Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Na jaką partię zagłosujesz?

PO
41 (32.3%)
PiS
37 (29.1%)
SLD
11 (8.7%)
KNP
13 (10.2%)
PSL
4 (3.1%)
PPP
1 (0.8%)
Ruch Poparcia Palikota
17 (13.4%)
PJN
3 (2.4%)

Głosów w sumie: 71

Głosowanie skończone: Lipca 12, 2011, 13:22:00

Autor Wątek: Wybory 2011  (Przeczytany 83288 razy)

sekator

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #105 dnia: Września 15, 2011, 19:58:54 »
Cytat: "Wykidajło"
A kiedy dojedziesz do 2011 roku?


Nie twój interes. Idź spamuj gdzie indziej, jak do dyskusji nie jesteś przygotowany.  :ass:

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Wybory 2011
« Odpowiedź #106 dnia: Września 15, 2011, 20:03:39 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "Wykidajło"
A kiedy dojedziesz do 2011 roku?


Nie twój interes. Idź spamuj gdzie indziej, jak do dyskusji nie jesteś przygotowany.  :ass:


Jeszcze nie wygraliście wyborów, więc to wciąż wolny kraj i zrobię co zechcę.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Wybory 2011
« Odpowiedź #107 dnia: Września 15, 2011, 20:09:04 »
Cytat: "Dr.Kafar"
Po co się kłócić. Lepiej glosować na Kongres Nowej Prawicy  :faja:

Ja się nie kłócę. A na KNP nie zagłosuję - już Ci pisałem, dlaczego :)


Ps. Miastowy Adam (czyli rzecznik PiS) właśnie zapowiada, że jego partia chce zmusić zgwałcone kobiety do rodzenia dzieci gwałcicieli...
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

sekator

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #108 dnia: Września 15, 2011, 20:14:44 »
Cytat: "Wykidajło"
Ja się nie kłócę. A na KNP nie zagłosuję - już Ci pisałem, dlaczego  



Musieliby zmienić nazwę z KNP na KPP :devil:

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #109 dnia: Września 16, 2011, 08:17:30 »
Cytat: "sekator"
Więc przytoczmy fakty, zamiast czczej gadaniny:

Podsumowanie dwuletnich rządów PiS :


Parę uwag dotyczących Twojego przydługiego postu:

1/
Wysil się bardziej i stwórz coś od siebie na temat osiągnięć PiS (najlepiej w zakresie gospodarki) zamiast kopiować i wklejać załacznik do instrukcji propagandowej, którą otrzymałeś od Centrali.
2/
Weźmy pierwsze z brzegu osiągnięcie:
Cytat: "sekator"
1. Utworzenie CBA, dotychczas aresztowano 115 osób, skierowano 297 zarzutów o popełnienie przestępstwa, zabezpieczono na poczet przyszłych kar około 13,5 mln złotych.


Zabezpieczono na poczet kar 13,5 mln zł... a ile odzyskano kasy?
Ile kasy dotychczas wydano i wyda się w przyszłości na funkcjonowanie tego politycznego tworu?
Osiągnięcia CBA np w świetle działalności Agenta, emeryta Tomka- super osiągnięcie - jak się patrzy, że 35 letni, w pełni zdrowy i sprawny facet zgarnia co miesiąc do końca życia taką emeryturkę.
Wcześniej i obecnie w każdej jednostce wojewódzkiej POlicji była specjalna jednostka do walki z korupcją- ale to nie wystarczyło. Było konieczne powołanie takiego tworu?
Przyczyniło się to do mojego wzgobacenia się lub zaoszczędzenia kasy w mojej kieszeni?
3/
Nie bedę się ustosunkowywał do poszczególnych punktów, lecz przeglądając je rzuca się w oczy: opracowano plan, przygotowano plan, wdrożono plan... to mają być osiągnięcia?
4/
Jak sobie zarzyczysz to odpowiem na wszystkie przedstawione przez CIebie osiągnięcia z Centralnej Instrukcji.
Z kolei ja czekam ze zniecierpliwością na dalsze punkty instrukcji mówiące o osiągnieciach PiS w zakresie gospodarki- to mnie szczerze powiedziawszy bardziej interesuje.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #110 dnia: Września 16, 2011, 09:37:35 »
No nie zapomnij jeszcze dodać afery - dorsza Pitery, co go złowiła za 9 zeta.

A w sferze gospodarczych tuskowych bajek opowiastka jak Polska zmienia się w drugą Irlandię, szczególnie fragment o kolejach – polecam:

http://tuskwatch.pl/index.php/narodowy-program-wielkiej-budowy-po/

trochę szpeci ten krajobraz http://www.zegardlugu.pl/ , który odpowiada na pytanie MrW jak wygląda aktualnie stan jego kieszeni teraz i w przyszłości.
Ale co tam, zawsze jeszcze mamy w zapasie gruszki na wierzbie, cuda wianki, czy łupki pod ziemią na czas emerytury.
millena

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #111 dnia: Września 16, 2011, 10:08:31 »
Cytat: "millena"
trochę szpeci ten krajobraz http://www.zegardlugu.pl/ , który odpowiada na pytanie MrW jak wygląda aktualnie stan jego kieszeni teraz i w przyszłości

Nie zapominaj, że ten licznik długu bije również dzięki wspaniałym decyzjom PiS- dopisz do tego długu emeryturę Tomcia agenta. Mam dalej wymieniać?
Każdy, kto ma choć odrobinę orientacji w ekonomii doskonale wie, że decyzje podjęte przez socjalistyczne rządy PiS mają swoje konsekwencje obecnie i PO spija tą śmietankę.
PO w przeciwieństwie do PiS dokończył swoją kadencję rządzenia pomimo wielu wielkich problemów (2 kryzysy ogólnoświatowe).
PiS mając władzę - namieszał, namieszał a potem zawinął ogon w połowie drogi pod byle pretekstem.
Ja dziękuję za taką odpowiedzialność za kraj.

