Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Na jaką partię zagłosujesz?

PO
41 (32.3%)
PiS
37 (29.1%)
SLD
11 (8.7%)
KNP
13 (10.2%)
PSL
4 (3.1%)
PPP
1 (0.8%)
Ruch Poparcia Palikota
17 (13.4%)
PJN
3 (2.4%)

Głosów w sumie: 71

Głosowanie skończone: Lipca 12, 2011, 13:22:00

Autor Wątek: Wybory 2011  (Przeczytany 93266 razy)

Beobachter

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #165 dnia: Września 28, 2011, 23:25:43 »
Lubiłem jednego (mojego) kota. Potem mi go zabił zawistny prawicowiec. Szczęśliwie już nie żyje. Nie powiem, jak zmarł odczułem brzydką satysfakcję. Bo kota mi przejechał świadomie, na oczach moich dzieci. Wracał w niedzielę, z kościoła... Mój kot mi na rękach skonał. Prawicowiec nie, bo uciekł. I jedynie dlatego...
A na poważnie - nie chcę modelu węgierskiego. Chcę nowoczesnej lewicy w stylu SPD. Wg mnie taka jest potrzebna Polsce. Nie wszyscy polscy "lewicowcy" do tych szeregów się nadają. Ale tacy przyszłościowi, jak promowany przeze mnie Zbyszek - jak najbardziej. Przecież, Mości Sekatorze (nie potwierdzaj, ani nie zaprzeczaj) sam wiesz, że żaden z obecnych kandydatów na zachodniopomorskich posłów prawicy ani nic dotąd nie zrobił, (poza awanturami), ani nic nie zrobi, jeśli posłem zostanie.
Zgadzam się z Frasyniukiem - należy szukać nie partii, a ludzi. Swojego wybrałem. A partia? Przez mądrych reprezentantów każda partia się rozwija. Tylko wskaż mi tych "mądrych" np. w zachodniopomorskim zespole pisowskich liderów. A jak nie znajdziesz - to w PO.
Też nie znalazłeś? Co Ci zależy, przestań być manipulowany, zagłosuj na Trojanowskiego.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Wybory 2011
« Odpowiedź #166 dnia: Września 29, 2011, 11:07:20 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "Wykidajło"
Aaaa, więc to jest ten osławiony nowy program PiS

Co, tak się wstydzisz  lewicowych haseł,

Nie jestem z PiS, więc nie muszę się ich wstydzić.
Cytat: "sekator"
Kiepściutko....Dlatego polska lewica jest taka słaba i bezideowa - PO, SLD, RP Palikota...

PiS za to jest lewicą nawet nadideową, fakt. Ale ja jednak wolę lewicowców, którzy nie podszywają się pod prawicę.
Cytat: "sekator"
Teraz trendy zaczyna być stawianie na tego ostatniego konika, więc musisz uważać żeby odpowiednio wcześnie ,,wskoczyć"na właściwe tory.

Jak poseł Pająk?
Cytat: "sekator"
ulotniłeś się ,,po angielsku" z tej dyskusji, a jest 24 : 1 dla sekatora. Czekam nadal na twoje argumenty.....

Lepiej nie czekaj, tylko skonsultuj się ze specjalistą. Widzisz wokół jakieś lemingi, wydaje ci się, że ze mną dyskutujesz (i że wygrywasz), że przedstawiasz argumenty... To trzeba leczyć. Może jeszcze nie jest za późno.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Wybory 2011
« Odpowiedź #167 dnia: Września 29, 2011, 13:29:21 »

sekator

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #168 dnia: Września 29, 2011, 13:42:05 »
Cytat: "Wykidajło"
To trzeba leczyć. Może jeszcze nie jest za późno


Myślę, że w twoim przypadku na wiele rzeczy już jest za późno....Koń jaki jest każdy widzi.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Wybory 2011
« Odpowiedź #169 dnia: Września 29, 2011, 14:03:49 »
Cytat: "parian"
Wróg czai się wszędzie:
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,10374318,Poradnik_PiS___Uwaga_na_zdradziecki_poczestunek_.html
 :lol2:

