Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Na jaką partię zagłosujesz?

PO
41 (32.3%)
PiS
37 (29.1%)
SLD
11 (8.7%)
KNP
13 (10.2%)
PSL
4 (3.1%)
PPP
1 (0.8%)
Ruch Poparcia Palikota
17 (13.4%)
PJN
3 (2.4%)

Głosów w sumie: 71

Głosowanie skończone: Lipca 12, 2011, 13:22:00

Autor Wątek: Wybory 2011  (Przeczytany 93034 razy)

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #75 dnia: Września 04, 2011, 12:59:41 »
A tak swoją drogą ciekawe ile europosłowie pobierają z kasy przebywając na L-4? ;)

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #76 dnia: Września 04, 2011, 13:34:35 »
Sekator nawet do tragedii państwa Wałesów ,wtrąca swoją brudną politykę żenujące.Normalnie brak słów.
Mariusz

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #77 dnia: Września 04, 2011, 14:21:25 »
Cytat: "sekator"
peedbax, mam pytanie.....Z jaką prędkością mógł jechać Jarosław Wałęsa ? Możne jacyś niezależni fani motoryzacji potrafią pomóc naszej biednej policji w ustaleniu prędkości i przebiegu wypadku z udziałem europosła ?


Ile jechał? Nie wiem, jednak sądząc po uszkodzeniach, które widziałem na zdjęciach, to podejrzewam, że sporo. Jeżeli na miejscu wypadku oględziny były dokładne i wszystkie rozsypane części odpowiednio udokumentowane (pomiar odległości od miejsca zderzenia pojazdów), to po analizie uszkodzonego motocykla oraz samochodu ustalenie prędkości nie powinno być problemem, z reguły tolerancja takich obliczeń oscyluje w granicach 10-15 km/h. Dzisiejsze techniki badań umożliwiają dokładne obliczanie sił działających na materiały i ich konstrukcje. Nie wiem jednak, czy w Polsce są takie ośrodki badawcze.

sekator

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #78 dnia: Września 04, 2011, 17:32:45 »
Dziwię się tylko, że z góry oznajmiono winę kierowcy Toyoty, oraz podano to że nie był pod wpływem alkoholu ( o Panu Jarosławie nawet się nie zająknięto). Zazwyczaj podaje się takie informacje o wszystkich uczestnikach zdarzenia drogowego. Tragedia straszna, ale jeżeli Pan Wałęsa jechał dużo szybciej niż pozwalały na to warunki (poszkodowany leżał ok 30 m od miejsca wypadku) to dlaczego obwinia się z góry innego uczestnika zdarzenia drogowego ?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #79 dnia: Września 04, 2011, 17:49:06 »
Cytat: "sekator"
poszkodowany leżał ok 30 m od miejsca wypadku


To niewiele mówi, zależy jeszcze pod jakim kątem uderzył motocyklem w samochód. Czy dużo szybciej jechał? Trudno powiedzieć, ja bym poczekał na wyniki prac policji. Choć coś mi podpowiada, że wina może leżeć po obu stronach.

P.S. Może wrócimy do tematu wyborów 2011, bo wypadek Jarosława Wałęsy jest tematem na osobny wątek. ;)

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #80 dnia: Września 04, 2011, 20:36:28 »
Cytat: "sekator"
Podczas prezentacji Palikot czytał na głos fragmenty książki. Jeden z nich brzmiał: "Ilekroć myślę o Tusku, widzę przede wszystkim jedną scenę. To był bodaj maj 2010 roku. Wchodzę do sekretariatu jego gabinetu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i słyszę jakieś dziwne hałasy, taki łomot. Pytam sekretarkę, co się dzieje. W odpowiedzi słyszę tylko: "Niech pan wchodzi". Otwieram pierwsze drzwi i znów ten sam łomot. Wchodzę i widzę Donalda w jednym z tych jego świetnych ciemnoniebieskich garniturów, w dobrych skórzanych butach - wyglądały na Hermenegildo Zegnę. Nogę miał opartą o piłkę nożną. Wyglądał naprawdę dobrze. Spojrzał na mnie i zachęcił: "Wejdź, wejdź". Po czym mówi: "Widzisz tę roślinę w rogu? Gdy się tu wprowadziłem, odwiedził mnie Leszek Miller. Powiedział wtedy, że dała mu ją jego żona, i prosił, żebym o nią dbał i żebym ją podlewał". Po tych słowach z całej siły kopnął piłkę w kierunku tej rośliny. Piłka odbiła się od niej, a następnie od biurka i telewizora. Po czym poszła kolejna ścięta piłka w tę roślinę. Uderzał w coś, co należało do Millera, którym był autentycznie zafascynowany".

