Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6863752 razy)

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3765 dnia: Stycznia 19, 2016, 12:44:43 »
Lepiej niech powiedzą co z podwyżkami, które miały być od stycznia  (będą czy nadal nie wiadomo )

Od stycznia tzn na wypłatę za styczeń, czyli od lutego, a dokładnie 8 lutego.

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3766 dnia: Stycznia 19, 2016, 12:46:35 »
Jak się sprawy mają po spotkaniu? Co z podwyzkami indywidualnymi? Ciągle chodzenie na nawozy staję sie już uciążliwe,praca na swojej instalacji i w miedzy czasie rozladunek cholera wie czego na nawozach
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2016, 12:51:36 wysłana przez Dziki_Gon »

Offline Miłośnik Związków

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3767 dnia: Stycznia 19, 2016, 13:20:09 »
Heineken to że na wypłatę za styczeń to wiem, ale czy na pewno będą, bo mówi się że prezes nic jeszcze nie podpisał 😂

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3768 dnia: Stycznia 19, 2016, 13:38:37 »
Jak się sprawy mają po spotkaniu? Co z podwyzkami indywidualnymi? Ciągle chodzenie na nawozy staję sie już uciążliwe,praca na swojej instalacji i w miedzy czasie rozladunek cholera wie czego na nawozach


Wręcz bardzo uciążliwe. A jak jest liczone to, że ludzie z innego wydziału zabierają osoby na inny wydział? Jak to jest rozliczane bo nie rozumiem? Skoro są cele premie itd.... to dlaczego ktoś "kradnie" ludzi innemu wydziałowi??? No i właśnie co po spotkaniu??? Pani Aniu uda się jakieś inf?

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3769 dnia: Stycznia 19, 2016, 13:44:13 »
Mogę się mylić, ale  skoro to podwyżka wynagrodzenia (a nie premia) to chyba każdy pracownik powinien dostać aneks do swojej umowy ;) Widziałem, że takie aneksy były w zeszłym roku, kiedy była podwyżka o 100zł. Jeżeli aneksów nie ma to może oznaczać, że sprawa nie jest zaklepana.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3770 dnia: Stycznia 19, 2016, 15:05:51 »
Jestem w Warszawie na Komitecie Audytu ale w skrócie odpiszę: podwyżki obowiązują od 1 stycznia br. Aneksów jeszcze nie ma ponieważ dyrektorzy będą jeszcze typowali pracowników do podwyżek indywidualnych a trochę to potrwa organizacyjnie. Spokojnie. Prezes poinformował nas, że ministerstwo SP zaleciło zarządzeniem, aby te wstrzymały się z podejmowaniem kluczowych decyzji ale gł chodzi tu o aktywa społek itd. Nie wstrzymuje to uzgodnionych podwyżek. Kolejnym tematem była organizacja pracy na logistyce- za 2,3 tyg mamy mieć spotkanie przy wspłóudziale dyrektora tejże jednostki na poruszane przez Was tu problemy. Na spotkaniu poruszany był też temat aparatowych na nawozach, którzy mają przejść przeszkolenie aby robić analizy chemiczne. Po wysłuchaniu argumentów obu stron zadecydowano, że wejdzie to testowo na okres 3 mcy. Na koniec Prezes poinformował nas, że po pewnej interwencji na jednym z  wydziałów Zarząd zdecydował o przeznaczeniu większych  środków finansowych, aby polepszyć warunki socjalne pracy pracowników. Jeśli chcecie więcej szczegółów zapraszam do zz.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2016, 15:08:06 wysłana przez An_na »

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3771 dnia: Stycznia 19, 2016, 16:36:43 »
Paniu Aniu, dziekuje za informacje :) to jestesmy juz spokojni o nasze pieniądze.

Offline madzia21

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3772 dnia: Stycznia 19, 2016, 19:28:00 »
Niech oni odwołają te durne dwie zmiany na pakowni przeciez sa wieksze braki ludzi niz bylo brac ludzi nie przeszkolonych do obslugi.Wczesniej na kazdej zmianie byl przynajmnije jeden czlowiek ktory znal oby dwie maszyny

Offline fosforek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3773 dnia: Stycznia 19, 2016, 22:27:14 »
Rejony już błyszczą w raportach litanie to ja,ja tamto ja naj, a oni to ch… k… Mam kredyt we frankach, dziecko w drodze mi się należy. A gdzie płaca za prace według stanowiska i stażu zrobić egzaminy z obsługi danych stanowisk i płacić za wiedzę, a nie za lizanie d… y, co niektórzy są pisarzami i przepasują cyferki i nie mają pojęcia o procesie i instalacji, prowadzący zmianę, który nigdy nie wprowadzał wyparki,ale dobrze kłapią ryjem. Tak właśnie dzieli się podwyżki przydupasy lizo dupy płaczki.

