzym laczu dla espola i vectry. Zobacz teraz. Moze juz masz.
Czyzby anonimowi zadzalali ???
_

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
TV POLICE
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 23, 2012, 15:05:39 »
Nie mam dalej :rock:

Offline Maciuś

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
TV POLICE
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 23, 2012, 15:37:03 »
Już jest  :jupi:  :jupi:  :jupi:

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
TV POLICE
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 23, 2012, 15:59:22 »
Ale tylko zwykły przez dekoder ,nie ma .

Offline Maciuś

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
TV POLICE
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 23, 2012, 16:53:34 »
Jak to nie ma, jak pisałem o 15 30 to już był net i telewizja(cyfrowa)