Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Trzebież] Opinia o zlocie starych aut wojskowych  (Przeczytany 10660 razy)

Offline gigus 36

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
[Trzebież] Opinia o zlocie starych aut wojskowych
« dnia: Czerwca 07, 2011, 20:34:35 »
Witam ostatnio widziałem inscenizację lądowania w Normandii, był też zjazd aut wojskowych dlaczego nie było podobnej akcji na zlocie w Trzebieży czekam na opinie.

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Trzebież] Opinia o zlocie starych aut wojskowych
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 07, 2011, 20:39:10 »
Masz tu Kontakt do organizatorów inscenizacji,tam zapytaj a na pewno Ci odpowiedzą:

Dane Kontaktowe:

Stowarzyszenie Grupa Warowna Bastion
KRS:0000260464
Ul.Łabędzia 4, 71-453 Szczecin

Adres Do Korespondencji:
Jarosław Hajdukiewicz
Ul.Wróblewskiego 7c/5
72-010 Police

Prezes Stowarzyszenia:
Artur Spychaj, tel:            500 007 262      

Sekcja Rekonstrukcji Historycznej
Dowódca Grupy
Jarosław Hajdukiewicz, tel:            606 667 670      
Robert Pawłowski, tel:             663 211 971      

Sekcja Poszukiwaczy – Lewobrzeże
Artur Spychaj, tel:            500 007 262      

Sekcja Poszukiwaczy – Prawobrzeże
Łukasz Maziak, tel:             505 405 200
Na razie nie ma podpisu......

trb49

  • Gość
[Trzebież] Opinia o zlocie starych aut wojskowych
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 07, 2011, 22:48:39 »
Jak słyszałem i z tego co wiem, to spotkanie byłej ubecji zomo i byłych milicjantów. Świadczą o tym napisy na samochodach oraz utożsamianie się w czerwono gwiaździstów z pod znaku sierpa i młota, których to ledwo pozbyliśmy się z naszej ojczyzny. Ciekaw jestem czemu to ma służyć? W takich mundurach ludzie wywozili nas na Syberię i do Katynia. Jeszcze trochę i będą organizowane spotkania SS i Wermachtu.  Pozdrawiam trb49

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Trzebież] Opinia o zlocie starych aut wojskowych
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 08, 2011, 10:56:52 »
trb49,  Nie myślałem tak o tym, ale coś w tym jest. co piszesz.

Bond1234

  • Gość
[Trzebież] Opinia o zlocie starych aut wojskowych
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 08, 2011, 20:31:17 »
Remik  w Trzebieży nie było podobnych akcji  tylko dlatego że ludzie obawiali się   huku wystrzałów i ryczacych silników czołgów  :crazy:  :rotfl: . Tak mi co niektóre  osoby w Trzebieży mówiły   obawiając się że tak będzie bo widzieli na banerze  czołg. .Inna sprawa że  teren jest za mały aby takie inscenizacje się odbywały jakoś nie widzę  tych okopów na plaży  czy na terenie GCEiR, chociaż plany mam poważne na najbliższe lata. Ale też dowiedziałem się  że powyższemu stowarzyszeniu nie spodobało się to że ktoś poza nimi poważył się zorganizować to co ja zorganizowałem  w majówkę i dlatego nikt nie przybył chociaż byli proszeni o zasilenie  w sprzęt i ludzi. :<


Teraz tak ogólnie  nie osobowo.
 Nie bardzo  rozumiem  w czym lub z czym mają co niektórzy problem pisząc negatywnie o podobnych  imprezach , .Przeszkadzają mundury ,napisy na samochodach itd. Jest to rekonstrukcja sprzętu i umundurowania  które były kiedyś  i nikt z nas  nie ma na myśli propagowania czegokolwiek (nie byłem w Armii Radzieckiej  a ci którzy ubierają  też inne mundury nie byli w Wermachcie) a jedynie pokazanie  tym co nie widzieli i tym co przeżyli tamte czasy  jak i co było aby już się nie powtórzyło.To że przebieram się  za oficera  AR nie znaczy ze kocham Lenina  ani ten co ubiera mundur Wermahtu że popiera to co zrobił Hitler. Uważam że należy pamiętać i przypominać właśnie o takich napisach na samochodach i o mundurach  , historii nie da się obejść i o niej zapomnieć. Rosyjski mudur be, bo byliśmy pod komuną ,milicyjny mudur be bo byliśmy bici, ale za to mudury i pojazdy armii amerykańskiej są cacy  :crazy: (chociaż też nie służą niczemu dobremu) . Jest to bardzo zły kierunek myślenia. I wtedy i teraz ludzie giną i są zabijani.  Jeden woli córkę inny teściową,a jeszcze inni i jedną i drugą razem. ale żeby nie było  trb49 szanuje Twoje poglądy  z którymi przecież nie muszę się  zgadzać. Wolę  ubrać mundur Armii Radzieckiej i sprawić aby ludzie się dobrze bawili niż siedzieć i czekać aż  ktoś zorganizuje coś dla mnie. A czy ty zrobiłeś coś dla innych i ojczyzny? Pozdrawiam Darek

