Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Międzynardowe Dni Polic - Dni Chemika 2011  (Przeczytany 26267 razy)

Mance1978

  • Gość
[Police] Międzynardowe Dni Polic - Dni Chemika 2011
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 04, 2011, 11:26:05 »
..niestety już widać pierwsze "efekty zabawy" na trawnikach i osiedlowych chodnikach..

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Międzynardowe Dni Polic - Dni Chemika 2011
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 04, 2011, 11:40:12 »
Jak wam się wczorajsze koncerty podobały ? byłam na końcówce varius Manx to akurat zagrali moje ulubione kawałki aa Dżem no no wzruszyłam się :)
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Międzynardowe Dni Polic - Dni Chemika 2011
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 04, 2011, 11:58:49 »
Varius Manx początek słabo w moim odczuciu, jednak nowa wokalistka za każdym razem musi mierzyć się z porównaniami do poprzedniczek. Na szczęście później się rozkręciła, złapały dobry kontakt z publicznością i końcówka była już całkiem całkiem.

Dżem na swoim poziomie, choć trochę krótko, ale to pewnie, że o północy było już zimno. Fajna akcja z przejazdem motocykli - ogólnie miło. Dużo kawałków z nowej płyty. Co prawda publika nie znająca tekstu i śpiewająca "rozgrzany jak pies" momentami irytuje, ale przy problemach z mikrofonem ładnie śpiew wychodził. Generalnie koncerty na festynach miejskich mają pewną specyfikę. I tak najlepszy był jeden z ochroniarzy pod sceną, który o mało nie wygonił wokalisty Dżemu (podczas koncertu Varius Manx) - no cóż - następnym razem przydałoby się w tym miejscu stawiać ludzi znających zespoły, które wystąpił, albo przynajmniej zdjęcia pokazywać :p

Offline pawel10220

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
[Police] Międzynardowe Dni Polic - Dni Chemika 2011
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 04, 2011, 13:09:02 »
Dżem zagrał bardzo dobrze. Ale jest kilka zastrzeżeń
Po pierwsze, strasznie sucha ziemia pod sceną, pogo nie wyglądało zbyt dobrze, po 1 piosence miało się w buzi nosie i oczach błoto, okropnie zapylenie, ale nie ma na co narzekać, taki klimat pogo
Po drugie, beznadziejna praca kamerzysty/kamerzystów. Przy solówce na gitarze pokazują klawiszowca, przy solówce klawiszowca pokazują wokalistę i tak dalej.
Koncert sam w sobie świetny, pogo też świetne, jeden z ciekawszych koncertów na Dniach Chemika :)

@edit
No i pozytywne zaskoczenie-nie słyszałem narzekania starszych ludzi na ludzi pod sceną, oczekiwałem komentarzy"debile, narkomani, pozabijają się" albo "skaczą jak debile"

patjo

  • Gość
[Police] Międzynardowe Dni Polic - Dni Chemika 2011
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 04, 2011, 13:27:09 »
Mnie dziwi jedna rzecz - podobno w miejscach publicznych jest ustanowiony zakaz palenia szkoda że nikt go nie przestrzegał w czasie dni Polic... ochrona zajmowała się "trzepaniem" damskich torebek zamiast pilnowania aby przestrzegano prawo!!!

Sagrams

  • Gość
[Police] Międzynardowe Dni Polic - Dni Chemika 2011
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 04, 2011, 14:18:37 »
Jaki zakaz palenia?? Jest zakaz w miejscach publicznych (czyt. bary, kawiarnie, przystanki , itp)  :devil:

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Międzynardowe Dni Polic - Dni Chemika 2011
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 04, 2011, 14:26:08 »
Cytat: "Sagrams"
Jaki zakaz palenia?? Jest zakaz w miejscach publicznych (czyt. bary, kawiarnie, przystanki , itp)  :devil:


Jakby się przyczepić, bo nie znalazłem dokładnej definicji miejsca publicznego, to polanę za ósemką też można uznać za miejsce publiczne - ot takie nasze kochane polskie prawo - pełne miejsca na dowolność i różne interpretacje.

Nie przesadzajmy - co innego wejść do klubu pełnego dymu papierosowego, a co innego jak ktoś zapali na wolnym powietrzu - zawsze można się przesunąć, poprosić palącego o przesunięcie itp.

I jakby nie patrzeć "trzepanie damskich" torebek było ważniejsze niż latania między ludźmi i gaszeniem ich fajek. Wszak dzięki temu pod sceną osoby spożywające alkohol były raczej nieliczne i wolę przesunąć się kawałek, gdy ktoś pali obok mnie, niż wycierać z siebie piwo, które ktoś na mnie wylał.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Międzynardowe Dni Polic - Dni Chemika 2011
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 04, 2011, 15:21:50 »
Cytat: "Mance1978"
..niestety już widać pierwsze "efekty zabawy" na trawnikach i osiedlowych chodnikach..


