Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Darmowy internet mobilny  (Przeczytany 47150 razy)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Darmowy internet mobilny
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 05, 2012, 07:32:06 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
I da się na tym pracować w internecie...?

Dla mnie spoko, chociaż to rezerwa+przenośne. Zależy, co kto robi. No i - co masz po drugiej stronie. Nie ściągniesz ode mnie nic szybciej niż wysyłam :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Darmowy internet mobilny
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 05, 2012, 10:58:13 »
Cytat: "Wykidajło"
Zależy, co kto robi. No i - co masz po drugiej stronie.

Miałem na myśli zwłaszcza przeglądanie serwisów www i ewentualnie pocztę. A dzisiejsze witryny internetowe naszpikowane są plikami medialnymi itp. Co przy takich prędkościach może być problematyczne. Ja mam mobilny płatny (niewiele ok. 50 zł/mc = 3 paczki papierosów) ale osiągi uzyskuje takie:



Nie są to na dzisiejsze czasy jakieś super osiągi, ale te z tego bezpłatnego to oscylują w granicach możliwości modemów telefonicznych.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Darmowy internet mobilny
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 05, 2012, 11:30:02 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
Cytat: "Wykidajło"
Zależy, co kto robi. No i - co masz po drugiej stronie.

Miałem na myśli zwłaszcza przeglądanie serwisów www i ewentualnie pocztę. A dzisiejsze witryny internetowe naszpikowane są plikami medialnymi itp. Co przy takich prędkościach może być problematyczne..


Od tego jest AdBlock. ;P

W dzisiejszych czasach przeglądanie www bez AdBlocka to desperacja. To tak jakby w TV zablokowali możliwość przełączania na inny kanał podczas wyświetlania reklam. ;p
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Darmowy internet mobilny
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 06, 2012, 11:25:36 »
Cytat: "KrP"
Od tego jest AdBlock. ;P

No tak! Zgadza się i ja też mam poblokowane pewne rzeczy. Ale wchodząc np. na „Youtube” nie wchodzę tam tylko po to, aby przeczytać tytuł filmiku, ale po to, aby go obejrzeć. I chodzi mi właśnie o to, jak wtedy sprawuje się te darmowe łącze mobilne?

Offline Maciuś

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Darmowy internet mobilny
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 06, 2012, 13:25:38 »
Filmy idzie spokojnie obejrzeć

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Darmowy internet mobilny
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 06, 2012, 14:47:09 »
No nie tak spokojnie, trzeba poczekać trochę aż się załaduje. No i wszystko powyżej 240p to jednak katorga jeśli chodzi o długość ładowania.

Ale ej, w końcu to tylko pół megabita. Ja pamiętam jakby to było wczoraj jak do MOKu na SDI się chodziło by na kilkanaście dyskietek 25MB ściągnąć. ;P
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Darmowy internet mobilny
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpnia 20, 2012, 07:16:30 »
Alternatywa dla tych, którzy potrzebują rezerwowego internetu. T-Mobile daje 1GB za 6,90/9,90/14,90 PLN miesięcznie przy umowie na 48/36/24 miesiące. Modem Huawei E353 zawsze za 1zł. Więc jak ktoś ma już modem i opchnie ten za 100zł to koszt takiego neta wychodzi nawet poniżej 5zł miesięcznie. ;]
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline potrek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Darmowy internet mobilny
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpnia 20, 2012, 09:53:39 »
Hmm fajna oferta, tylko nie widac jej na stronie Tmobile. Moze jakiś link ??

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Darmowy internet mobilny
« Odpowiedź #53 dnia: Sierpnia 20, 2012, 10:20:37 »
Nie ma nigdzie. Kupisz tylko w salonie albo telefonicznie.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline potrek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Darmowy internet mobilny
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpnia 20, 2012, 12:36:11 »
Własnie kupiłem, abo 6,99 brutto na 40 miechów. Wziałem na firmę wiec wychodzi 5,3 :D. Aktywacja zeta, modem ZTE MF195 za zeta, przesyłka za friko, to się nazywa promocja ;)
Wziałem go dla żonki ona tylko okazjonalnie  z netu poza domem korzysta wiec 1gb wystarczy w zupełnosci.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Darmowy internet mobilny
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpnia 20, 2012, 12:55:35 »
Mogłeś brać Huaweia. ;p

Jesteś już abonentem T-Mobile? Bo słyszałem, że w salonach robią problemy jak ktoś nie jest.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline potrek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Darmowy internet mobilny
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpnia 20, 2012, 13:19:33 »
Mam u nich telefon taki stacjonarny ale na łaczu GSM. Ale konsultant nie mówil, że nie można jak się nie jest abonentem. A tak na marginesie, to w salonach, punktach sprzedaży  zawsze robią problemy przy takich niskich abonamentach bo dla nich to żaden zarobek:)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Darmowy internet mobilny
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpnia 20, 2012, 13:59:20 »
Cytat: "potrek"
Mam u nich telefon taki stacjonarny ale na łaczu GSM. Ale konsultant nie mówil, że nie można jak się nie jest abonentem. A tak na marginesie, to w salonach, punktach sprzedaży  zawsze robią problemy przy takich niskich abonamentach bo dla nich to żaden zarobek:)


Wiem, to samo jest z Longplay 1 w Play. ;p
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Darmowy internet mobilny
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpnia 20, 2012, 19:22:24 »
Inny sposób na darmowy internet:

Karta Play Fresh. Zmieniamy taryfę na Lubię to! Po zmianie mamy darmowy internet bez limitu danych przez bodaj 24h. Rozłącza co 200MB, ale prędkość ma nawet do 5Mbps.

Po zakończeniu korzystania z neta wracamy na Fresha, a potem znów na Lubię to! i znów mamy dzień darmowego neta. ;]
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Darmowy internet mobilny
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpnia 21, 2012, 14:49:01 »
Ty masz chyba za dużo wolnego czasu ;)