Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] V Jarmark Augstiański  (Przeczytany 11950 razy)

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
[Police] V Jarmark Augstiański
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 29, 2011, 12:41:40 »
cool story  :rotfl:

piwko pod chmurka to jest to

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] V Jarmark Augstiański
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 29, 2011, 14:12:07 »
To teraz można kogokolwiek obrazić, a potem twierdzić, że przeprowadzalo się eksperyment socjologiczny. :d

Bosh, Beobecostam, glupszego wytłumaczenia nie mogłeś sobie znaleźć. Ale nie ma tego złego, paru osobom humor poprawiles.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
[Police] V Jarmark Augstiański
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 29, 2011, 14:34:42 »
O ile sobie przypominam to nie pierwszy taki eksperyment.  :rotfl:  Położyłem się ze śmiechu.

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
[Police] V Jarmark Augstiański
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 29, 2011, 16:19:47 »
Prorok! Rzucił gównem w wentylator i przewidział że wszystkich ochlapie!

Beobachter

  • Gość
[Police] V Jarmark Augstiański
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 29, 2011, 19:13:55 »
Działajcie. Powodzenia!

Offline Konrad

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
[Police] V Jarmark Augstiański
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 29, 2011, 20:47:20 »
Czytam/piszę tu, bo jestem mieszkańcem i z ciekawości zaglądam. Poziom wypowiedzi poniżej wszelkiej krytyki.

Za mało atrakcji dla najmłodszych (malowanie twarzy i inscenizacje to mimo wszystko za mało). 90% terenu stanowiły stragany ze świecidełkami, oraz bar z jedzeniem/piwem.

Kogo to ma przyciągnąć? Chyba tylko działaczy i ich rodziny aby odfajkować kolejny radosny materiał w TV Police.

Do tego pogoda zupełnie nie dopisała.

Więcej atrakcji dla najmłodszych, zorganizowanie dojazdu z centrum Polic i może coś z tego wyjdzie.
pozdrowienia

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
[Police] V Jarmark Augstiański
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 29, 2011, 21:42:53 »
Cytat: "Konrad"
bar z jedzeniem/piwem.



niektorym wystarczy tyle do szczescia

b.b.

  • Gość
[Police] V Jarmark Augstiański
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 30, 2011, 09:16:54 »
W ten sam dzień była impreza w Nowym Warpnie - dożynki + przegląd filmów społecznych, stoiska NGOsów i okolicznych wiosek. Organizator zapewnił autokary ze Szczecina do Nowego Warpna. Całkiem ciekawe przedsięwzięcie, które odbywa się już chyba trzeci raz. Ja do Jasienicy nie dojechałem bo wolałem Nowe Warpno i np. skosztować prawdziwego wiejskiego jadła.

Już kilka lat temu postulowano,  żeby w skali powiatu nie urządzać dwóch imprez w tym samym dniu, widać jednak, że nie jest to takie łatwe bo niektóre terminy są lepsze z punktu widzenia organizatora niż inne.

anastazja

  • Gość
[Police] V Jarmark Augstiański
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 30, 2011, 09:36:53 »
Moja mama była tam z dzieciakami (4 chłopiec i 6 lat dziewczynka) i dzieciaki byly bardzo zadowolone. Mój brat kupił sobie tam duży miecz drewniany za kilka złotych i od tamtej pory się z nim nie rozstaje. Podobno chciał tam się z wszystkimi nim bić :). Mała też była bardzo zadowolona bo były tam różne prace manualne takie jak np. robienie kwiatków z drutów. Z tego co mówili to sie dobrze bawili i pogoda im nie przeszkadzała, ba nawet wracać nie chcieli.
Wszystko zależy od naszego nastawienia i od tego jak dużo wymagamy od takich imprez. To był dla nich po prostu miły sposób spędzenia czasu.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] V Jarmark Augstiański
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 30, 2011, 10:05:06 »
Cytat: "b.b."
W ten sam dzień była impreza w Nowym Warpnie -
Też byłam w ubiegłym roku i bardzo mi się podobało ;D Przerażają mnie spędy gdzie leje się piwo strumieniami,a oprócz tego nic ciekawego się nie dzieje.Trzebież i Police w tym przodują ,organizatorom się wydaje że to wystarczy .Może 20 lat temu ?A jak jeszcze pogoda nie dopisze,występy kiepskie to porażka na całej lini.

staryczlek

  • Gość
[Police] V Jarmark Augstiański
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 30, 2011, 17:54:19 »
cóż ..podoba mi się wersja Beobachtera....naprawdę....to ma głęboki sens.taak.
Czekam na kolejne zabawy w psychologię tlumu....I sądzę że warto poczekać.
no coments/

mieszkaniec1

  • Gość
[Police] V Jarmark Augstiański
« Odpowiedź #26 dnia: Września 08, 2011, 21:21:49 »
Witam po długiej przerwie, Nie było mnie w kraju  więc i na Jarmarku też nie. ZA DUŻO SIE NIE DOWIEDZIAŁEM JAK BYŁO ( TYLKO DWIE OPINIE). Skupiono się na ocenie człowieka który z tego co widać osiagnął swój cel.. Co do Jarmarku  to zawsze  jest tak że coś co jest organizowane pierwszy raz  jest najciekawsze . Później  jest za dużo tych co chcą zbierać laury i nawzajem sobie przeszkadzają  na zasadzie : Organizatorem jest nie ,,Nasz'' tzn że było do d..y .  Igrzyska igrzska niech się swołocz cieszy.
Pozdrawiam