Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Testery...  (Przeczytany 12115 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Testery...
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 16, 2011, 15:11:50 »
Cytat: "potrek"
Działa super  


Pod Vista tez?

Offline potrek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Testery...
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 16, 2011, 15:59:22 »
Cytat: "speedbax"
Cytat: "potrek"
Działa super  


Pod Vista tez?

Tak , własnie na moim lapku smiga z vistą . Jak chcecie moge wam podac namiary na chinkę od której kupilem . Jak mozna podac linka na forum to podam ...

Offline jacek.wilczek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Testery...
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 16, 2011, 18:39:30 »
pytałem się o autko w kwestii czy posiada moduł REC, mój op-com (też chiny) nie umie się połączyć w trybie programowania właśnie z modułem REC - ciekawi mnie czy twojemu się to udaje ?

--
jacek

Offline potrek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Testery...
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 16, 2011, 20:23:32 »
Cytat: "jacek.wilczek"
pytałem się o autko w kwestii czy posiada moduł REC, mój op-com (też chiny) nie umie się połączyć w trybie programowania właśnie z modułem REC - ciekawi mnie czy twojemu się to udaje ?

--
jacek
Z REC , UEC łaczy sie bez problemu , w sumie łaczy sie ze wszystkim , tylko mam problem ze zmianą jezyka w BC , mam CD30mp3 i za cholere nie moge wejsc do tej opcji . Moze twój opcom to potrafi ? ;D

Offline jacek.wilczek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Testery...
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 17, 2011, 08:19:31 »
Bo języka (zakładam że na PL) w BC nie zmienisz op-comem,  dodam jako ciekawostkę TECHEM2 też nie, w ASO nie chcieli się pojąć takiej usługi - mówili że problem jest, oni ustawiają język PL i widać że jest polski język ale do wyłączenia elektryki ;(. Póki co jest polonizacja zakładki nawigacji (jak masz) zrobiona przez kolegów z Vectra Klub Polska, oraz projekt pełnej translacji na pl BC ale w trakcie.

--
jacek

Offline potrek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Testery...
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 17, 2011, 09:30:19 »
W CD30MP3 od samego poczatku mialem polski jezyk , przed aktywacją BC w serwisie opla :( , wtedy jeszcze nie mialem opcoma . Skasowali mnie 150 zł za właczenie funkcji chwilowego spalania itp , i pozbyli polskiego jezyka   :spiderman:  .
W CD30MP3 zmienisz na polski , po wejsciu do opcji "konfiguracja wariantów programu " , tylko trzeba to zrobić na wyłączonym zapłonie , przy właczonym radiu . W innym przypadku komp nie zapamieta ustawień .

No i sęk w tym ze nie moge wejsc do tej opcji , koledzy z forum opla moga wejsc do tej opcji , ja nie  :spiderman:  , przy próbie wyskakuje jakis błąd i " skontaktuj sie z adako "

Offline jacek.wilczek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Testery...
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 17, 2011, 11:18:13 »
Jak był fabrycznie PL BC to musi Ci działać, musimy się zgadać, zobaczysz czy Ci zadziała na moim op-comie

--
jacek