http://www.rp.pl/artykul/...-Palikotem.html




Zaczynam odnosić wrażenie,że skecze w kabaretowym klubie 2 ,o obradach rządu,nie odbiegają aż tak bardzo od rzeczywistości.......
I to NIE jest śmieszne.
Na razie nie ma podpisu......

sekator

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #81 dnia: Września 04, 2011, 21:53:53 »
Życie polityczne w Polsce czasów Tuska dawno przekroczyło poziom kabaretu. Niestety koszt biletów za występy naszych orłów wzrósł obecnie do ponad 20.000 złotych na łebka.
Nasze dzieci i wnuki, które tego nie oglądają, także będę płaciły za te występy.

http://www.zegardlugu.pl/

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #82 dnia: Września 09, 2011, 16:37:46 »
Czy mi się wydaje, czy Nowa Prawica nie startuje w wyborach? O.o
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #83 dnia: Września 09, 2011, 17:19:57 »
A rzeczywiście. Bleh, w radiu mówili tylko o partiach do listy nr 7 i się dziwiłem, że to już koniec. _-_
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Szopen52

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #84 dnia: Września 14, 2011, 21:19:42 »
Nie głosuję z zasady na: SD (PO), PZPR (SLD), ZSL (PSL) oraz na rozbijaków, jak PJN czy RPP. Nie wiem czy głosowanie na którąś z pozostałych małych partyjek nie byłoby stratą głosu.  Głosować będę więc na PiS !

sekator

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #85 dnia: Września 14, 2011, 21:56:00 »
PO się kończy. Jest pusta i bezideowa jak bęben. Wśród moich znajomych, którzy do niedawna obstawali za PO dzisiaj żaden nie chce się przyznać, że jest jeszcze zwolennikiem tej partii, bo to totalny obciach. Ileż można jechać na straszeniu Kaczyńskim i ogłupianiu pozostałej garstki lemingów działaniem na rzecz Polski i jej obywateli, kiedy gospodarka i finanse państwa są w tragicznym stanie, na skutek nieudolności i lenistwa ekipy Tuska.
Dzisiaj Vincent pokazał Europie z jakimi dyletantami  i nieukami Polacy muszą się męczyć od czterech lat :

,,Słowa ministra finansów Jacka Rostowskiego o "katastrofie wojennej" wywołały zdumienie zebranych w Parlamencie Europejskim. Według dziennikarzy RMF FM uczestnicy debaty w Strasburgu byli zszokowani"

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/szok-w-europie-po-wystapieniu-ministra,1,4849274,wiadomosc.html

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #86 dnia: Września 14, 2011, 23:28:01 »
Sekator większych idiotyzmów takich jak ty wypisujesz ,to już dawno normalni Polacy nie czytali kompromitujesz siebie i pisi.
Mariusz

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #87 dnia: Września 15, 2011, 00:16:46 »
Historii powinniśmy uczyć się właśnie po to, aby zrozumieć przyszłość.
Va`esse deireádh aep eigean.
SPZP "Skarb"

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Wybory 2011
« Odpowiedź #88 dnia: Września 15, 2011, 06:46:30 »
Cytat: "mariusz88887"
Sekator większych idiotyzmów takich jak ty wypisujesz ,to już dawno normalni Polacy nie czytali kompromitujesz siebie i pisi.


Kolega widzę dalej nie grzeszy argumentami. ;D

Co do Rostowskiego. Mam nadzieję, że (prócz wojny) jego słowa się spełnią.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

sekator

  • Gość
Wybory 2011
« Odpowiedź #89 dnia: Września 15, 2011, 07:33:43 »
Cytat: "mariusz88887"
Sekator większych idiotyzmów takich jak ty wypisujesz ,to już dawno normalni Polacy nie czytali kompromitujesz siebie i pisi


0to poziom wypowiedzi świadczący najlepiej o tym, na jaki elektorat może liczyć obecnie PO. :lol2:
mario 8888 coś tam, Nie przyznawaj się publicznie (zwłaszcza poza granicami kraju), że jesteś normalnym Polakiem( :devil: ), bo innym Polakom chwały tym nie przynosisz.