Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6891050 razy)

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 942
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14490 dnia: Listopada 09, 2022, 20:54:48 »
https://zzprctarnow.pl/index.php/59-artykuly/892-pismo-w-sprawie-rozpoczecia-negocjacji.html

https://zzprctarnow.pl/index.php/59-artykuly/892-pismo-w-sprawie-rozpoczecia-negocjacji.html
Mniejsze jeszcze daj
A Ty my%u015Blisz %u017Ce ja to specjalnie robi%u0119? Nie mam poj%u0119cia dlaczego te linki mi si%u0119 raz dodaj%u0105 normalnie a raz takie ma%u0142e

Przed linkiem dodaj "[ size=16px ]" a po nim "[ /size ]" bez spacji przed i po nawiasach : )


Post Merge: [time]Listopad 09, 2022, 20:26:48 [/time]
Prawdopodobnie domyślnie są ustawione jako 2px a nie 16px przez co są małe jak wkład Jana w tą dyskusje.
Tylko gdyby nie moje baity, to te forum umarłoby już dawno leszczu. :)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4674
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14491 dnia: Listopada 09, 2022, 22:24:49 »
Tylko gdyby nie moje baity, to te forum umarłoby już dawno leszczu.

Jasiowi odje.bało... i to solidnie :)



Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14494 dnia: Listopada 10, 2022, 17:44:08 »
To się zwolnijcie i idźcie do Lidla patusy.
Żaden z was tam nie pójdzie a wiecie dlaczego? Bo tam trzeba zapierdalać i nikt wam tego nie zapłaci co podajecie tutaj ładnie w rubrykach.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 839
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14495 dnia: Listopada 10, 2022, 20:14:40 »
To się zwolnijcie i idźcie do Lidla patusy.
Żaden z was tam nie pójdzie a wiecie dlaczego? Bo tam trzeba zapierdalać i nikt wam tego nie zapłaci co podajecie tutaj ładnie w rubrykach.
Nie będziesz mi mówił co mam robić. Nie wiesz co umiemy, jakie mamy papiery, jak pracujemy, to po co szczekasz? Chyba, że po sobie sądzisz, to mi cię szkoda.

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14496 dnia: Listopada 10, 2022, 20:24:51 »
Sądząc po tym co sobą reprezentujesz nie dziwię się ze ci mało ile masz. Ja dostaje podwyżki indywidualne robiąc papiery, a Ty jak nie potrafisz sobie załatwić to jesteś lebioda. I tylko mocny w gębie na forum


Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 839
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14497 dnia: Listopada 10, 2022, 20:31:41 »
Sądząc po tym co sobą reprezentujesz nie dziwię się ze ci mało ile masz. Ja dostaje podwyżki indywidualne robiąc papiery, a Ty jak nie potrafisz sobie załatwić to jesteś lebioda. I tylko mocny w gębie na forum


Poczytasz sobie swoje posty sprzed 2 lat jak płakałeś że swiezak ma więcej na start niż ty i że nie ma stażowego czy Ci przeczytać? Uwierz mi, że nie masz takich papierów jak ja. Nie wiesz też co zrobiłem żeby sobie "załatwić", więc moze zamkniesz mordę?
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2022, 20:33:24 wysłana przez Rasowy_Aparatowy »

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14498 dnia: Listopada 10, 2022, 20:33:48 »
Bo widzisz dwa lata temu to było kiedyś... I ja w przeciwieństwie do Ciebie robię papiery i coś z tego mam. A Ty jesteś frajer xd

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 839
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14499 dnia: Listopada 10, 2022, 20:41:59 »
Bo widzisz dwa lata temu to było kiedyś... I ja w przeciwieństwie do Ciebie robię papiery i coś z tego mam. A Ty jesteś frajer xd
Nie jesteś jakimś zaginionym synem Jana bez nerki? Bo chyba macie jeden mózg na pół. Powtórzę - gwarantuje, że nie masz takich papierów jak ja. Dobry świr w ogóle jesteś ze wydajesz wyrok kto jest frajer a kto nie na podstawie anonimowych postów w necie XD powiedz ile mniej więcej pracujesz i jaka masz stawkę, bo jeszcze się okaże że sam jesteś frajer i to bez ambicji xD

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14500 dnia: Listopada 10, 2022, 20:51:47 »
15 lat, mam prawie 6 zasadniczej. Uważam, że to dobry wynik, bo niektórzy co tu pracują po 30lat mają takie stawki. Ty i te twoje papiery hahaha, nie znam takiego chwalipięty jak Ty. Masz takie zajebiste papiery i się męczysz tutaj szok xd

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 942
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14501 dnia: Listopada 10, 2022, 21:23:41 »
O ja jebie. xD Ten temat to samograj. xD Jeden się przechwala, że ma 6 000 zł pensji (o chuuj! xD ), a drugi, że ma "papiery". Pani Aniu, tam na prawdę takie "kadry" są?
 

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 839
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14502 dnia: Listopada 10, 2022, 21:31:42 »
15 lat, mam prawie 6 zasadniczej. Uważam, że to dobry wynik, bo niektórzy co tu pracują po 30lat mają takie stawki. Ty i te twoje papiery hahaha, nie znam takiego chwalipięty jak Ty. Masz takie zajebiste papiery i się męczysz tutaj szok xd
Niestety ale jesteś półgłówkiem i nie zamierzam kontynuować dyskusji. Pogadamy jak przyjdzie pora

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 942
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14503 dnia: Listopada 10, 2022, 21:43:11 »
Swoją drogą 6 000 zł, to teraz zarabia moja niepełnosprawna kuzynka w Manufakturze Dobrych Serc. xD A Typ się jara taka pensją w strategicznej SSP.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 839
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #14504 dnia: Listopada 10, 2022, 22:19:55 »
Swoją drogą 6 000 zł, to teraz zarabia moja niepełnosprawna kuzynka w Manufakturze Dobrych Serc. xD A Typ się jara taka pensją w strategicznej SSP.
"prawie 6 podstawy", czyli pewnie z 5300, po 15 latach pracy, brutto. To rzeczywiście chłop osiągnął szczyt ambicji i nie dziwię się, że mu tak super w tej firmie. Pewnie jest najbardziej ogarnięty z całej rodziny od 3 pokoleń XD