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #112 dnia: Września 16, 2011, 15:24:58 »
Pomysł PIS na Polskę w skrócie;zmiejszyć podatki,zwiekszyć wydatki i puścić Polaków z torbami.
Mariusz

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #113 dnia: Września 16, 2011, 17:16:04 »
Cytat: "mariusz88887"
Pomysł PIS na Polskę w skrócie;zmiejszyć podatki,zwiekszyć wydatki i puścić Polaków z torbami.


Mam prośbę. Nie wiem czy będziesz głosował na PO czy na kogoś innego, ale jeśli na PO to możesz podać kilka konkretnych przykładów za nimi? Bo ja nie będę głosował na nich m.in. dlatego, że:

1. Zwiększyli podatki mimo, iż obiecywali co innego (a zamierzają podwyższać nadal)
2. Wprowadzili opłaty za drogi (viatoll czy jak to się nazywa)
3. Chcą obowiązkowo posłać 6 latków do szkół
4. Grad nadal obejmuje swoje stanowisko mimo porażek m.in. ze stoczniami
5. Jw tylko, że Grabarczyk i transport
6. Afera hazardowa, której oczywiście nie było
7. Próby cenzurowania internetu i ABW w mieszkaniu studenta, administratora satyrycznej strony o Komorowskim

Czekam na Twoje 7 konkretnych za.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

sekator

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #114 dnia: Września 16, 2011, 18:22:50 »
Cytat: "MrW"
Nie zapominaj, że ten licznik długu bije również dzięki wspaniałym decyzjom PiS- dopisz do tego długu emeryturę Tomcia agenta


Mariusz, błagam...przeczytaj poniższy tekst, zanim zaczniesz pisać POpulizmy godne Twojego imiennika powyżej a nie Ciebie:

,,W Radiu Zet doszło najpierw do słownej przepychanki, później do zakładu Donalda Tuska z Moniką Olejnik. Dziennikarka twierdziła, że Donald Tusk głosował za czasów Leszka Millera za wyłączeniem służb mundurowych z powszechnego systemu emerytalnego. Donald Tusk twierdził, że na pewno nie. Premier powiedział też, już po zakładzie, że będzie domagał się bardzo stanowczego sprostowania, jeśli twierdzenie Moniki Olejnik okaże się nieprawdą.

Szukam tego głosowania, by sprawdzić, jaki guzik wcisnął poseł Donald Tusk. Nie ma wątpliwości, że Platforma, razem z PSL i SLD głosowała za wyłączeniem mundurówek. PIS wstrzymało się od głosu. W pewnym sensie więc Donald Tusk zakład z Moniką Olejnik już przegrał. Był przecież jednym z twórców partii i wicemarszałkiem Sejmu. Miał znaczący wpływ nie tylko na swoje głosowanie, ale i cały klub
."

http://kampanianazywo.pl/relacja/kto-glosowal-za-wylaczeniem-wojskowych-z-systemu-emerytalnego/

To Donald razem z SLD zafundował nam pasztet pod tytułem ,,emerytury mundurowe", więc tylko wyjątkowo głupi leming może dać się nabrać na bajki o psuciu finansów państwa, przez Kaczyńskiego (którego klub nota bene wstrzymał się od głosu).
Mniej POpulizmu więcej faktów, bo ludzi drugi raz będzie trudniej ogłupić.
Tusk nawet kłamać nie potrafi, a co dopiero mówić o rządzeniu.

pozdrawiam sekator

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #115 dnia: Września 16, 2011, 19:01:46 »

sekator

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #116 dnia: Września 16, 2011, 19:09:26 »
Cytat: "speedbax"
Dorzucam do piekiełka:

http://fakty.interia.pl/f...emingow,1695892


Polecam zwłaszcza ten fragnent:

,, Gdyby wybory wygrał jednak PiS, się te wybory po prostu unieważni. Jest do tego absolutnie wystarczający i niepodważalny powód: decyzja o odmowie rejestracji list wyborczych Nowej Prawicy. Państwowa Komisja Wyborcza odmówiła rejestracji komitetu, który spełnił wszystkie określone prawem warunki, ponieważ nie zdążyła na czas policzyć podpisów. Oczywiste złamanie prawa"

Plan B jest już gotowy. Raz zdobytej władzy PO nie odda nigdy. Skąd my to znamy.

Beobachter

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #117 dnia: Września 16, 2011, 19:13:46 »
@Sekator. Przykro mi. Bredzisz.

sekator

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #118 dnia: Września 16, 2011, 19:22:26 »
Cytat: "Beobachter"
@Sekator. Przykro mi. Bredzisz


Nie bądź chamski w stosunku do mnie, bo ja wobec Ciebie taki nie byłem nigdy, nawet wtedy kiedy inni mieszali Cię z błotem.

pozdrawiam sekator

Beobachter

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #119 dnia: Września 16, 2011, 19:44:31 »
Przecież uwaga nie była do Ciebie, jako osoby - szanuje Cię i poważam - ale do treści jakie przesłałeś.
Nie kocham PiS. Nigdy nie kochałem. Nie kocham PO. Mam po dziurki w nosie dzielenia Polski na zwolenników obu wymienionych partii. A idźcie Państwo w cholerę, czyli w niebyt. Są ważniejsze sprawy od tego, co powiedział Tusk i co mu odrzekł Kaczyński. Najlepiej: obaj na Madagaskar. Jednak na kogoś trzeba głosować.