Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7409114 razy)

Offline citrix1

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17850 dnia: Lipca 11, 2024, 13:32:38 »
Cytat: Rasowy_Aparatowy w Dzisiaj o 09:38:35

    Niestety nie mogę. Ale o conajmniej jednej wiem.

Jest masa podwykonawców do remontów i inwestycji. Nie słyszałem jeszcze żeby jakaś firma przejęła utrzymanie ruchu z prostego powodu. Brak pełnych dokumentacji technicznych, oraz instalacje w opłakanym stanie.

Cytat: Rasowy_Aparatowy w Dzisiaj o 09:38:35

    Nie zrozum mnie źle, ja nie mam nic do GAPSu, ale ta spółka jest po prostu skandalicznie zarzadzana. Nie mają zleceń, bo nie mają ludzi, nie mają ludzi bo płacą śmieszne grosze jak na umiejętności które są wymagane i kółko się zamyka.

Pełna zgoda.
Zarządzanie ? Fakt. Spółka mająca majątek 9167000 zł. Brak kasy zwiększenie kapitału do 21 baniek po przez przejęcie budynków , które są w stanie ruiny. Po to tylko , by wziąć kredyt na wypłaty, słabe. Od lat chyba dziesięciu umowa ramowa 44 zł. To jest [ciach!] słabe. Jaka była minimalna 10 lat temu ??????, a jaka jest teraz ??????? Ale oczywiście nikt tego nie widzi.

Offline עֲלֵיכֶם שָׁלוֹם

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17851 dnia: Lipca 11, 2024, 23:00:19 »
Jesteś jakimś prowokatorem, Twój nick jakieś żydowskie szlaczki mówi wszystko o Tobie

Dziwny masz sposób myślenia. Nie jestem żadnym prowokatorem. W moich zainteresowaniach są po prostu  dzieje starożytnego Izraela - lubię Hebrajczyków oraz ich historie i tego nie ukrywam. :) Hah, ale nic nic nic, uciekam od was, bo strata czasu na ludzi bez wiary w siebie i innych, swoją godność i bez krzty wyobraźni i zrozumienia jak funkcjonuje społeczeństwo, i że jak się chce to można dokonywać wielkich rzeczy. Zawsze trzeba jedną sprawę stawiać wyżej niż nic nieznaczące sprawy, które tworzą znaczące podziały robiące za przeszkody we wszystkich ważniejszych sprawach. To nie jest kwestia fantazji, to kwestia wiedzy na temat zachowań społecznych i.. tłumu. ;)  Jak jest ważna sprawa, to nawet tak podzielony naród jak Polacy może dokonywać wielkich rzeczy. Problem w tym, że Polacy nie mają wiedzy o prostych mechanizmach, dlatego można ich trzymać pod butem jak się chce i kiedy się chce i w ten sposób ciemiezyyc. Zobacz. Nawet jak wybuchają protesty to reszta społeczeństwa się nie przyłączy  np. do rolników, bo zawsze się znajdzie cośs.. co dzieli, ale nigdy nic tak istotnego żeby  połączyć siły i zwyciężać. To Polacy, naród głupi jak gołąb. Polacy to tacy Hebrajczycy w niewoli egipskiej, w nic nie wierzą tylko marudzą i marudzą, a gdy Mojżesz przychodzi i im mówi że wyzwolenie jest blisko, to oni dalej marudzą zamiast nabrać otuchy i wiatru w żagle.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17852 dnia: Lipca 12, 2024, 08:09:01 »
W zdecydowanej części bardzo dobrze napisane. Proszę nas nie zostawiać. 

Offline Pracownik Logistyki

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17853 dnia: Lipca 12, 2024, 11:40:17 »
Pani akurat jest dobrze ustawiona .a co ludzie zrobią co mają kredyty itp?to wy nie możecie zostawić załogi narazie to robicie .

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 937
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17854 dnia: Lipca 12, 2024, 13:21:55 »
Pani akurat jest dobrze ustawiona .a co ludzie zrobią co mają kredyty itp?to wy nie możecie zostawić załogi narazie to robicie .
Uprzedzam, że nie ma w tym żadnej złośliwości, ale - czemu nie zmienisz pracy?

Offline Piotr

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17855 dnia: Lipca 12, 2024, 14:27:35 »
Jesteś jakimś prowokatorem, Twój nick jakieś żydowskie szlaczki mówi wszystko o Tobie

