Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6856050 razy)

Offline sz-n

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1185 dnia: Stycznia 13, 2013, 17:10:48 »
Bionyx
napisałeś "ochroniarze maja wazniejsze rzeczy do roboty a nie ganianie dzikow od tego macie strazakow"
Myślisz że ich (strażaków ) gdzieś uczą ganiać dziki?
Rozwiń temat bo nie bardzo rozumiem. Może do Mediki zadzwonić pogonią dziki, czy gdzieś np. na mocznik. Dlaczego akurat strażacy?

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1186 dnia: Stycznia 13, 2013, 18:17:46 »
Cytat: "sz-n"
Prawdopodobnie
I tu się mylisz." Kto ma szkołę, ten ma lżej" znasz to przysłowie? Właśnie dla zarobków, ambicji i innych powodów ludzie się dokształcają. Pomyśl, ilu fachowców piszę poważnie FACHOWCÓW znasz po zawodowej szkole, którzy na równoległych stanowiskach mają taką samą stawkę jak ktoś po studiach. Pomyśl i masz odpowiedź.


I tak i nie. Niestety dzisiejsza zawodówka jest zaprzeczeniem tejże idei nauki w szkole zawodowej. A po za tym nic mi po inteligencie po studiach chodzących na party a nie na dyskotekę, pijącego drinki z johny Walker,a a nie z pól litra używającego słów których tak do końca nie rozumie tylko dla tego ze chce być trendy, a łopata mu śmierdzi robota u podstaw nie dla niego a do tego chce mieć dobra pensje bo ma mgr czy też mgr inż. i dużo książek się naczytał bo niby wie, ale nie do końca. Studia tak naprawę mało teraz znaczą jeżeli się nie ma oleju w głowie, trochę sprytu. Wyższe wykształcenie nie jest juz kartą przetargową

Offline sz-n

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1187 dnia: Stycznia 13, 2013, 18:30:30 »
polo
Masz rację! Znam osoby po studiach, którym przysłowiowa słoma z butów wystaje.
Jak w głowie nie ma to i fakultety nie pomogą!
Chodziło mi generalnie o sam fakt wykształcenia.
Na rozmowie o pracę zawsze o to pytają-podstawa potem o doświadczenie.
A tak naprawdę to uważam że wykształcenie jest bardzo ważne. ZAWSZE!!!
To, że nie jest doceniane w tym kraju to już inna historia.

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1188 dnia: Stycznia 13, 2013, 18:38:01 »
Cytat: "sz-n"
polo
Masz rację! Znam osoby po studiach, którym przysłowiowa słoma z butów wystaje.
Jak w głowie nie ma to i fakultety nie pomogą!
Chodziło mi generalnie o sam fakt wykształcenia.
Na rozmowie o pracę zawsze o to pytają-podstawa potem o doświadczenie.
A tak naprawdę to uważam że wykształcenie jest bardzo ważne. ZAWSZE!!!
To, że nie jest doceniane w tym kraju to już inna historia.


Mam przyjemność rekrutowac pracowników dla prywatnej firmy, pierwsze na co patrze to doświadczenie a potem wykształcenie. Dla mnie jako rekrutera jest potrzebny pracownik w miarę doświadczony znający prawidła w pracy i pracy możliwy do szybkiego ewentualnego przekwalifikowania a do szkoły zawsze można wysłać. To ze nie jest wykształcenie doceniane myśle ze i czasami dobrze bo i mi po co piekarz mgr. Co innego kompetencje, bo kwalifikacje a kompetencje to co innego

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1189 dnia: Stycznia 13, 2013, 19:28:15 »
sz-n, to zależy co rozumiesz pisząc lżej. Sama mam wyższe wykształcenie i świadomie do tego dążyłam by mieć poszerzony horyzont. Jednak znam osoby, które są po zawodówce i ludzie mają do nich szacunek ze wzgląd na ich wiedzę i fach.
Sama będę swoim dzieciom wpajać by uczyły się bo będą miały lżej.

Offline sz-n

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1190 dnia: Stycznia 13, 2013, 20:12:39 »
Prawdopodobnie
Proszę nie myl szacunku z wykształceniem
Szacunek bez względu na wykształcenie człowiek musi wypracować sobie sam. Szkoła nie ma tu nic do rzeczy.
Ja osobiście staram się wychować dziecko na dobrego człowieka, takiego co kocha zwierzęta,szanuje ludzi i pracę.( na szczęście w szkole mu b. dobrze idzie) Pozdrawiam!

