Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7590850 razy)

Offline Trismagist

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18090 dnia: Sierpnia 03, 2024, 09:37:18 »
Niestety, w Polsce partie polityczne nie mają wyborców, mają wyznawców.

Offline Jan z nerką

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1020
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18091 dnia: Sierpnia 03, 2024, 10:33:27 »
A każdy i tak wie, że to wina Rudego. Dziwnym trafem za jego rządów nic się nie opłaca, wszystko trzeba zamykać, wszystko bankrutuje. Kto ma więcej niż 15 lat pamięta jego poprzednie "rządy".



Post Merge: Sierpnia 03, 2024, 10:45:43
Ja cały czas nie mogę zrozumieć, czemu się nie uśmiechacie. Najwyższe poparcie mieli tu Niemcy. Jest Europa w końcu.
Jan z nerką widać że jesteś jednostronniczy politycznie. Przypomnij sobie co zrobił poprzedni zarząd i puknij się w czoło.
A Ty przypomnij sobie co zrobił jeszcze poprzedni rząd. XD
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 03, 2024, 10:45:43 wysłana przez Jan z nerką »

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18092 dnia: Sierpnia 03, 2024, 10:50:01 »
Polacy są naiwni i tyle. Ale najważniejsze to ***** *** Nie jestem zwolennikiem żadnej partii, bo także uważam, że ich struktury, tak jak napisał Trismagist, przypominają sekty. Jednak co by nie mówić, najważniejsze, by u władzy byli ludzie, którzy nie wstydzą się być Polakami i zrobią wszystko by Polska się rozwijała. Rudy to leń śmierdzący, jeszcze zobaczycie jak ożeni innych ze swoimi "sukcesami".

Offline Jan z nerką

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1020
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18093 dnia: Sierpnia 03, 2024, 11:02:21 »
Polacy są naiwni i tyle. Ale najważniejsze to ***** *** Nie jestem zwolennikiem żadnej partii, bo także uważam, że ich struktury, tak jak napisał Trismagist, przypominają sekty. Jednak co by nie mówić, najważniejsze, by u władzy byli ludzie, którzy nie wstydzą się być Polakami i zrobią wszystko by Polska się rozwijała. Rudy to leń śmierdzący, jeszcze zobaczycie jak ożeni innych ze swoimi "sukcesami".
Ci z Trzeciej Nogi już się obudzili z ręką w nocniku. Jeszce tylko Śmieszni razem, ale to bardziej zatwardziała sekta

Offline Pracownik Logistyki

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18094 dnia: Sierpnia 03, 2024, 20:22:03 »
A ja myślałem że najwieksza sekta to PiS i jej wyznawcy .bardzo dobrze robią teraz w kraju.dlugi trzeba oddawać a nie tylko daj daj

Offline Jednorazowy_aparatowy

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18095 dnia: Sierpnia 04, 2024, 14:51:40 »
A ja myślałem że najwieksza sekta to PiS i jej wyznawcy .bardzo dobrze robią teraz w kraju.dlugi trzeba oddawać a nie tylko daj daj
No co ty mówisz. Jak tak można powiedzieć na tą partię. Widać dużo ludzi zapomina jak poprzedni rząd nami dyrygował. Miesięcznice, wydawanie pieniędzy w błoto, zapierdalanie za miskę ryżu, okradanie na cenach paliw, załatwianie stanowisk w zch to lice bo ktoś kogoś sponsorował w kampanii. Ale taki fanatyk jak Jan z nerką ci powie uśmiechajmy się. Wydaje mi się że to człowiek starej daty który żył w komunie i woli takie czasy bo do tego właśnie oni dążyli. Obiecywali jeszcze więcej niż „rudy” przecież to oni się chwalili że jak to rząd pomógł, a pan sasin z panem obajtkiem myśleli jak to pogrążać dalej GA

Offline Pracownik Logistyki

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18096 dnia: Sierpnia 04, 2024, 19:39:50 »
Prawda jest taka że PiSdzielcy doprowadzili ten zaklad to takiego stanu jaki jest .W tym zakładzie jest dalej komuna i kolesiostwo .

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 457
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18097 dnia: Sierpnia 05, 2024, 07:52:11 »
Z innej beczki. Gdzie znajdują się konta pracownicze, na które odprowadzane są składki na PPE?
Ktoś wie czy ŻWIREK wyjaśnił ten temat i wie jak to tam funkcjonuję w tym PZU? Czy może chłop się zwolnił 😉

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2160
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18098 dnia: Sierpnia 05, 2024, 09:31:42 »
Pzu życie

Offline żwirek bez muchomorka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18099 dnia: Sierpnia 05, 2024, 15:44:43 »
Z innej beczki. Gdzie znajdują się konta pracownicze, na które odprowadzane są składki na PPE?
Ktoś wie czy ŻWIREK wyjaśnił ten temat i wie jak to tam funkcjonuję w tym PZU? Czy może chłop się zwolnił 😉


Byłem któregoś dnia w biurowcu jak Pani Ania sugerowała. Dostałem odpowiedź, że nasza umowa jest taka, że nie ma indywidualnego dostępu żeby to sprawdzić a PZU wysyła co roku takie informacje listownie. Niestety ja miałem rocznice w lipcu i nic nie dostałem. Czyli temat w martwej dupie.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2160
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18100 dnia: Sierpnia 05, 2024, 15:47:01 »
Jako członek zarządu nie mam PPE, ale dostałam coroczną informację do domu listem. A jest Pan pewien, że Pan składał deklarację przystąpienia?

Offline żwirek bez muchomorka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18101 dnia: Sierpnia 05, 2024, 15:51:51 »
Jako członek zarządu nie mam PPE, ale dostałam coroczną informację do domu listem. A jest Pan pewien, że Pan składał deklarację przystąpienia?

Oczywiście. Nawet bardzo miła Pani mi sprawdziła datę przystąpienia.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2160
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18102 dnia: Sierpnia 05, 2024, 15:53:44 »
To poproszę wziąć ksero przystąpienia i wyjaśnić w PZu życie dlaczego nie otrzymuje Pan listow. A może adres Pan zmienił lub nie jest podany, lub jakiejs zgody tam nie ma. A na aplikacji PzU widzi Pan swoją polisę?

Offline żwirek bez muchomorka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18103 dnia: Sierpnia 05, 2024, 15:59:25 »
To poproszę wziąć ksero przystąpienia i wyjaśnić w PZu życie dlaczego nie otrzymuje Pan listow. A może adres Pan zmienił lub nie jest podany, lub jakiejs zgody tam nie ma. A na aplikacji PzU widzi Pan swoją polisę?

Tak. Na stronie mojePzu widnieje polisa grupowa.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 457
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #18104 dnia: Sierpnia 06, 2024, 13:06:29 »
Z innej beczki. Gdzie znajdują się konta pracownicze, na które odprowadzane są składki na PPE?
Ktoś wie czy ŻWIREK wyjaśnił ten temat i wie jak to tam funkcjonuję w tym PZU? Czy może chłop się zwolnił 😉


Byłem któregoś dnia w biurowcu jak Pani Ania sugerowała. Dostałem odpowiedź, że nasza umowa jest taka, że nie ma indywidualnego dostępu żeby to sprawdzić a PZU wysyła co roku takie informacje listownie. Niestety ja miałem rocznice w lipcu i nic nie dostałem. Czyli temat w martwej dupie.
No właśnie ja chyba też w tym roku tego listu nie dostałem,tak to zawsze go miałem a teraz cisza.