Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Spotkanie z prof.Andrzejem Zybertowiczem.  (Przeczytany 12564 razy)

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Spotkanie z prof.Andrzejem Zybertowiczem.
« dnia: Września 28, 2011, 09:09:34 »
Dnia 03.10.2011 o godz.17 w klubie nauczyciela odbedzie sie spotkanie z prof.Zybertowiczem.
PO,tylko dla idiotów.

sekator

  • Gość
Spotkanie z prof.Andrzejem Zybertowiczem.
« Odpowiedź #1 dnia: Września 28, 2011, 09:32:34 »
Będzie okazja do porozmawiania i wymiany poglądów, także po spotkaniu. Mam nadzieję, że zjawią się także osoby o odmiennych poglądach politycznych (tylko czy poza forum starczy niektórym odwagi na otwartą dyskusję ?)
Wszystkich serdecznie zapraszamy!

pozdrawiam sekator

jezat

  • Gość
Spotkanie z prof.Andrzejem Zybertowiczem.
« Odpowiedź #2 dnia: Września 28, 2011, 14:31:29 »
Cytat: "sekator"
Będzie okazja do porozmawiania i wymiany poglądów, także po spotkaniu. Mam nadzieję, że zjawią się także osoby o odmiennych poglądach politycznych (tylko czy poza forum starczy niektórym odwagi na otwartą dyskusję ?)
Wszystkich serdecznie zapraszamy!

pozdrawiam sekator

Otwarta dyskusja ze specjalistą "od układów"?Co za kpina!No tak, przecież to propozycja aroganckiego, nieomylnego sekatora.Taką samą  otwartą dyskusję można prowadzić z pchłą szachrajką która nie da sobie wmówić ,że białe jest białe, albo z  chronionymi przez PiS stadionowymi bandytami,którzy podobno są patriotami.
PS.przypominam przy okazji,że niski prezes swoje oszczędności powierzył by minister Rostowskiej.To  jego wyczyn w Piszu"głosując na PO pomożecie sobie,pomożecie Polsce"skłania do wątpliwości na temat stanu jego umysłu.A jeśli mówił prawdę czyli mówił to co myśli? Ja stawiam na coraz gorszy stan umysłu tego aspiranta do stanowiska premiera, a ty?

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Spotkanie z prof.Andrzejem Zybertowiczem.
« Odpowiedź #3 dnia: Września 28, 2011, 14:43:59 »
Co w placowce  na ul.Macznej remont , czy przymusowe przepustki?
PO,tylko dla idiotów.

sekator

  • Gość
Spotkanie z prof.Andrzejem Zybertowiczem.
« Odpowiedź #4 dnia: Września 28, 2011, 14:50:11 »
Cytat: "Afgan2402"
Co w placowce na ul.Cukrowej remont , czy przymusowe przepustki


Ach te wybory....przepustki, wypiski, przerwy w kuracji...wszystko by wzmocnić malejący elektorat PO.... :lol2:

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
Spotkanie z prof.Andrzejem Zybertowiczem.
« Odpowiedź #5 dnia: Września 28, 2011, 15:49:15 »
Cytat: "sekator"
Będzie okazja do porozmawiania i wymiany poglądów, także po spotkaniu. Mam nadzieję, że zjawią się także osoby o odmiennych poglądach politycznych (tylko czy poza forum starczy niektórym odwagi na otwartą dyskusję ?)

A jaki będzie temat tego spotkania?
Psioczenie na Solorza, Michnika, a może na komuchów (e tam- ta płyta już się starła), więc może na PO i innych śmiertelnych wrogów, którzy raczyli startować w zbliżających się wyborach?
Ja w każdym razie postaram się przybyć.

Cytat: "sekator"
Ach te wybory....przepustki, wypiski, przerwy w kuracji...wszystko by wzmocnić malejący elektorat PO....  


Fakt, nawet na zachodzie obawiąją się, że elektorat PO się kurczy:

http://blogs.ft.com/beyond-brics/2011/09/27/polands-elections-cause-for-concern/#axzz1ZFS3MZVC

sekator

  • Gość
Spotkanie z prof.Andrzejem Zybertowiczem.
« Odpowiedź #6 dnia: Września 28, 2011, 17:43:17 »
Cytat: "MrW"
A jaki będzie temat tego spotkania?