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1191 dnia: Stycznia 13, 2013, 20:16:51 »
Cytat: "Prawdopodobnie"
sz-n, to zależy co rozumiesz pisząc lżej. Sama mam wyższe wykształcenie i świadomie do tego dążyłam by mieć poszerzony horyzont. Jednak znam osoby, które są po zawodówce i ludzie mają do nich szacunek ze wzgląd na ich wiedzę i fach.
Sama będę swoim dzieciom wpajać by uczyły się bo będą miały lżej.


Masz rację wpajaj najpierw aby się uczyły a potem kształciły, nigdy odwrotnie

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1192 dnia: Stycznia 13, 2013, 20:18:11 »
Cytat: "sz-n"
Prawdopodobnie
Proszę nie myl szacunku z wykształceniem
Szacunek bez względu na wykształcenie człowiek musi wypracować sobie sam. Szkoła nie ma tu nic do rzeczy.
Ja osobiście staram się wychować dziecko na dobrego człowieka, takiego co kocha zwierzęta,szanuje ludzi i pracę.( na szczęście w szkole mu b. dobrze idzie) Pozdrawiam!


I tak trzymaj. Pozdrawiam

Offline Młoda2.3

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1193 dnia: Stycznia 13, 2013, 21:26:13 »
Cytat: "polo"
Cytat: "sz-n"
Prawdopodobnie
I tu się mylisz." Kto ma szkołę, ten ma lżej" znasz to przysłowie? Właśnie dla zarobków, ambicji i innych powodów ludzie się dokształcają. Pomyśl, ilu fachowców piszę poważnie FACHOWCÓW znasz po zawodowej szkole, którzy na równoległych stanowiskach mają taką samą stawkę jak ktoś po studiach. Pomyśl i masz odpowiedź.


I tak i nie. Niestety dzisiejsza zawodówka jest zaprzeczeniem tejże idei nauki w szkole zawodowej. A po za tym nic mi po inteligencie po studiach chodzących na party a nie na dyskotekę, pijącego drinki z johny Walker,a a nie z pól litra używającego słów których tak do końca nie rozumie tylko dla tego ze chce być trendy, a łopata mu śmierdzi robota u podstaw nie dla niego a do tego chce mieć dobra pensje bo ma mgr czy też mgr inż. i dużo książek się naczytał bo niby wie, ale nie do końca. Studia tak naprawę mało teraz znaczą jeżeli się nie ma oleju w głowie, trochę sprytu. Wyższe wykształcenie nie jest juz kartą przetargową

Osobiście znam Mgr który zaczynał od zawodówki potem liceum, studia i studia podyplomowe. (Niektórzy muszą zarabiać by móc się dalej kształcić). Całe życie pracuje jako fizyczny i mimo ukończenia studiów ma podstawę 1900 a o awansie może zapomnieć bo nie ma pleców.

Offline mephisto

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1194 dnia: Stycznia 13, 2013, 22:28:02 »
Widzę ze niema to jak zmiana tematu żeby przestać rozmawiać o tym co było, a rozmowa się skończyła na temat wychowania co po niektórych pracowników Z.Ch, Widać nie którzy nie zostali nauczeniu kultury i dobrego wychowania. I Jest to Żenujące ze takie osoby w ogolę się wypowiadają o czymś o czym nie maja zielonego pojęcia, ja tez mogę zacząć krytykować prace jak i jednych tak i drugich, nikt nie jest bez skazy, najpierw trzeba na siebie popatrzeć a później na innych i oceniać!!!!

Offline sz-n

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1195 dnia: Stycznia 13, 2013, 23:07:47 »
mephisto
Ot pierwszy post i tak miły i KULTURALNY.
Godne pożałowania!

