Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6874018 razy)

Offline Kamul90

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14985 dnia: Grudnia 22, 2022, 05:45:49 »
Zakład miał być wygaszany już nieraz w historii.
Swoją drogą ciekawe co zrobili Panu ze związku w Puławach, który jakiś czas temu udostępnił pismo, w którym było, że Police, Tarnów i Puławy będą do likwidacji do 2030roku. Zarząd GA wtedy stanowczo zaprzeczył.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14986 dnia: Grudnia 22, 2022, 08:03:36 »
Już 1000 strona wątku, macie chłopy zdrowie. :) ;)

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14987 dnia: Grudnia 22, 2022, 10:57:22 »
Już 1000 strona wątku, macie chłopy zdrowie. :) ;)
A to przecież już drugi wątek xD

Offline Benek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14988 dnia: Grudnia 22, 2022, 18:03:04 »
Co poszło na zakładach nie tak, że jeszcze 10 lat temu pół Polic chciało tutaj pracować i były pełne obsady, a teraz dzieje się taki pogrom w brakach pracowników?

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 938
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14989 dnia: Grudnia 22, 2022, 18:03:54 »
Co poszło na zakładach nie tak, że jeszcze 10 lat temu pół Polic chciało tutaj pracować i były pełne obsady, a teraz dzieje się taki pogrom w brakach pracowników?
Prawo i sprawiedliwość.

Offline GAPSior

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14990 dnia: Grudnia 22, 2022, 18:09:07 »
Ludzie co ma się dziać!? Oba zarządy (GA ZCHP i GAPS) powinny iść do odpowiedzialności karnej. Sami wpłacają "grosze" wyjmując miliony a z ludzi którzy na nich orają robią sobie żarty. Chociażby ten pseldo worek prezentów dla pracowników GAPS. Ciekawe ile sobie premi rocznej wypłaca zapracowani panowie ....


Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14991 dnia: Grudnia 22, 2022, 18:42:55 »
Co poszło na zakładach nie tak, że jeszcze 10 lat temu pół Polic chciało tutaj pracować i były pełne obsady, a teraz dzieje się taki pogrom w brakach pracowników?
Nawet nie 10, jeszcze 6 lat temu było kilku chętnych na jedno miejsce. Proste - cały świat dookoła się rozwija, a zakłady stanęły w miejscu. W kwestii wypłat, podejścia do pracowników, rozwoju itd.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 938
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14992 dnia: Grudnia 22, 2022, 19:02:39 »
Co poszło na zakładach nie tak, że jeszcze 10 lat temu pół Polic chciało tutaj pracować i były pełne obsady, a teraz dzieje się taki pogrom w brakach pracowników?
Nawet nie 10, jeszcze 6 lat temu było kilku chętnych na jedno miejsce. Proste - cały świat dookoła się rozwija, a zakłady stanęły w miejscu. W kwestii wypłat, podejścia do pracowników, rozwoju itd.
Zaorać ten skansen. Te forum jest na to wybitnym dowodem.

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14993 dnia: Grudnia 22, 2022, 22:33:42 »
Co poszło na zakładach nie tak, że jeszcze 10 lat temu pół Polic chciało tutaj pracować i były pełne obsady, a teraz dzieje się taki pogrom w brakach pracowników?
Nawet nie 10, jeszcze 6 lat temu było kilku chętnych na jedno miejsce. Proste - cały świat dookoła się rozwija, a zakłady stanęły w miejscu. W kwestii wypłat, podejścia do pracowników, rozwoju itd.

A czy przypadkiem w pewnym okresie czasu nie trzeba było dać w łapę żeby pracować w zch?

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14994 dnia: Grudnia 22, 2022, 23:10:08 »
Co poszło na zakładach nie tak, że jeszcze 10 lat temu pół Polic chciało tutaj pracować i były pełne obsady, a teraz dzieje się taki pogrom w brakach pracowników?
Nawet nie 10, jeszcze 6 lat temu było kilku chętnych na jedno miejsce. Proste - cały świat dookoła się rozwija, a zakłady stanęły w miejscu. W kwestii wypłat, podejścia do pracowników, rozwoju itd.

A czy przypadkiem w pewnym okresie czasu nie trzeba było dać w łapę żeby pracować w zch?

Tego nie wiem, ja akurat dostałem się bez pleców mimo że było kilka osób na to samo stanowisko więc nie będę rzucał oskarżeń. Ale myślę, że kilka lat wcześniej jak było gorzej na rynku pracy to mogło tak być. Chociaż raczej było załatwianie po znajomości niż jakieś łapówki

Offline arturo

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14995 dnia: Grudnia 23, 2022, 22:15:40 »
A w Gapsie robi się wszystko aby tylko zniechęcić już na starcie przyszłych kandydatów zainteresowanych pracą 😞
Wygląda to na jakieś celowe działanie bo chyba nie na niekompetencję odpowiedzialnych za rekrutację osób 😉
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2022, 22:19:46 wysłana przez arturo »

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 178
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14996 dnia: Grudnia 24, 2022, 09:08:53 »
A czy koledzy słyszeli ostatnio o wypadku jaki miał miejsce na magazynie nawozów z udzialem fadromisty? Bo nie wiem czy to co słyszałem to prawda że opetator miał ponad dwa promile alkoholu i wyrządził szkody na około  milion złotych?

Offline adik144

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14997 dnia: Grudnia 24, 2022, 09:51:35 »
Prawda :)

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 178
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14998 dnia: Grudnia 24, 2022, 10:15:23 »
No to operator zrobił sobie prezent na święta.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14999 dnia: Grudnia 24, 2022, 11:23:26 »
A czy koledzy słyszeli ostatnio o wypadku jaki miał miejsce na magazynie nawozów z udzialem fadromisty? Bo nie wiem czy to co słyszałem to prawda że opetator miał ponad dwa promile alkoholu i wyrządził szkody na około  milion złotych?
Nie ma nudy xD

Przy okazji - wie ktoś może czy po wzięciu pożyczki z kasy zapomogowo-pożyczkowej można zrobić tak żeby nie brali sami raty z wypłaty tylko żebym sam ja przelewał w określonym terminie?