kapitan NEMO

  • Gość
[Trzebież] Opinia o zlocie starych aut wojskowych
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 10, 2011, 22:59:05 »
Witam
z tego co czytałem w prasie to w maju w Trzebieży nie był to ZLOT a ZJAZD pojazdów militarnych, który mi się kojarzy ze spotkaniem z przyjaciólmi z NK (Naszej-Klasy) lub z Ostatnim Zjazdem KCPZPR, jak zewał tak zwał! przecież można coś zrobić dla OJczyzny!!!

 faktycznie wojaków na fotkach za dużo nie widziałem (a szkoda) ale musiało być ładnie, rodzina mi opowiadała że faktycznie jakiś jeden czy dwa auta były z napisem MO, ale psa cywila nikt nie widział, WIĘCEJ TAKIECH IMPREZ i aby się nie kończyły tak jak te z WETERANAMI na dwóch kólkach co to ważą po pół tony i robią szkody MOCHEROM  - SZTANDAR WYPROWADZIĆ!!!
 :safe:

Offline gigus 36

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
[Trzebież] Opinia o zlocie starych aut wojskowych
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 12, 2011, 11:19:11 »
Trzebież jest miejscowością turystyczna więc w sezonie cały czas coś się powinno dziać ,a po zachowaniu nie których osób z Trzebież chcą zrobić skansen,spotkanie militariów powinno być zorganizowane ze strzelaniem, z jakąś inscenizacją wiem zaraz ktoś powie hałas ,tylko ostatnio w piątek 10.06 nikt nie pytał mieszkańców Portowej czy można używać sztucznych ogni i wesele świętowało masa huku i to naprawdę ostro dawało czy ktoś nas się pytał nie więc śmiało można zrobić inscenizacje nikogo nie pytając.Pozdrawiam.

Bond1234

  • Gość
[Trzebież] Opinia o zlocie starych aut wojskowych
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 12, 2011, 13:47:25 »
Remik ,to że ktoś robi coś mniej lub bardziej nielegalnie to jego sprawa ( a może mieli pozwolenie   na użycie sztucznych ogni).. Ja wiem że  jak raz coś zostanie zrobione nie tak  to nie ma szans  na następne imprezy.Nie można zapominać  że Trzebież leży w strefie ochronnej (jakiegoś tam parku),i tu mogą być schody  nie do pokonania.  Mam rozumieć że w przyszłym roku mogę na Ciebie liczyć  w załatwieniu  zgody na użycie środków pirotechnicznych no i na wszystko  z tym związane, ale wtedy to już bedzie podchodzić pod imprezę masową a wtedy to już inna bajka  z pozwoleniami.

Darek

Beobachter

  • Gość
[Trzebież] Opinia o zlocie starych aut wojskowych
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 12, 2011, 17:08:38 »
A ja myślę, że nie należy mieszać porządków. Niech się Police wyspecjalizują w rekonstrukcjach, bo ludzi więcej, terenu nie brakuje, Dni Polic są dobrym terminem na takie przedsięwzięcie. Tym bardzie że taka inscenizacja (rekonstrukcja) sporo kasy kosztuje. Łatwiej ją wygospodarować w budżecie Dni Polic, znacznie trudniej na pojedyncze zdarzenie w Trzebieży.
A co w Trzebieży? Ano kontynuacja tego, co się dobrze zaczęło. Zjazd pojazdów militarnych + piknik krótkofalarski. Obie imprezy można połączyć i rozszerzyć. Szczerze mówiąc najlepszy jest termin 1-3 maja. Ludzie mają wolne, a nic istotnego w gminie się w te dni nie dzieje. W tym roku była beatyfikacja Jana Pawła II i niedziela wypadła 1 maja, ale to jednostkowe zdarzenie. Ja bym wrócił i do motocykli, też na te dni zapraszanych, tylko chodzi o imprezę przemyślaną. Parady, pokazy - tak (nawet skoki, bo są widowiskowe), wyścigi uliczne - nie. Trzebież warunków nie ma, zdania nie zmieniłem. Wyścigi, owszem, ale na zamkniętym odcinku drogi pod CPN. Można nawet ustawić barierki i uruchomić dowożenie widzów.
Jak by to wszystko scalić - Trzebież miałaby imprezę militarno-radiowo-motorową, Police - rekonstrukcje batalistyczne. Wilk syty, koza cała.
Ale to tylko głos w dyskusji, czyli moje zdanie.