Dziwny masz sposób myślenia. Nie jestem żadnym prowokatorem. W moich zainteresowaniach są po prostu  dzieje starożytnego Izraela - lubię Hebrajczyków oraz ich historie i tego nie ukrywam. :) Hah, ale nic nic nic, uciekam od was, bo strata czasu na ludzi bez wiary w siebie i innych, swoją godność i bez krzty wyobraźni i zrozumienia jak funkcjonuje społeczeństwo, i że jak się chce to można dokonywać wielkich rzeczy. Zawsze trzeba jedną sprawę stawiać wyżej niż nic nieznaczące sprawy, które tworzą znaczące podziały robiące za przeszkody we wszystkich ważniejszych sprawach. To nie jest kwestia fantazji, to kwestia wiedzy na temat zachowań społecznych i.. tłumu. ;)  Jak jest ważna sprawa, to nawet tak podzielony naród jak Polacy może dokonywać wielkich rzeczy. Problem w tym, że Polacy nie mają wiedzy o prostych mechanizmach, dlatego można ich trzymać pod butem jak się chce i kiedy się chce i w ten sposób ciemiezyyc. Zobacz. Nawet jak wybuchają protesty to reszta społeczeństwa się nie przyłączy  np. do rolników, bo zawsze się znajdzie cośs.. co dzieli, ale nigdy nic tak istotnego żeby  połączyć siły i zwyciężać. To Polacy, naród głupi jak gołąb. Polacy to tacy Hebrajczycy w niewoli egipskiej, w nic nie wierzą tylko marudzą i marudzą, a gdy Mojżesz przychodzi i im mówi że wyzwolenie jest blisko, to oni dalej marudzą zamiast nabrać otuchy i wiatru w żagle.

Co Ty gadasz za głupoty. Dlaczego ktoś zdrowy na zmysłach miałby się przyłączac do strajków rolników? Przecież oni tymi strajkami na drogach byli bardziej uciązliwi niż wrzód na dupie. Mieli problem do polityków to ich trzeba było blokować, a nie zwykłych ludzi. Większość spraw nie wymaga protestów Polaków, bo dotyczy wąskiej grupy osób lub nie jest istotna dla większości społeczeństwa. Wczesniej pisałeś o kilkunastu tysiącach osób na proteście? Totalny idiotyzm, który nigdy się nie wydarzy. Los Zakładów dotyczy maksymalnie 10k ludzi w tym obchodzi poważnie pewnie z maksymalnie 2-3 tysiące. Reszta ma to na tyle w dupie, że nie będzie się jej chciało ruszyć z domu na jakiekolwiek protesty.

Jak masz pisać tutaj posty niczym dobre sci-fi to faktycznie lepiej sobie odpuść i zniknij z forum.

Offline Pracownik Logistyki

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17856 dnia: Lipca 12, 2024, 15:25:51 »
Być może zmienię. Tylko zastanawia mnie fakt czemu ZZ nic nie robią? Nie po to place składkę by ciągle słyszeć nie mogę przekazać informacji bo to tajne itp.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17857 dnia: Lipca 12, 2024, 15:30:19 »
Człowieku- w poniedziałek jest spotkanie dopiero. Mają się przed spotkaniem rzucić z wieży mocznika?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4694
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17858 dnia: Lipca 12, 2024, 15:34:12 »
Idę po popcorn. :)

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 937
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17859 dnia: Lipca 12, 2024, 16:41:39 »
Być może zmienię. Tylko zastanawia mnie fakt czemu ZZ nic nie robią? Nie po to place składkę by ciągle słyszeć nie mogę przekazać informacji bo to tajne itp.
Nie jestem zwolennikiem zwiazkow, uwazam ze powinny zostac zlikwidowane lub conajmniej "za brama", ale dajcie ludziom pracowac. Ja tu widze typowe zakladowe gadanie - nie masz pojecia o czym mowisz, ale trzeba sie spruc bo mi jest zle.

Zwiazki obowiazuje tajemnica.
Pania Tarocinska obowiazuje tajemnica.

Nikt nie pojdzie siedziec albo zaplacic kilka tysiecy kary bo jakis Janusz z forum DOMAGA SIE ZDECYDOWANYCH DZIALAN.

Offline Mlodyapatatowy

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 170
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17860 dnia: Lipca 12, 2024, 20:50:39 »
Z całym szacunkiem dla Pani Ani , ale to też w komisji jest osobą wybrana przez pracowników do Rady Nadzorczej i będzie musiała wystapic "przeciwko" załodze.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 937
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17861 dnia: Lipca 12, 2024, 21:21:19 »
Wedlug zwiazkow w Puławach zostaje zmianowe, ciekawe co sie wydarzy w Policach

Offline Topolol

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 108
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17862 dnia: Lipca 12, 2024, 21:29:09 »
Tam zawsze mieli silne związki, czytaj kwoty i zapisy zuzp.

Offline Policzanin_2

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 220
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17863 dnia: Lipca 13, 2024, 08:40:01 »
Ja ma szczęście, wypisałem się ze związków. Muszę jeszcze kasę wypłacić i kwit.

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 388
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17864 dnia: Lipca 13, 2024, 09:17:02 »
Ja ma szczęście, wypisałem się ze związków. Muszę jeszcze kasę wypłacić i kwit.

Chciałbym się cieszyć tak jak Ty, zaoszczędziłeś 50zl miesięcznie. A w skali roku biorąc pod uwagę to, że ZZ można odliczyć w picie i bierzesz na święta kasę, to praktycznie nic nie tracisz.

Teraz jeśli beda musieli kogoś wybrać do zwolnienia jak myślisz wybiorą kogoś kto jest zapisany do ZZ czy Ciebie, który uj wyłożył?


Lepiej mieć jakiekolwiek plecy niż żadne. Ze zmiany nikt Ci nie pomoże, Twoje kierownictwo itd się za Tobą nie wstawi. Ale to chyba już wiesz.
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2024, 09:32:53 wysłana przez Arkona »