Ty się zając śmiej, ale oni otwarcie zapowiadają, że swoich ludzi nauczą tajnych, wyrafinowanych metod fałszowania wyborów.
A przecież to, czy wybory były uczciwe, Prawdziwy Patriota od razu rozpozna po wyniku. Jeżeli nie wygra PiS, to będzie znaczyło, że były sfałszowane...
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #170 dnia: Września 29, 2011, 14:29:23 »
Przecież PiS już się pod to przygotowuje. Nie raz Pan Prezes albo Hoffman mówili, że PO może posunąć się do fałszowania wyborów. Co oznacza że taki scenariusz przez PiS jest analizowany.
Ostatnio jak powiedzieli, że chcą upublicznić rozmową kaczyński - kaczyński z TU154 to Jarek od razu powiedział, że jeżeli NIE BĘDZIE SFAŁSZOWANE to nic ciekawego tam nie znajdą. Od razu widać jaką podjęli strategię w tej kwestii.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Wybory 2011
« Odpowiedź #171 dnia: Września 29, 2011, 14:40:04 »
Wrodzone poczucie humoru pozwala mi mniej przejmować się tym, co się dzieje w naszym pięknym kraju :faja:
Cytat: "Wykidajło"

otwarcie zapowiadają, że swoich ludzi nauczą tajnych, wyrafinowanych metod fałszowania wyborów.

"z tą częścią zapoznani zostaną wyłącznie członkowie komisji wyborczych i mężowie zaufania zgłoszeni przez PiS (także rekrutowani zgodnie z porozumieniem pomiędzy PiS,  Klubami Gazety Polskiej, Ruchem Społecznym im. Lecha Kaczyńskiego oraz Solidarnymi 2010)" - chyba nie podejrzewasz tych uczciwych od urodzenia, starannie wytypowanych osób o niecne zamiary?

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Wybory 2011
« Odpowiedź #172 dnia: Września 29, 2011, 15:00:48 »
Cytat: "parian"
Wrodzone poczucie humoru pozwala mi mniej przejmować się tym, co się dzieje w naszym pięknym kraju :faja:

Mnie najbardziej się podoba zapowiedź ze strony Solidarnych, że 30 września pod namiotem na Krakowskim Przedmieściu nowe informacje na temat katastrofy smoleńskiej ujawni pisowski specjalista od katastrof (zwłaszcza wózków golfowych) poseł Karol "Melex" Karski. Tak, ten, co skierował do prokuratury wniosek o ukaranie pilota, który odmówił Lechowi Kaczyńskiemu niezapowiedzianego lotu do Tbilisi.

Cytat: "parian"
"z tą częścią zapoznani zostaną wyłącznie członkowie komisji wyborczych i mężowie zaufania zgłoszeni przez PiS (także rekrutowani zgodnie z porozumieniem pomiędzy PiS,  Klubami Gazety Polskiej, Ruchem Społecznym im. Lecha Kaczyńskiego oraz Solidarnymi 2010)" - chyba nie podejrzewasz tych uczciwych od urodzenia, starannie wytypowanych osób o niecne zamiary?

Przecież piszą, do czego mają nie dopuścić: do sfałszowania wyborów (a sfałszowane będą, jeśli PiS nie wygra) ;)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

jezat

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #173 dnia: Września 29, 2011, 15:27:59 »
Cytat: "parian"
"z tą częścią zapoznani zostaną wyłącznie członkowie komisji wyborczych i mężowie zaufania zgłoszeni przez PiS (także rekrutowani zgodnie z porozumieniem pomiędzy PiS,  Klubami Gazety Polskiej, Ruchem Społecznym im. Lecha Kaczyńskiego oraz Solidarnymi 2010)" - chyba nie podejrzewasz tych uczciwych od urodzenia, starannie wytypowanych osób o niecne zamiary?

Cytat: "Wykidajło"
Przecież piszą, do czego mają nie dopuścić: do sfałszowania wyborów (a sfałszowane będą, jeśli PiS nie wygra) ;)

Pisiory słyną z tego,że nikt im nie wmówi,że białe jest białe.Kierując się profesorskimi wskazówkami Zybertowicza zakładam,że ten korpus ochrony wyborów/tak to sprytnie oni kiedyś nazwali/ma za zadanie właśnie dokonać skoku na urny.To jedyny ich cel.Ludzie ,którzy fałszerstw nie dokonywali nawet nie pomyśleli o tworzeniu takiej armi wspomagaczy.Czyli wniosek jest oczywisty.Oni mają nie dopuścić do wygranej PO,tym bardziej po ostatniej informacji,że kilkadziesiąt godzin przed dniem wyborów mają zostać opublikowane nagrania rozmowy niskich braci z lotu do Smoleńska.Dzięki korpusowi ochrony wyboów będziemy mieli dużo nieważnych głosów,albo więcej kart do głosowania niż liczba głosujących.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Wybory 2011
« Odpowiedź #174 dnia: Września 29, 2011, 15:32:30 »
Cytat: "Wykidajło"
Przecież piszą, do czego mają nie dopuścić: do sfałszowania wyborów (a sfałszowane będą, jeśli PiS nie wygra) ;)

To jest status quo wg. PiS.
Oczywiście
Cytat: "parian"

"z tą częścią zapoznani zostaną wyłącznie członkowie komisji wyborczych i mężowie zaufania..."
 :)

sekator

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #175 dnia: Września 29, 2011, 19:16:08 »
Jakby zabrakło wam amunicji wyborczej, poniżej podaję link do kilku ,,świeżych"wypowiedzi Waszego guru i wzorca moralnego :

http://wsieci.rp.pl/opinie/rekiny-i-plotki/Maraton-chamstwa-w-wykonaniu-Stefana-Niesiolowskiego

Miłego plucia i złorzeczenia na strasznego Kaczyńskiego.

Offline lepka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 299
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #176 dnia: Września 30, 2011, 11:23:28 »
ciekawe wypowiedzi pana Wałęsy.

http://wybory.wp.pl/title,Walesa-Palikot-irytujacy-ale-higieniczny-chce-mu-pomoc,wid,13847784,wiadomosc.html?ticaid=1d1db


nie wiem jak Wy, ale ja całkowicie sie z nim zgadzam.
“imperfections make you more beautiful”

Beobachter

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #177 dnia: Września 30, 2011, 14:23:21 »
Zasadniczy problem (czego nie chce dostrzec Sekator) nie tkwi w jakichś niemiłych cechach P.T. Jarosława Kaczyńskiego. Nikt normalny mu zacności nie odbiera. Problem w tym, że prezes PiS, a za nim popierająca go ślepo partia, jest nieprzewidywalny. Nie wiem, czy również nieobliczalny, jednak nie chciałbym tego sprawdzać. To, co może się wydarzyć (a niestety może), gdyby PiS objął władzę grozi strasznymi skutkami dla całego kraju.
Podobny efekt, choć z innych powodów wywołałoby zwycięstwo Palikota lub Korwina-Mikke.

Takiego zagrożenia nie powoduje zwycięstwo PO, PSL lub SLD. W przeciwieństwie do PiS (i pozostałych wymienionych) nie są to partie nieprzewidywalne, nie mówiąc o nieobliczalności. Oczywiście nie oznacza to, że są to partie doskonałe. Jednak nie wywołują obaw. PiS, szczególnie w sojuszu z "moherowym" nurtem Kościoła - niestety wywołuje. I to niemal w każdej przestrzeni. Po co sobie fundować destabilizację życia w kraju?

sekator

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #178 dnia: Września 30, 2011, 14:38:51 »
Cytat: "Beobachter"
głosujmy na singla Kaczyńskiego i jego kota


Cytat: "Beobachter"
zwolennicy Kaczora


Cytat: "Beobachter"
Prezes mordodzierżca



Cytat: "Beobachter"
Kaczyński? Dla mnie to pseudo Polak i pseudokatolik


Cytat: "Beobachter"
nie tkwi w jakichś niemiłych cechach P.T. Jarosława Kaczyńskiego. Nikt normalny mu zacności nie odbiera.



Jak Ty się potrafisz połapać w tych metamorfozach to ja nie mam pojęcia. Ale jestem pełen podziwu.

jezat

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #179 dnia: Września 30, 2011, 16:24:39 »
Cytat: "sekator"
To się Donald nasłucha  :lol2:

Cytat: "bob"
Fakt, nasłucha się... A wystarczyłoby przecież polecieć klasykiem: "Spieprzaj, dziadu!" - ale to chyba nie ta klasa...


Brat klasyka jest jeszcze lepszy.W Piszu krzyczał "głosując na PO pomożecie sobie pomożecie Polsce a niedawno na pytanie komu powierzyłby swoje pieniądze odpowiedział;oczywiście prof.Rostowskiej.Czy to oznacza,że  to co mówił jest prawdą?Wątpię!To oznacza,że ma kłopoty z psychiką.Czy taki człowiek powinien być premierem?
Nie ,nie tylko premierem,powinien zniknąć z polityki na zawsze.Nie bez powodu nazwał go Tusk pchłą szachrajką.