Bond1234

  • Gość
[Trzebież] Opinia o zlocie starych aut wojskowych
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 12, 2011, 19:32:23 »
Beobachter końcowa treść tego co napisałem  jest oczywiście ironią i wiem  że tak to własnie odczytałeś . :lol2: . I oczywiście  inscenizacja która miała miejsce w Policach  niech ma swój czas i zjazd pojazdów militarnych w Trzebieży   swój. Spostrzegawczy  zauważą  różnicę  pomiędzy tymi dwoma imprezami.
Pozdrawiam Darek

kapitan NEMO

  • Gość
[Trzebież] Opinia o zlocie starych aut wojskowych
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 13, 2011, 20:59:06 »
NIE W TRZEBIEŻY NIE MA WARUNKÓW NA WYŚCIGI WETERANÓW bo "CHŁOPY NIE BĘDĄ MOGLI PRZEJŚĆ PRZEZ ULICĘ np  Z POD TRANSFORMATORA DO JASIAKA CZY Z ŁĄK DO BUDKI PO PIWO, NIE BĘDĄ MOGLI CHLAĆ  b i e d a c z k i, kury nie będą znosiły jaj a koty i psy trza by było na postronku trzymać" – bo PO CO?
Jak to po co: Duch w narodzie by zginął!!!  
BETON
BETONY
och jeszcze raz BETONY,
i wy uważacie się za sumienie lokalnego narodu - ha ha ha...

IMPREZY I OWSZEM jak NAJWIĘCEJ ale z jajem, z pomysłem i z tematem!  

A TAK DAJCIE  IMPREZY KTÓRE DAJĄ LUDOWI VINA I IGRZYSK, bo „hejnalistów” waszym zdaniem trza jak w skansenie trzymać - chronić jako dobro narodowe, eksponaty żywej historii. Nic z tego, że Trzebieskie dzieci mają żywy już wpisany w codzienność przykład do naśladowania. Bo ich trza chronić PRAWDA!!!

TRZA – Panowie INSEKTORZY od historii i zjazdów!!!

OPAMIĘTAJCIE SIĘ!

A nie z tematem zastępczym wyskakujecie – to co już było SOVIECKIE samochody, komuniści i MO!!!
BRAKOWAŁO JESZCZE SB a i pewnie jak by sprawdzić na liście WILSZTAJNA to coś by się na pewno pokryło TOWARZYSE!!!

ZJAZ POJAZDÓW MILITARNYCH NIE – ZLOT w rocznicę UCZCZENIA np 27kwietna1945roku 3xTAK

Я думаю, что это будет лучший вариант.
Жду ответа.

Bond1234

  • Gość
[Trzebież] Opinia o zlocie starych aut wojskowych
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 13, 2011, 21:25:56 »
kapitan  NEMO.    Chcesz odpowiedzi  będzie krótka:wszyscy robią źle to zrób coś ty.
Dla mnie Eot.

kapitan NEMO

  • Gość
[Trzebież] Opinia o zlocie starych aut wojskowych
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 13, 2011, 22:32:38 »
Товарищ!!!  
в событие   в котором я передать вам тоже могут участвовать.  
В минувшие выходные состоялся    наверное слышали об этом и сколько из этой красивой деревни отправился на машине (автобус в город,   потому что вы не могли dojechć) является хорошо провести время.

Сегодня наши гости ушли за год, парус снова.

Я приветствую

                                                                                        PSE QSL TNX

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Trzebież] Opinia o zlocie starych aut wojskowych
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 13, 2011, 22:36:41 »
Proszę przestać pisać w cyrylicy.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Beobachter

  • Gość
[Trzebież] Opinia o zlocie starych aut wojskowych
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 14, 2011, 06:10:37 »
Mimo wszystko, Kubo, poproszę o wyjaśnienie. Jaki punkt regulaminu łamie język rosyjski. I jakie jeszcze języki są na tym forum zakazane.Wraz z pytaniem o regulaminową podstawę takich ustaleń? Dyskutowano tu w języku niemieckim i angielskim (rozmowy ze Svenem), możliwe, ze trafi się jakiś inny język europejski. Do tej pory zakazy i rygory dotyczyły treści, nie języka w jakim się pisze. Jeżeli jakaś grupa dyskutantów podyskutuje lub pożartuje sobie w innym języku niż polski - co w tym złego i zakazanego?