Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6847361 razy)

Offline Czterdziestolatek

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13710 dnia: Lipca 13, 2022, 19:08:28 »
Proszę w odpowiedzi do mnie nie pisać „wy”, ja na temat spółek swoje zdanie wypowiedziałam choćby niedawno i zdania nie zmienię. Chociaż moja wypowiedź odbija się echem i niezadowoleniem niektórych osób z poziomu „n-1”. W pierwszym kroku zakłady mogłyby inkorporować służby utrzymania ruchu. Dobrym rozwiązaniem było to gdy do instalacji byli przypisani dawno temu poszczególne służby UR.

Nie tylko do instalacji ale i do każdej zmainy😏.

Online Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 929
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13711 dnia: Lipca 13, 2022, 20:01:59 »
Proszę w odpowiedzi do mnie nie pisać „wy”, ja na temat spółek swoje zdanie wypowiedziałam choćby niedawno i zdania nie zmienię. Chociaż moja wypowiedź odbija się echem i niezadowoleniem niektórych osób z poziomu „n-1”. W pierwszym kroku zakłady mogłyby inkorporować służby utrzymania ruchu. Dobrym rozwiązaniem było to gdy do instalacji byli przypisani dawno temu poszczególne służby UR.
Proszę w odpowiedzi do mnie nie pisać „wy”, ja na temat spółek swoje zdanie wypowiedziałam choćby niedawno i zdania nie zmienię. Chociaż moja wypowiedź odbija się echem i niezadowoleniem niektórych osób z poziomu „n-1”. W pierwszym kroku zakłady mogłyby inkorporować służby utrzymania ruchu. Dobrym rozwiązaniem było to gdy do instalacji byli przypisani dawno temu poszczególne służby UR.
To czemu to zmieniono?

Offline rawiki

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13712 dnia: Lipca 13, 2022, 20:36:35 »
Ludzie powinni się postawić,  ile można być tak traktowanym, poprzednik wyjaśnił jak to naprawdę wygląda. Związki mają teraz pole do popisu.
Przez tyle lat ciągle mniej, a wszyscy jadą na jednym wózku.

Jeżeli spółki mają zarabiać to proszę powiedzieć kiedy była negocjonowana umowa ramowa i stawka roboczogodzina.
10 lat temu?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13713 dnia: Lipca 13, 2022, 23:27:21 »
Umowa ramowa to umowa dwustronna. To nie jest takie proste, kwestie rozliczeń między spółkami muszą być zgodne z cenami transferowymi. To bardzo szczegółowo badają biegli rewidenci.
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2022, 23:30:02 wysłana przez An_na »

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 435
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13714 dnia: Lipca 14, 2022, 01:24:46 »
Stażowe
 że zaczyna się ono od przepracowanych 10 lat  (deprecjonując tym samym już najbardziej pokrzywdzoną grupę pracowników), to  pogratuluje im z całego serca .

A od ilu wg ciebie lat powinno być wypłacane stażowe??
Dominik Dolnoślązak

Offline Temerczyk

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13715 dnia: Lipca 14, 2022, 04:45:12 »
Amazon i Poczta Polska maja od 3 lat...

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13716 dnia: Lipca 14, 2022, 08:49:06 »
Nie tylko do instalacji ale i do każdej zmainy😏.
Nie ma obecnie tylu ludzi aby obsadzić ich na wszystkich zmianach. Został stworzony system UR w godzinach 7-15. Pogotowie techniczne to garstka ludzi.


Co do samych spółek - może pracownicy powinni wypisać się z tych kilku ZZ i założyć własny, który dbałby o ich interesy?
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2022, 08:52:12 wysłana przez Qba99 »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13717 dnia: Lipca 14, 2022, 08:59:51 »
Od tego spółkom pieniędzy nie przybędzie. Spółka przykładowo Police Serwis to ok 750 pracowników.