Post Merge: Stycznia 19, 2016, 22:51:17
Na spotkaniu poruszany był też temat aparatowych na nawozach, którzy mają przejść przeszkolenie aby robić analizy chemiczne. Po wysłuchaniu argumentów obu stron zadecydowano, że wejdzie to testowo na okres 3 mcy.
Brawo proszę e o przeszkolenie związkowców z obsługi szczotki i mopa testowo na okres 3 mcy i zastąpić sial. Ludzie już pozwoliliście na wykonywanie niektórych prac za automatyków ślusarzy i elektryków i proszę nie, mówcie, że zz nic niewiedzą co robią aparatowi.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 19, 2016, 22:51:17 wysłana przez fosforek »

Offline Policzanin_2

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 203
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3774 dnia: Stycznia 20, 2016, 07:32:38 »
Być może aneksy nie podpisane, bo gdyby 2bop nie wypalilo, to wrocicie na 5bop że starą stawką.Tak byście wrócili i mieli do tego dobrą kasę.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3775 dnia: Stycznia 20, 2016, 07:37:21 »
Może nie wrócą i dalej inne wydziały będą jeździć do nich pracować na ich premie zaniedbując swoją.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka


Offline zaksiu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3776 dnia: Stycznia 20, 2016, 08:03:18 »
A gdzie płaca za prace według stanowiska i stażu zrobić egzaminy z obsługi danych stanowisk i płacić za wiedzę, a nie za lizanie d… y, co niektórzy są pisarzami i przepasują cyferki i nie mają pojęcia o procesie i instalacji, prowadzący zmianę, który nigdy nie wprowadzał wyparki,ale dobrze kłapią ryjem.
   Szkoda że niema " Lubie to ! " :)

Offline fosforek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3777 dnia: Stycznia 20, 2016, 09:32:09 »
Może nie wrócą i dalej inne wydziały będą jeździć do nich pracować na ich premie zaniedbując swoją.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka


Za pół roku inny kierowniczek, stwierdzi skoro jeden jest, oddelegowany, i dają rade, to można zmniejszyć obsadę na wydziale.KOLEJNE + 100 punktów za MAM POMYSŁ, ROZWIĄZANIE PROBLEMU.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3778 dnia: Stycznia 20, 2016, 10:31:20 »
fosforek idź wylewać żółć gdzie indziej, albo przyjdź do związku dowiedzieć się czegoś więcej zanim coś tu napiszesz-bo o ile można tu coś zdawkowo napisać, ale nie wszystko.
Akurat my jesteśmy przeciwni wykonywaniu analiz przez aparatowych i przedstawiliśmy swoje argumenty. Zarząd swoje, że są to proste analizy (mol i  ph) i że skierowanie tych prac do aparatowych ma na celu ochronę pracy kobiet poprzez likwidację ich pracy w nocy, soboty niedziele i święta. Naszym zdaniem przyczyni się to do zmniejszania etatów laborantek poprzez ich niezatrudnianie w miejsce pań odchodzących na emeryturę, co już jest robione i w przeciągu 2 miesięcy zlikwidowano formalnie już ok 20 etatów laborantek.
Prezes zaproponował w związku z naszym oprotestowaniem tego pomysłu, aby wprowadzić to testowo na 3 miesiące, aby zobaczyć czy nasze argumenty przeciwko takiemu pomysłowi się potwierdzą. Prezes powiedział również, że biorą pod uwagę  dodatkowy dodatek finansowy dla aparatowych którzy te analizy będą wykonywali oraz  zatrudnienie dodatkowych aparatowych jeśli będą za małe obsady poprzez zaangażowanie jednego aparatowego w analizy. Stanowisko naszego związku jest takie, aby prace te wykonywały zawodowo przygotowane do tego laborantki.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 20, 2016, 10:33:42 wysłana przez An_na »

Offline fosforek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3779 dnia: Stycznia 20, 2016, 11:30:14 »
Nie wylewam żółci tylko, stwierdzam fakty, tak jest i tak pracujemy, ślusarzy też wzięli pod ochronę i pracują na 1 zm. Dodatek dostaną, kolesie a analizy będą robić wszyscy przykład dodatek za skoczka, który zastępuje tylko mistrza, ale kaska co miesiąc. Pani również może odwiedzi, ludzi po 15 na 2h co tydzień inny zakład zobaczy pani jak się pracuje, co ludzie mówią.zatrudnienie dodatkowych aparatowych, jeśli będą za małe obsady poprzez zaangażowanie jednego aparatowego w analizy gdzie tu logika /1 za 1/