Offline mephisto

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1196 dnia: Stycznia 13, 2013, 23:22:42 »
Widać ze cie zabolało, bo godne pożałowania jest ale zachowanie tak zwanych zawiadowców którzy to płaczą ze tak mało zarabiają, to jest godne pożałowania [minimalna pensja 1700+zmianowe 800+premia] dodatkowo bony i doładowania i 13-stki, a może się zamienicie pensjami i ludźmi np. sprzątaczka, ochroniarz itp. którzy sobie radzą zarabiając najniższą krajowa. to wy jesteście godni pożałowania bo nie szanujecie nikogo oprócz własnej dupy. dlatego nie było i nie będzie mi zal zwolnień na zakładach bo 2/4 to nieroby którzy przychodzą udawać ze pracują, 1/4 to biurowce co już kompletnie nic nie robią, i 1/4 ludzi co ciężko harują z czego połowa jest na zleceniu.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1197 dnia: Stycznia 14, 2013, 09:52:16 »
Cytat: "mephisto"
Widać ze cie zabolało, bo godne pożałowania jest ale zachowanie tak zwanych zawiadowców którzy to płaczą ze tak mało zarabiają, to jest godne pożałowania [minimalna pensja 1700+zmianowe 800+premia] dodatkowo bony i doładowania i 13-stki, a może się zamienicie pensjami i ludźmi np. sprzątaczka, ochroniarz itp. którzy sobie radzą zarabiając najniższą krajowa. to wy jesteście godni pożałowania bo nie szanujecie nikogo oprócz własnej pupy. dlatego nie było i nie będzie mi zal zwolnień na zakładach bo 2/4 to nieroby którzy przychodzą udawać ze pracują, 1/4 to biurowce co już kompletnie nic nie robią, i 1/4 ludzi co ciężko harują z czego połowa jest na zleceniu.


Praktycznie ze wszystkim się zgadzam, ale jeśli chodzi o zwolnienia to niestety - zostały zwolnione osoby młode, chętne do pracy (które się sądzą by do niej wrócić więc im zależy). Kto został? Leśne dziadki, które z łachą z fotela czasem wstają. Nie wszyscy oczywiście tacy są, ale śmiem twierdzić, że na każdym wydziale kilka takich osób się znajdzie.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1198 dnia: Stycznia 14, 2013, 10:00:50 »
Cytat: "KrP"
Cytat: "mephisto"
Widać ze cie zabolało, bo godne pożałowania jest ale zachowanie tak zwanych zawiadowców którzy to płaczą ze tak mało zarabiają, to jest godne pożałowania [minimalna pensja 1700+zmianowe 800+premia] dodatkowo bony i doładowania i 13-stki, a może się zamienicie pensjami i ludźmi np. sprzątaczka, ochroniarz itp. którzy sobie radzą zarabiając najniższą krajowa. to wy jesteście godni pożałowania bo nie szanujecie nikogo oprócz własnej pupy. dlatego nie było i nie będzie mi zal zwolnień na zakładach bo 2/4 to nieroby którzy przychodzą udawać ze pracują, 1/4 to biurowce co już kompletnie nic nie robią, i 1/4 ludzi co ciężko harują z czego połowa jest na zleceniu.


Praktycznie ze wszystkim się zgadzam, ale jeśli chodzi o zwolnienia to niestety - zostały zwolnione osoby młode, chętne do pracy (które się sądzą by do niej wrócić więc im zależy). Kto został? Leśne dziadki, które z łachą z fotela czasem wstają. Nie wszyscy oczywiście tacy są, ale śmiem twierdzić, że na każdym wydziale kilka takich osób się znajdzie.


Niestety to prawda, była szansa zrobić prawdziwą selekcje pracowników. Zaprzepaszczono szanse

Offline mephisto

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1199 dnia: Stycznia 14, 2013, 10:44:58 »
Cytat: "KrP"
Cytat: "mephisto"
Widać ze cie zabolało, bo godne pożałowania jest ale zachowanie tak zwanych zawiadowców którzy to płaczą ze tak mało zarabiają, to jest godne pożałowania [minimalna pensja 1700+zmianowe 800+premia] dodatkowo bony i doładowania i 13-stki, a może się zamienicie pensjami i ludźmi np. sprzątaczka, ochroniarz itp. którzy sobie radzą zarabiając najniższą krajowa. to wy jesteście godni pożałowania bo nie szanujecie nikogo oprócz własnej pupy. dlatego nie było i nie będzie mi zal zwolnień na zakładach bo 2/4 to nieroby którzy przychodzą udawać ze pracują, 1/4 to biurowce co już kompletnie nic nie robią, i 1/4 ludzi co ciężko harują z czego połowa jest na zleceniu.


Praktycznie ze wszystkim się zgadzam, ale jeśli chodzi o zwolnienia to niestety - zostały zwolnione osoby młode, chętne do pracy (które się sądzą by do niej wrócić więc im zależy). Kto został? Leśne dziadki, które z łachą z fotela czasem wstają. Nie wszyscy oczywiście tacy są, ale śmiem twierdzić, że na każdym wydziale kilka takich osób się znajdzie.


Akurat młodych osób mi tez szkoda i oby im się udało, i oczywiście tak jak mówisz zostały same leśne dziadki przed emeryturą, a na przyjęcia się nie zapowiada wiec młode osoby co robią siedzą na bezrobotnym lub pracują za grosze, choć by nawet w ochronie nie koniecznie na zakładach.