Offline Czaki

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13718 dnia: Lipca 14, 2022, 10:43:14 »
Brawo związki. Dobrze że się z tego gówna wypisałem. 300 zł brutto buahahaha. Inflacja nas miażdży, kolejne pomysły i działania tych pisowskich zjebów też, spółka i tak wychodzi na swoje bo przecież ceny produktów zostały znacznie podniesione, a zarząd dalej [ciach!] o wysokich cenach surowców. Obyście zostali rozliczeni za to co robicie. ***** ***

Online Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 929
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13719 dnia: Lipca 14, 2022, 10:48:45 »
Ten dalej o tej pseudoinflacji. To jest wymysł telewizyjny, żeby zachęcić prywaciarzy i Januszy biznesu do windowania cen, no bo "INFLACJA". Bzdura na kołach.

Offline rawiki

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13720 dnia: Lipca 14, 2022, 11:23:38 »

Co do samych spółek - może pracownicy powinni wypisać się z tych kilku ZZ i założyć własny, który dbałby o ich interesy.

Osobiście czekam na to zrobią związki w spółkach.

Post Merge: Lipca 14, 2022, 11:28:20
Przez większość z tych 20 lat ominęły pracowników spółek 13 pensje, premie, podwyżki na poziomie jak  w Policach. Ludzie którzy wtedy siłą zostali wydzieleni do spółek stracili dzięki temu ok. 250 000 zł. każdy.

Co na to przedstawiciele zz, przedstawiciele rn i zarządu ?
Przecież to nasi ludzie, którzy dbają o dobro ludzi.
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2022, 11:28:20 wysłana przez rawiki »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13721 dnia: Lipca 14, 2022, 11:28:59 »
Czaki- a wg Pana jakiego produktu cena została podniesiona przy niezmieniających się kosztach jego wyprodukowania?

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13722 dnia: Lipca 14, 2022, 12:13:16 »
Brawo związki. Dobrze że się z tego gówna wypisałem. 300 zł brutto buahahaha. Inflacja nas miażdży, kolejne pomysły i działania tych pisowskich zjebów też, spółka i tak wychodzi na swoje bo przecież ceny produktów zostały znacznie podniesione, a zarząd dalej [ciach!] o wysokich cenach surowców. Obyście zostali rozliczeni za to co robicie. ***** ***
Nie zebym bronil zwiazkow czy firmy, ale ile podwyzki oczekiwales, jak dostales pol roku temu tez 300 czy tam iles? Wiesz, ze presja na podnoszenie pensji to jeszcze wieksze napedzanie inflacji?

Offline Czaki

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13723 dnia: Lipca 14, 2022, 13:12:14 »
Rasowy aparatowy czy już zapomniałeś jak w dobie pseudopandemi wstrzymali podwyżki bo niewiadomo co będzie. Czy twoim zdaniem te pieniądze są wystarczające za tą pracę i do tego w takim czasie gdy ten rząd , który także rządzi tym zakładem doprowadził swoim socjalizmem do takiego bagna ten kraj , że w niedalekiej przyszłości możemy podzielić losy Grecji. Gaz do góry, węgiel z 800 na 3000 zł , pellet z 700 na 2000zl, śmieci , prąd, paliwo itd. Ten zakład mógłby być potęgom gdyby nie złodzieje którzy nim rządzą. Jeżeli nie widzisz tego to albo masz kupę siana że tego nie odczuwasz, albo tu nie pracujesz i masz to w dupie. Ja nie mam dużego mieszkania, a za pellet będę musiał zapłacić zamiast 2100 to będzie między 4500 a 6000. A co do pani Ani to koszty produkcji wzrosły,  ale kto się zgodził na przykład na podpisanie tego emisyjnego badziewia dla unii. Teraz rachunki za prąd + 70%do góry. Wzrosły wam koszty ale i wzrosły ceny produktów końcowych

Offline Kamul90

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #13724 dnia: Lipca 14, 2022, 13:34:51 »
Przecież możesz iść na Pocztę albo do Amazona robić, tam dają stażowe od 3lat hihihi co tu za porównania są nieraz to niezły ubaw.