Dlatego nie znoszę takich wiejskich imprez plenerowych. Gdzie nie spojrzałem to jakieś cwaniactwo w dresiwie, oczywiście nawalone w trzy du.py, obok panienki gimnazjalistki ledwo zaciągają się szlugiem kur.wiąc co drugie słowo.

A najbardziej z równowagi mnie wyprowadził jakiś gówniarz, który kupił gdzieś na wyprzedaży polski mundur, założył do tego trampeczki pumy, czapeczkę z daszkiem i żując gumę jak krowa trawę robi z siebie debila. Aż miałem ochotę podejść i w pysk strzelić. [ciach!] do niedawna za taką profanację można było co najmniej na mandat się załapać. ;/

Cytuj (zaznaczone)
Po pierwsze, strasznie sucha ziemia pod sceną, pogo nie wyglądało zbyt dobrze, po 1 piosence miało się w buzi nosie i oczach błoto, okropnie zapylenie, ale nie ma na co narzekać, taki klimat pogo


Pogo na Dżemie? Lulz, to oni mają jakieś kawałki, które się do tego nadają?

I tak nigdy nie zrozumiem sensu tej nawalanki. ;P
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Opaler

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
[Police] Międzynardowe Dni Polic - Dni Chemika 2011
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 04, 2011, 21:54:50 »
Cytuj (zaznaczone)
Pogo na Dżemie? Lulz, to oni mają jakieś kawałki, które się do tego nadają?

I tak nigdy nie zrozumiem sensu tej nawalanki. ;P

Pogować? :) Można poskakać, ale raczej nie pogować. KrP, pogo to fajna sprawa, musisz kiedyś spróbować (to po prostu trzeba przeżyć). Na początek nie polecam koncertów Punkowych :D O dziwo moje najlepsze pogo było na koncercie Arki Noego w tamtym roku na Woodstocku. Dzieciaki skocznie grają i zabawna była przednia :P

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Międzynardowe Dni Polic - Dni Chemika 2011
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 05, 2011, 00:42:58 »
Ok, Afromental byl zalosny.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline MSC

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
[Police] Międzynardowe Dni Polic - Dni Chemika 2011
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 05, 2011, 00:55:35 »
Cytat: "KrP"
Ok, Afromental byl zalosny.


popieram... totalny kicz
Dlaczego żywi się martwią skoro martwi się nie żywią?

Offline lepka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 299
    • Zobacz profil
[Police] Międzynardowe Dni Polic - Dni Chemika 2011
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 05, 2011, 01:15:21 »
gimnazjalistki bawiły się świetnie z tego co zdołałam zauważyć, ale cóż Panowie nie każdemu się dogodzi btw jest jeden plus było coś dla każdego - Dżem dla koneserów prawdziwej muzyki ;D velvet dla każdego, afromental dla dzieci i nastolatek no i varius manx dla tych nieco starszych :)
“imperfections make you more beautiful”

Mance1978

  • Gość
[Police] Międzynardowe Dni Polic - Dni Chemika 2011
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 05, 2011, 12:30:11 »
...nie da się jednak uniknąć wrażenia że tegoroczne obchody się poprsotu odbyły....nawet tradycyjne fajerwerki strzaleały jakby szybciej i ciszej niż zwykle...

London69

  • Gość
[Police] Międzynardowe Dni Polic - Dni Chemika 2011
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 05, 2011, 12:44:38 »
Nie narzekam, chociaż moim zdaniem rok temu było lepiej.

Gratuluje ochroniarzom, którzy rzekomo nie wpuszczali z piwem pod scenę, a jakimś cudem zostałam nim oblana. Super. :)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Międzynardowe Dni Polic - Dni Chemika 2011
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 05, 2011, 14:13:42 »
Cytat: "Lilo"
gimnazjalistki bawiły się świetnie z tego co zdołałam zauważyć, ale cóż Panowie nie każdemu się dogodzi btw jest jeden plus było coś dla każdego - Dżem dla koneserów prawdziwej muzyki ;D velvet dla każdego, afromental dla dzieci i nastolatek no i varius manx dla tych nieco starszych :)


Co nie zmienia faktu, że obiektywnie patrząc Afromental to była żenada. Nawet nie rozumiałem w jakim języku śpiewają, fałsz totalny.

No i po co im były te białe szmatki? O.o
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln