Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Dobosz Taxi połączył się z Chemik Taxi  (Przeczytany 26736 razy)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Dobosz Taxi połączył się z Chemik Taxi
« Odpowiedź #45 dnia: Września 16, 2011, 13:56:44 »
Kim jest KOŃ ?
bo rozumiem, że nie rozmawiamy o zwierzętach :D

nike2210

  • Gość
Dobosz Taxi połączył się z Chemik Taxi
« Odpowiedź #46 dnia: Września 16, 2011, 14:00:53 »
Pierwszy Taksówkarz w Policach. Zakładał większość korporacji.

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Dobosz Taxi połączył się z Chemik Taxi
« Odpowiedź #47 dnia: Września 16, 2011, 14:08:41 »
nike2210,  troche szacunku do czlowieka, bo prostota spod twoich palcow az bije po oczach!!! Znam osobiscie pana Wojtka, mialam okazje przpracowac w Jego firmie dluzszy okres i w tym momencie moge powiedziec, ze wiele moglabys sie od tego czlowiek nauczyc, przede wszystkim kultury!

nike2210

  • Gość
Dobosz Taxi połączył się z Chemik Taxi
« Odpowiedź #48 dnia: Września 16, 2011, 14:20:17 »
Kanioma a co takie napisałam obraźliwego? Nie mam nic do tego Człowieka. Nawet go nie znam.
Co do mojej kultury, to jest w jak najlepszym porządku.
Jeżeli dla Ciebie jest prostotą, to co napisałam, to nie mamy o czym dyskutować.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Dobosz Taxi połączył się z Chemik Taxi
« Odpowiedź #49 dnia: Września 16, 2011, 20:14:48 »
Hm, odpowiedź brzmi, nadal pracuje, tam gdzie pracował.
Koniec tematu o "koniach". Dziękuję.

Ola5

  • Gość
Dobosz Taxi połączył się z Chemik Taxi
« Odpowiedź #50 dnia: Września 18, 2011, 07:19:13 »
Cytat: "rbk"
Hm, odpowiedź brzmi, nadal pracuje, tam gdzie pracował.
Koniec tematu o "koniach". Dziękuję.


Nie nie pracuje. Pracuje teraz w Taxi Dobosz. Wszyscy taksówkarze razem z numerami telefonów przeszli do Dobosza. Nie wiesz to nie pisz.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Dobosz Taxi połączył się z Chemik Taxi
« Odpowiedź #51 dnia: Września 18, 2011, 16:01:43 »
Będę pisał co mi się podoba, a za kolejne obrażanie kogokolwiek będę nagradzał.
Miłej niedzieli ;)

Offline joanna1999

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Dobosz Taxi połączył się z Chemik Taxi
« Odpowiedź #52 dnia: Września 18, 2011, 22:07:08 »
Cytat: "kanioma"
nike2210,  troche szacunku do czlowieka, bo prostota spod twoich palcow az bije po oczach!!! Znam osobiscie pana Wojtka, mialam okazje przpracowac w Jego firmie dluzszy okres i w tym momencie moge powiedziec, ze wiele moglabys sie od tego czlowiek nauczyc, przede wszystkim kultury!


Pana Wojtka  też znam i lubię ale kultury wolałabym się od niego nie uczyć, po tym jak go widziałam wyzywającego człowieka, który otworzył dwrzi od samochodu... i to się Panu Wojtkowi nie spodobało a takich wyzwisk jakich on używał to dawno nie słyszałam.... ale to tak tylko na marginesie, bo nie o Panu Wojtku ten post, tylko o połączeniu się korporacji...

helenne

  • Gość
Dobosz Taxi połączył się z Chemik Taxi
« Odpowiedź #53 dnia: Września 19, 2011, 09:08:05 »
Tak to prawda, Taxi Dobosz kupiło "12" Czyli radio taxi. Wiem to z pierwszej ręki bo pracuję w Hotelu. Ja tam się cieszę w sumie MOIM ZDANIEM na dobre wyjdzie to kierowcą z Radio bo już ciężko im szło. A w Doboszu...przy numerach z 3 korporacji(DOBOSZ,RADIO,CHEMIK) będą mieli więcej zleceń a co za tym idzie więcej zarobią. Telefony na bazie dzwonią non stop a to dobrze rokuje. Życzę powodzenia dla prezesa Korporacji Dobosz Taxi!!! Może uda mu się zrobić coś na styl Taxi 4you i też osiągnie taki sukces jak właściciel 4you.Pozdrawiam!

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Dobosz Taxi połączył się z Chemik Taxi
« Odpowiedź #54 dnia: Września 19, 2011, 15:49:56 »
Cytat: "helenne"
Taxi 4you

na razie taksówki tej firmy w Szczecinie zamieszane są w jakieś ciemne sprawy
- a to gdzieś jakaś ekipa podjechała obiła gościa na Wyszyńskiego w Szczecinie - przyjechali Taxi4you
- Obito kogoś na pl. Kościuszki - też przywiozła ich 4you
raczej nie mają się czym pochwalić, lepiej budować swoją własną markę i to z dobrymi skojarzeniami niż wzorować się na marnej jakości 4 you. Osobiście mam nadzieję, że może w końcu przestaną śmierdzieć  papierosami. Na razie jedyny efekt tej "fuzji" to większe koszta powrotu ze zjazdu o 5zł. Panowie umówili się na 15, także na razie pracują na złą opinię.
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline vena777

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Dobosz Taxi połączył się z Chemik Taxi
« Odpowiedź #55 dnia: Września 19, 2011, 16:36:21 »
Cytat: "kaskada"
Cytat: "helenne"
Taxi 4you

Na razie jedyny efekt tej "fuzji" to większe koszta powrotu ze zjazdu o 5zł. Panowie umówili się na 15, także na razie pracują na złą opinię.


konkurencja miała jeszcze mniej niz 10 zł ale jak chciałam zjechać, to się pochowali... gdy tylko zadzwoniłam to w ciągu 2 minut była taksówka i zapłaciłam więcej, bo zgodnie z paragonem:) Kierowca sam stwierdził, że tyle jest telefonów powrotnych, że warto poczekać i zjechać za więcej... Ja już wolę zapłacić 15 i niech one stoją na zjeździe:)

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Dobosz Taxi połączył się z Chemik Taxi
« Odpowiedź #56 dnia: Września 19, 2011, 16:58:00 »
a z tym chowaniem się to coś jest na rzeczy. W nocy z sobotę na niedzielę zadzwoniłem ,czy mają jakąś taksówkę w centrum Szczecina. Od razu poinformowano, że może być za jakieś 15/20 minut ale nie będzie to zjazdówka. Miałem tego świadomość bo byłem na Rodła i nic nie stało na parkingu więc było jasne, że to będzie normalny kurs. Z uwagi na czas oczekiwania stwierdziłem ,że poczekam jednak na autobus, który miał być za jakieś 30/40 minut. Padający deszcz sprawił ,że zostałem pod KFC i jakie było moje zdziwienie gdy po krótszym czasie przejechała taksówka i szybko skręciła w stronę izby skarbowej. Być może pan zauważył, że ktoś stoi i postanowił jechać dalej. Być może jechał po kogoś ale na dachu świeciła się nazwa korporacji a to chyba oznacza wolny (niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu). Wg. mnie każdy monopol długo się nie utrzyma i znajdzie się kolejna grupa, która się odłączy i zrobi coś na własną rękę. Ja samo korzystałem tylko z Chemika i Dobosza ale uważam ,że przy "dużej" (jak na Police) grupie trudno będzie utrzymać wysoki poziom usług, jaki wg.mnie obie firmy świadczyły. Jako klient liczę na szybki rozpad (lub nową korporację) bo  cena za usługę szybko dojdzie do tych szczecińskich. Pamięta ktoś, że kiedyś miała być City Police?

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Dobosz Taxi połączył się z Chemik Taxi
« Odpowiedź #57 dnia: Września 19, 2011, 17:27:11 »
Jechałem kilkanaście dni temu zjazdówką BRAWO do Polic i daję Panu 15zł, a on mi oddaje 5zł (?!). Ja do niego... a nie 15zł? a on z uśmiechem, nie, nie, 10zł :D

Mile zaskoczony wysiadłem po uiszczeniu opłaty, 10zł :]

To teraz pytanie o co tu chodzi, Trio zwiększa do 15zł, a Brawo do 10zl ?

Offline joanna1999

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Dobosz Taxi połączył się z Chemik Taxi
« Odpowiedź #58 dnia: Września 19, 2011, 21:11:43 »
Cytat: "rbk"
Jechałem kilkanaście dni temu zjazdówką BRAWO do Polic i daję Panu 15zł, a on mi oddaje 5zł (?!). Ja do niego... a nie 15zł? a on z uśmiechem, nie, nie, 10zł :D

Mile zaskoczony wysiadłem po uiszczeniu opłaty, 10zł :]

To teraz pytanie o co tu chodzi, Trio zwiększa do 15zł, a Brawo do 10zl ?


Dobrze, że napisałeś kilkanaście dni temu bo wszyscy podobno jeżdżą za 15 zł  od piątku a ja jechałam w niedzielę... i niestety było odwotnie ;D  dałam dychę a Pan z uśmiechem do mnie... jeszcze piatkę...poproszę

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Dobosz Taxi połączył się z Chemik Taxi
« Odpowiedź #59 dnia: Września 19, 2011, 21:19:09 »
Dlatego napisałem, bo zmieniają zdanie jak papier toaletowy w WC :P