Poniżej strona polickiego PiS dotycząca spotkania :

http://pispolice.pl/index.php?function=show_all&no=114


Cytat: "MrW"
Ja w każdym razie postaram się przybyć


Mam nadzieję, że uda Ci się dotrzeć. Dziękuję i pozdrawiam
sekator

DarekMirror

  • Gość
Spotkanie z prof.Zybertowiczem
« Odpowiedź #7 dnia: Września 29, 2011, 22:37:27 »
Spotkanie ze słynnym socjologiem dla niecierpliwych i w większym gronie odbędzie się 1 października w Szczecinie na ul.Ku Słońcu w Szkołach Salezjańskich o godz.15.00

DarekMirror

  • Gość
Relacje ze szczecińskiego spotkania.
« Odpowiedź #8 dnia: Października 02, 2011, 14:36:59 »
Zachęcam wahających się czy uczestniczyć w jutrzejszym spotkaniu z profesorem Zybertowiczem do zobaczenia filmików z wczorajszego pobytu w Szczecinie:
               
               
część 3 w najbliższych godzinach.

Ort. Pozdrawiam - Kuba

sekator

  • Gość
Spotkanie z prof.Andrzejem Zybertowiczem.
« Odpowiedź #9 dnia: Października 02, 2011, 19:19:12 »
Darek dzięki za filmiki. Szkoda, że ludzie nie słuchają tego typu wykładów, aby mieć świadomość jak są manipulowani przez wielkie korporacje, media, usłużnych polityków których jedynym celem jest uprzedmiotowienie i zbydlęcenie społeczeństwa.

Beobachter

  • Gość
Spotkanie z prof.Andrzejem Zybertowiczem.
« Odpowiedź #10 dnia: Października 02, 2011, 19:34:41 »
Do jasnej ch..... Czy wy nie możecie skoncentrować się na sobie i przestać "wyzwalać" tych, którzy o to nie proszą? Wyzwalajcie sobie własną babcię, żonę, kochankę lub kota. Odczepić się od reszty Polaków i nie dyktować im jak mają żyć. Co to jest? Polska, czy jakiś taliban? Proszę załatwiać sprawy w obrębie własnej sekty. Jak Amisze. I proszę przestać się ustawiać w roli samozwańczych "mesjaszy". Prosił was kto o to? No to naprawiajcie życie tego, który prosił. A czy was prosi Polska - zobaczymy po wyborach.

Offline _garde_

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 249
    • Zobacz profil
Spotkanie z prof.Andrzejem Zybertowiczem.
« Odpowiedź #11 dnia: Października 02, 2011, 19:49:44 »
Beo puściły Ci hamulce??? To tylko  zaproszenie na spotkanie.  :study:
garde

Beobachter

  • Gość
Spotkanie z prof.Andrzejem Zybertowiczem.
« Odpowiedź #12 dnia: Października 02, 2011, 20:00:00 »
Nic mi nie puściło. Jedynie nie znoszę chamskiej indoktrynacji besserwisserów usiłujących zawłaszczyć moje podmiotowe prawo do samostanowienia. Nie proszę o przewodników i ich nie potrzebuję. Mogę wysłuchać poglądów, czemu nie, natomiast proszę mi nie imputować, że jestem manipulowany "przez wielkie korporacje, media, usłużnych polityków których jedynym celem jest uprzedmiotowienie i zbydlęcenie społeczeństwa." Post "sekatora". Ma gość obsesję - jego sprawa. Ale bez uogólnień.

sekator

  • Gość
Spotkanie z prof.Andrzejem Zybertowiczem.
« Odpowiedź #13 dnia: Października 02, 2011, 22:00:47 »
Beo, wyluzuj. Widocznie coś Cię poruszyło w mojej wypowiedzi skoro tak impulsywnie (wręcz agresywnie) reagujesz. Czyżby sumienie ?
pozdrawiam sekator

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Spotkanie z prof.Andrzejem Zybertowiczem.
« Odpowiedź #14 dnia: Października 02, 2011, 23:59:02 »
Cytat: "Beobachter"
jestem manipulowany "przez wielkie korporacje, media, usłużnych polityków których jedynym celem jest uprzedmiotowienie i zbydlęcenie społeczeństwa."


Plan "B" PO zaczyna nabierać mocy, Ruch Palikota - potencjalny koalicjant. PiS może sobie wygrywać (oczywiście do granicy 51%), a i tak rządzić nie będzie. Wyniki SLD i PSL można włożyć między bajki. Tak Beobachterze, jesteś manipulowany przez wielkie koncerny, nawet nie wiesz, jak bardzo. Jeśli chodzi o politykę, to myślę, że jest bardzo podobnie, jednak tutaj jedni dają sobą manipulować, a inni nie.