Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Dobosz Taxi połączył się z Chemik Taxi  (Przeczytany 26748 razy)

Offline miś

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
Dobosz Taxi połączył się z Chemik Taxi
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 16, 2011, 08:37:59 »
Cytat: "rbk"
Jest jedna różnica między brawo a doboszem, brawo to kolektyw, ludzie są tam wiele, wiele lat, nazwę to delikatnie, są normalni. W doboszu, jest to zbieranina osób, którzy pracują np. na zakładach i sobie dorabiają

rbk nie uogólniaj zarówno w doboszu jak i w brawo są ludzie którzy "sobie dorabiają".

Offline vena777

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Dobosz Taxi połączył się z Chemik Taxi
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 28, 2011, 01:51:19 »
Zbieranina ..zbierqaniną ale nowy prezes widać że coś nowego robi!!! Widziałam nowy baner na wiadukcie przy Lidlu i badzo mi się podoba a na dodatek jechałam ostatnio taksówką, która miała ramkę cyfrową... co prawda z reklamami ale dzieci przez całą drogę zachwycone....:) Super pomysł, widać że "fuzja" z "doboszem" wyszła "żółtkom" na dobe:)

mark.suski

  • Gość
Dobosz Taxi połączył się z Chemik Taxi
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 28, 2011, 10:29:38 »
tak chciałem się Was spytać, czy może wpadliście na pomysł, dlaczego tak prężnie rozwija się cały interes jego i dlaczego żadne problemy finansowe go nie tykają?

Moja mama pracowała na zakładzie. Zatrudniona była na umowę na najniższą krajową. To jest normalnie na legalnej liście płac i z kasy w kopercie się odbiera pensję tą i od tej kwoty jest płacona składka i podatki. Poza legalnymi zarobami jest jeszcze druga nielegalna, wewnętrzna "lista płac" i z niej się dostaje tak jak moja mama prawie połowę legalnej płacy - od której nikt nie płaci składek, podatków czy zdrowotnego. Każdy o tym wie, ale każdy patrzy, by więcej mieć w portfelu niż więcej płacić na ZUS na składkę np.
Także on daje więcej ludziom zarobić i wykorzystuje ludzi na zakładzie - ale nie chce ponosić pełnych kosztów za pracownika. Czy dorabianie się w taki też sposób jest zgodne z prawem i moralnie? Na zakładzie również pajęczyny z sufitu spadają na masę korówkową wyrabianą..... Skąd on wie, że np jutro sanepid przyjdzie i zawsze zdąży wszystko ogarnąć? Bazuje na tym, że na zakładzie są ludzie, którzy z każdym groszem się liczą i na zaliczkach ciągną.
A jak on z inspekcją pracy robi? Jeżeli ktoś zakabluje i przychodzi inspektor, to mówi się, że szefa nie ma dziś na zakładzie - a kontrola nie może nastąpić przy nieobecności szefa, bo musi szef podpisać protokół z kontroli. Więc inspektor zostawia listę rzeczy, które będą kontrolowane i mówi,że przyjdzie za tydzień. Przez tydzień w ukropie latają, żeby w papierach wszystko w porządku było. Przychodzi inspektor, do podwyższenia przyjemnego klimatu dobre ciasto i kawa i tak jest sprawa załatwiana:)
Tak się on dorabia.... co wy na to?
Taka jest prawda, i nie ma siły na niego tak jak na prezesa spółdzielni chemik.
Co można powiedzieć o człowieku, który wykorzystuje niski status finansowy pracowników? To jest skandal w biały dzień. Tak rosną jego inwestycje.

helenne

  • Gość
Dobosz Taxi połączył się z Chemik Taxi
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 28, 2011, 11:46:42 »
Cytat: "mark.suski"
tak chciałem się Was spytać, czy może wpadliście na pomysł, dlaczego tak prężnie rozwija się cały interes jego i dlaczego żadne problemy finansowe go nie tykają?

Moja mama pracowała na zakładzie. Zatrudniona była na umowę na najniższą krajową. To jest normalnie na legalnej liście płac i z kasy w kopercie się odbiera pensję tą i od tej kwoty jest płacona składka i podatki. Poza legalnymi zarobami jest jeszcze druga nielegalna, wewnętrzna "lista płac" i z niej się dostaje tak jak moja mama prawie połowę legalnej płacy - od której nikt nie płaci składek, podatków czy zdrowotnego. Każdy o tym wie, ale każdy patrzy, by więcej mieć w portfelu niż więcej płacić na ZUS na składkę np.
Także on daje więcej ludziom zarobić i wykorzystuje ludzi na zakładzie - ale nie chce ponosić pełnych kosztów za pracownika. Czy dorabianie się w taki też sposób jest zgodne z prawem i moralnie? Na zakładzie również pajęczyny z sufitu spadają na masę korówkową wyrabianą..... Skąd on wie, że np jutro sanepid przyjdzie i zawsze zdąży wszystko ogarnąć? Bazuje na tym, że na zakładzie są ludzie, którzy z każdym groszem się liczą i na zaliczkach ciągną.
A jak on z inspekcją pracy robi? Jeżeli ktoś zakabluje i przychodzi inspektor, to mówi się, że szefa nie ma dziś na zakładzie - a kontrola nie może nastąpić przy nieobecności szefa, bo musi szef podpisać protokół z kontroli. Więc inspektor zostawia listę rzeczy, które będą kontrolowane i mówi,że przyjdzie za tydzień. Przez tydzień w ukropie latają, żeby w papierach wszystko w porządku było. Przychodzi inspektor, do podwyższenia przyjemnego klimatu dobre ciasto i kawa i tak jest sprawa załatwiana:)
Tak się on dorabia.... co wy na to?
Taka jest prawda, i nie ma siły na niego tak jak na prezesa spółdzielni chemik.
Co można powiedzieć o człowieku, który wykorzystuje niski status finansowy pracowników? To jest skandal w biały dzień. Tak rosną jego inwestycje.




Ale Ty chyba tematy pomyliłeś my tu piszemy o firmie DOBOSZ TAXI ktorej właścicielem nie jest Dobosz  tylko Krzysztof Kantor nazwa nie ma nic teraz juz do właściciela nazwiska...Wiec nie w tym temacie te posty ...

mark.suski

  • Gość
Dobosz Taxi połączył się z Chemik Taxi
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 28, 2011, 12:00:49 »
ale prawda poszła w eter.... wiemy o kim to jest  a to jest najważniejsze.......

karolina

  • Gość
Dobosz Taxi połączył się z Chemik Taxi
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 28, 2011, 20:23:22 »
Cytat: "mark.suski"
ale prawda poszła w eter.... wiemy o kim to jest  a to jest najważniejsze.......

nie rozumeim o co ty człowieku tu walczysz???? nie powiedziałes nic z czego ludzie nie zdawali sobie sprawy.
Z tego co się orientuję to na forum jest osobny temat "dobosz" tu o ile mnie wzrok nie zawodzi piszemy nt. dobosz taxi a nie o panu grzegorzu.

helenne

  • Gość
Dobosz Taxi połączył się z Chemik Taxi
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 28, 2011, 20:29:49 »
Cytat: "mark.suski"
ale prawda poszła w eter.... wiemy o kim to jest  a to jest najważniejsze.......



No właśnie nie do końca bo piszesz bezosobowo a nie każdy czyta wszystko...takich rzeczy się nie pisze w postach o nie tej osobie....bo raczej nie każdy wie o co Ci chodzi i pomyśli ,że piszesz o właścicielu Dobosz Taxi....zastanów się na drugi raz jaki piszesz lub gdzie piszesz

Offline joanna1999

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Dobosz Taxi połączył się z Chemik Taxi
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 30, 2011, 18:16:00 »
Cytat: "mark.suski"
tak chciałem się Was spytać, czy może wpadliście na pomysł, dlaczego tak prężnie rozwija się cały interes jego i dlaczego żadne problemy finansowe go nie tykają?


Od wieków wiadomo , że pieniądz przyciąga pieniądz:) Jak ktoś ciągle narzeka, że ma żle to tak będzie miał... taka jest prawda:))) "mark.suski" miał chyba"doła" i chciał się pewnie wypłakać na forum a tu taka brutalna prawda, że pomylił i ludzi i tematy :D

Offline ozi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Dobosz Taxi połączył się z Chemik Taxi
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 30, 2011, 22:07:40 »
Jechałam już tym "nowym tworem" z panem z dawnego "Chemika" -zapłaciłam drożej na tej samej trasie niż do tej pory jeżdżąc z dawnym "Doboszem".Muszę przyznać ,że zrezygnowałam kiedyś z usług "Chemika" na rzecz "Dobosza" ze względu na chamskiego kierowcę (jednego ) i nie cieszy mnie perspektywa,że znów mogę na niego trafić . :<

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Dobosz Taxi połączył się z Chemik Taxi
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 31, 2011, 08:42:08 »
Cytat: "ozi"
Jechałam już tym "nowym tworem" z panem z dawnego "Chemika" -zapłaciłam drożej na tej samej trasie niż do tej pory jeżdżąc z dawnym "Doboszem".


ozi - trzeba było wziąć paragon (skoro to ta sama trasa z takim samym czasem przejazdu) i po sprawie z nieuczniwym (bez obrazy, ale czarna owca znajdzie się w każdym stadzie) taksówkarzem :devil: , bo tak są to tylko...słowa, słowa, słowa (...)
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline ozi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Dobosz Taxi połączył się z Chemik Taxi
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 31, 2011, 20:32:06 »
Mam paragon no ale za 3 złote robić aferę... .Nie podoba mi się ogólnie całe to połączenie,czym mniej firm do wyboru tym gorzej dla klienta -dołączy do nich "Bravo" i mamy monopol :<

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Dobosz Taxi połączył się z Chemik Taxi
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 31, 2011, 23:14:45 »
Brawo raczej nie dołączy, fioletowy taxi raczej może dołączyć :P

Offline Kryst13

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Dobosz Taxi połączył się z Chemik Taxi
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 01, 2011, 00:00:10 »
Jak zostanie w Policach tylko jedna korporacja TAXI to ceny na pewno będą "konkurencyjne"  :lol2:
Ja lubię mieć wybór.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Dobosz Taxi połączył się z Chemik Taxi
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 01, 2011, 00:00:45 »
Zapewne zostanie Dobosz i Brawo :)

Offline Kryst13

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Dobosz Taxi połączył się z Chemik Taxi
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 01, 2011, 00:11:41 »
To już łatwiej się dogadać i ustalić jakiś "wspólny cennik" :lol2: