Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Wymiana szyb samochodowych (ogólne)  (Przeczytany 16692 razy)

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Wymiana szyb samochodowych (ogólne)
« dnia: Grudnia 13, 2011, 19:47:02 »
Gdzie mogę tanio i solidnie wymienić szybę czołową w aucie marki citroen xsara coupe rokcznik 98. Poprzednia wymiana po uderzeniu kamienia miała miejsce w Szczecinie, przy ul. Jagiellońskiej 20 w Glass Car Andrzej Zbilski. Dodam tylko, że auto przez prawie 2 lata stało w ogródku (nie było narażone na wybryki wandali :P ) i szyba pękła od tak sobie. Gwarancja się skończyła kilka dni wcześniej, a w/w zakład odmówił naprawy gwarancyjnej, mimo, że auto praktycznie nie jeździło... :]

Anyway, gdzie i za ile, żeby było dobrze :P


kanioma, wprowadzasz zamęt na forum i to w moim dziale...
Następnym razem nie będę taki miły ;-)
Kubapolice


Chciałam dobrze, a wyszło jak zawsze :(

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Wymiana szyb samochodowych (ogólne)
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 13, 2011, 21:34:41 »
kanioma, szyby czasami pękają od tak sobie. Chociażby z powodu naprężeń termicznych. Ale tak bardziej w temacie: ja wymieniałem szybę w zakładzie na 26 kwietnia 79. W Szczecinie oczywiście. Fiko Impex się nazywają. Ogólnie jestem zadowolony. Brat też tam wymieniał i też był zadowolony. Może będą mieli używana szybę. Do mojej xantii mieli aczkolwiek ja wymieniałem boczną.

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Wymiana szyb samochodowych (ogólne)
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 13, 2011, 22:08:26 »
Ale żeby nowa szyba tak sama z siebie :( 400PLNów poszło się wietrzyć :/ Zbadam adres, który podałeś, dzięki :)

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Wymiana szyb samochodowych (ogólne)
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 13, 2011, 22:14:03 »
Kanioma ja wymieniałem szybę czołową w Mondeo Mk III (szyba podgrzewana). Cena 650 zł z wymianą na nową. Firma Auto-Glass mieści się na Mieszka I.

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Wymiana szyb samochodowych (ogólne)
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 13, 2011, 22:45:50 »
Będę zbierać info gdzie najkorzystniej, bo skoro polecacie to znaczy, że warto :)

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Wymiana szyb samochodowych (ogólne)
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 14, 2011, 15:24:28 »
Czy jest szansa na otrzymanie wtórnika naklejki rejestracyjnej? Obawiam się, że drugiego zerwania nie przeżyje:P

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Wymiana szyb samochodowych (ogólne)
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 14, 2011, 16:43:48 »
Oczywiście. Wydają od ręki. Chyba 20zł sobie za to liczą. No chyba, że już brałaś wtórnik to będzie problem. Ale po pytaniu sądząc to jeszcze nie brałaś :)

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Wymiana szyb samochodowych (ogólne)
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 14, 2011, 16:56:27 »
Dzięki:) Nie brałam, więc spróbuję :)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Wymiana szyb samochodowych (ogólne)
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 14, 2011, 16:59:50 »
Kanioma napisała:
Cytuj (zaznaczone)

Czy jest szansa na otrzymanie wtórnika naklejki rejestracyjnej? Obawiam się, że drugiego zerwania nie przeżyje:P

Kanioma, to się robi nożykiem do tapety i schodzi ideales ;D  Ja przy wymianie dopłaciłem 10 zł i jak nówka bez uszkodzeń odzyskana, a tak stracisz czas na kolejkę w wydziale komunikacji. Co do wymiany mogę polecić Auto Glass Jaan na Gdańskiej i auto szyby na Przestrzennej z dojazdem do klienta i ceny przystępne. Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Wymiana szyb samochodowych (ogólne)
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 14, 2011, 17:18:05 »
TrzebieżCITY, dzięki za info, na pewno sprawdzę. Jeżeli ja miałabym zdejmować naklejkę (pierwszy raz) to pewnie dałabym sobie radę ( z pomocą forumowiczów :D ), ale "przeklejkę" robili "fachowcy" od poprzedniej wymiany szyby. W efekcie czego naklejka wygląda jak sitko... :/ a 10PLNów za usługę zainkasowali.

P.S. Dzwoniłam dziś pod wskazany namiar przez Kilofownikownia, cenę jaką mi zaproponowano to 360 PLN z montażem, od ręki.  Chwilowo najkorzystniejsza oferta :)

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Wymiana szyb samochodowych (ogólne)
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 03, 2012, 23:04:27 »
We  środę odbyła się wymiana szyby we wskazanym przez Kilofownikownia,  miejscu. Zainteresowana- moja mama, była bardzo zadowolona z usługi jak i z obsługi :) Serdecznie poleca to miejsce i jeżeli kiedykolwiek przyjdzie jej wymieniać szyby w aucie to tylko tam :)

P.S. nawet dostała rabat :D

Kilofownikownia,  dzięki za namiar :)

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Wymiana szyb samochodowych (ogólne)
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 03, 2012, 23:16:13 »
kanioma, miło mi słyszeć, że polecane przeze mnie miejsce się sprawdziło :)

Offline mirkuls

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 293
    • Zobacz profil
Wymiana szyb samochodowych (ogólne)
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 12, 2012, 19:15:29 »
No,to i ja będę musiał się tam wybrać,bo dzisiaj dostałem kamykiem spod Tira na autostradzie i szybka pękła na długości ok 15cm.
 Kiedyś też mnie trafiło kamykiem kilka razy,ale nic się nie stało,a dzisiaj poooszło!  :<

Offline mirkuls

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 293
    • Zobacz profil
Wymiana szyb samochodowych (ogólne)
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 23, 2012, 18:02:59 »
Szyba wymieniona w firmie z 26Kwietnia,cena za usługę 500zł,czas oczekiwania ok.1,5godz. Udało się uratować naklejkę z rejestracją, także 20zł. w kieszeni  :lol2:

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Wymiana szyb samochodowych (ogólne)
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 23, 2012, 18:11:38 »
Ale im reklamę zrobiłem :) Chyba się do nich przejadę po jakieś honorarium za naganianie klientów :rotfl: