Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] V Jarmark Augstiański  (Przeczytany 11037 razy)

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Police] V Jarmark Augstiański
« dnia: Sierpnia 27, 2011, 14:33:06 »
Na tablicy osiedla Jasienica na facebooku, zauważyłem bardzo ciekawe pytanie. Mianowicie

Cytuj (zaznaczone)
Z roku na rok Jarmark Augstiański cieszy się co raz mniejszą popularnością... Dlaczego tak się dzieje? Co wy sądzicie o tym przedsięwzięciu? O opinie prosimy w komentarzach...



No właśnie. Chyba jest w tym troche racji. Jak myślicie, co jest tego przyczyną? Czy ten cały Jarmark Augustiański nie staje się zwyczajnie nudny? Co roku to samo, bez żadnego urozmaicenia...

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] V Jarmark Augstiański
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 27, 2011, 22:18:12 »
jak na wszystkich imprezach organizowanych przez MOK, położyli cecyliadę by ruszy Jarmark w Jasienicy i też pada na pysk, nie wspomne już o tym chlewiku za 8...
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Beobachter

  • Gość
[Police] V Jarmark Augstiański
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 27, 2011, 22:47:12 »
A co byś proponowała? No konkretnie, do rzeczy. Plan, rozpiska, pomysły, uzasadnienia budżetowe. Masz? No to podaj. Nie masz? No to nie chrzań. Proste? Jak konstrukcja cepa. Ustaw się krytykantko w roli dyrektora MOK i pokaż Twoje realia. A jeśli nie umiesz - SPADAJ!

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
[Police] V Jarmark Augstiański
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 27, 2011, 23:10:40 »

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] V Jarmark Augstiański
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 27, 2011, 23:23:27 »
hola hola panie Janku, za dużo browarka dzisiaj było? rozumiem, że praca na gminnym etacie zobowiązuje, ale te słownictwo do pana nie pasuje, tym bardziej na takim stołku. No ale cóż taki właśnie poziom kultury serwuje nam MOK, to nie ma się co dziwić, teraz oglądam film, gdy emocje opadną może uda się z panem pogadać, choć i tak nie jest pan stroną, no chyba że z MOKu jest pański etat
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Police] V Jarmark Augstiański
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 27, 2011, 23:26:46 »
Organizatorzy głośno dziś zapowiedzieli zmiany w przyszłorocznej edycji imprezy. Moim okiem- "jarmarku" (patrz: straganów)- mniej (jak dla mnie - z korzyścią). Ludzi- więcej niż przed rokiem, mimo niepogody.
SPZP "Skarb"

pawels

  • Gość
[Police] V Jarmark Augstiański
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 27, 2011, 23:43:52 »
Cytat: "Beobachter"
A co byś proponowała? No konkretnie, do rzeczy. Plan, rozpiska, pomysły, uzasadnienia budżetowe. Masz? No to podaj. Nie masz? No to nie chrzań. Proste? Jak konstrukcja cepa. Ustaw się krytykantko w roli dyrektora MOK i pokaż Twoje realia. A jeśli nie umiesz - SPADAJ!



że prosty?? każdy wie, że cham? każdy wie, że burak? każdy wie, że liże d....e burmistrzowi? każdy wie,  ciekawe kto wie kiedy ktoś da mu kopa w dupę???

Offline police1260

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
[Police] V Jarmark Augstiański
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 28, 2011, 09:05:13 »
wypowiedź Beobachter  godna pożałowania


jak dla mnie śmiech przez  łzy
Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] V Jarmark Augstiański
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 28, 2011, 13:15:32 »
Cytat: "Beobachter"
jeśli nie umiesz - SPADAJ!
Osoba publiczna i takie chamstwo! Osoba w godnym wieku a tu co?
Cytat: "police1260"
wypowiedź Beobachter godna pożałowania
Też tak myśle.

staryczlek

  • Gość
[Police] V Jarmark Augstiański
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 28, 2011, 13:37:47 »
ojj ..czepiacie się Wszyscy.... :crazy: / ta wypowiedż była tylko taką wypowiedzią nie autoryzoawną przez samego siebie.........hi hi

Beobachter

  • Gość
[Police] V Jarmark Augstiański
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 28, 2011, 20:18:33 »
@stary czlek
Śmiej się. Wszak śmiech to zdrowie. Jednak, z racji wieku, prawdopodobnie zrozumiesz.
Widzisz to było tak. Jak tylko zaczął się Jarmark Augustiański policcy smarkacze (tacy do 30, prawda? gówniarze) postanowili go zdeprecjonować. Byli, nie byli, obśmiali, sugerując mądre zdania.
No to zdecydowałem się na eksperyment. Z zakresu psychologii społecznej, ściśle: z reakcji tłumu. Postanowiłem (dla doświadczenia) skierować emocje w inną stronę. Poza sobą innych wabików nie miałem. Więc - zaryzykowałem eksperyment. W kategoriach naukowych: psychologia tłumu.
Założyłem, że wypowiem się ostro, co winno wzbudzić oburzenie. A potem ściągnę uwagę na siebie, przesuwając ją z Jarmarku, nota bene niesprawiedliwie ocenianego. Dla mnie potencjalne obelgi to był koszt eksperymentu. Nadzwyczaj udanego.
Przynęta zadziałała. Wątek "Jarmark Augustiański" zmarł błyskawicznie. Zastąpiła go krytyka "Beobachtera". I o to chodziło. Chciałem sprawdzić jak dalece korespondenci "Wirtualnych Polic" są podatni na manipulowanie. Są i to maksymalnie, włącznie z moderatorami.
Widzisz tych wszystkich "katolików chrześcijan", którzy chrzanią na tematy teologiczne? Mają rację, nie mają, czują misję. Jednak najciemniej jest pod latarnią. Żaden "Kuba" i inni zniekształcenia wątku nie zechcieli zauważyć. To przecież niezwykle przyjemne kiedy "Beochbatera" znieważają.
"Kuba" - święty katolik i paru innych spokojnie się przyglądali. Dawno powinni powiedzieć "ciach", kiedy niejaki "pawels" chciał mnie kopnąć w siedzenie. Ale nie chcieli. Hipokryzja pewnej partii. Trudno. Tak mamy.
Sumując - osiągnąłem, co chciałem. Wątku na temat Jarmarku nie ma. Jest wątek na mój temat. To założyłem i pretensji nie mam. Wszak tak to planowałem.
Najserdeczniej i Ciebie, i wprowadzonych "w maliny" - zwyczajnie: pozdrawiam.

PS
Nikt nie lubi być obnażany. Zatem dopuszczam możliwość, że zostanę "skreślony". Chwilowo, na zawsze - nie wiem. Ale meritum to nic nie pomoże. Powtórnie pozdrawiam.

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] V Jarmark Augstiański
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 28, 2011, 20:49:59 »
oj tam teraz jak już kaca wyleczyłeś, i zobaczyłeś jaką głupotę chlapnąłeś dorabiasz teorię na swoje usprawiedliwienie by premii nie stracić. Dałeś waść ciała i wstyd się przyznać...
no i co do gówniarzy - każdy sądzi według siebie.
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Beobachter

  • Gość
[Police] V Jarmark Augstiański
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 28, 2011, 20:55:50 »
Jesteś wśród statystów badanych w toku eksperymentu. Cokolwiek napiszesz - nie ma znaczenia. Wszystko, włącznie z Twoim wystąpieniem i obecnym komentarzem, zostało przewidziane. Dzięki za udział.

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] V Jarmark Augstiański
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 28, 2011, 21:08:17 »
No to baw się dobrze bo i tak niczym nie wytłumaczysz swojego chamstwa względem mojej osoby i wiec dobrze, że nie zostawię tego, dopóki nie przeprosisz za swoje chamstwo, chociaż z drugiej strony do kogo tu się odwoływać do
Burmistrza - nic nie da za bardzo poukładani sąsiedzi jesteście
dyrektor MOK - kulturę macie taką samą
a na twoje przepraszam nie ma co liczyć
chyba jednak dam sobie spokój...
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] V Jarmark Augstiański
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 29, 2011, 07:06:46 »
Cytat: "Beobachter"
Chciałem sprawdzić jak dalece korespondenci "Wirtualnych Polic" są podatni na manipulowanie. Są i to maksymalnie, włącznie z moderatorami.
A Pan myśli że ludziska są głupcami i to kupią?
Cytat: "kaskada"
oj tam teraz jak już kaca wyleczyłeś, i zobaczyłeś jaką głupotę chlapnąłeś dorabiasz teorię na swoje usprawiedliwienie by premii nie stracić. Dałeś waść ciała i wstyd się przyznać...
no i co do gówniarzy - każdy sądzi według siebie.
I to prawda cała :rotfl: