Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Spotkanie użytkowników pojazdów militarnych  (Przeczytany 10278 razy)

Bond1234

  • Gość
Spotkanie użytkowników pojazdów militarnych
« dnia: Maja 03, 2011, 21:23:42 »
Witam, Już po spotkaniu ja uważam że udane a i ci którzy byli mówią podobnie. Szkoda że więcej było przyjezdnych niż miejscowych, nawet ci którzy narzekali że nic się w Trzebieży nie dzieje nie przyszli przynajmniej ich nie widziałem.  ,,olbrzymim'' zainteresowaniem wykazali się członkowie RS Trzebieży obijali się  jeden od drugiego tak ich było mnogo  :rotfl: . No ale nie dziwię sie  bo jakim prawem  ktoś kto nie z nich odważył się zorganizować taką imprezę. A może bali się  że zostaną rozjechani przez czołgi które miały zniszczyć teren. No  i inni są zawiedzeni że  nie ma oleju z tych cieknących  pojazdów militarnych   :crazy: , zostały plamy oleju ale po innych pojazdach :lol2:
Jak to mówią: pierwsze koty za płoty. Za rok znowu przyjedziemy mimo ,, życzliwych ''ludzi. Tym którzy przybyli dziękuję za fajna wspólną zabawę. Do zobaczenia za rok.
Darek

Offline Bast3k

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Spotkanie użytkowników pojazdów militarnych
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 04, 2011, 08:20:01 »
może jakieś fotki z imprezy zapodasz?

pozdrawiam

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Spotkanie użytkowników pojazdów militarnych
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 04, 2011, 08:41:00 »
fotki są na powiatpolicki.pl niestety nie byłem, za późno dowiedziałem sie o tej imprezie :(

Bond1234

  • Gość
Spotkanie użytkowników pojazdów militarnych
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 04, 2011, 09:00:41 »
Fotki do obejrzenia  oczywiście nie wszystkie są na :

powiatpolicki.pl      i będzie  mteriał na :tv Police.


Pozdrawiam

Offline gigus 36

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Spotkanie użytkowników pojazdów militarnych
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 04, 2011, 11:23:57 »
Darku byłem ,fajna impreza tylko szkoda że otwarcie zrobiono w normalny dzień pracy i było mało ludzi ,no i pogoda nie dopisała.Pełen szacun dla organizatorów aby więcej takich imprez .Ktoś napisał że mało było miejscowych może ich zraził miejscowy dziennikarz.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Spotkanie użytkowników pojazdów militarnych
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 04, 2011, 11:42:05 »
A pojazdy te nie stanowiły przypadkiem zagrożenia dla życia mieszkańców Trzebieży? Nie zniszczyły dróg? [:

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
Spotkanie użytkowników pojazdów militarnych
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 04, 2011, 15:28:14 »
Wiedziałam , że to się odbędzie ale nie wiedziała kiedy słabo nagłośnione a szkoda szkoda... bo już 2 lata pod rząd latam na Borne Sulinowo na zlot a w Trb w wtorek było prawie jak na Bornym z tego co widzę po zdjęciach.
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Bond1234

  • Gość
Spotkanie użytkowników pojazdów militarnych
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 04, 2011, 17:21:09 »
cytat:
A pojazdy te nie stanowiły przypadkiem zagrożenia dla życia mieszkańców Trzebieży? Nie zniszczyły dróg? [:

Odp.  Cholera widać prześladowal mnie pech bo żadnych zniszczeń i strat  :lol2:


Nataleczka ,widać było nagłośnione skoro dowiedzieli się ludzie z Polic  czy Szczecina.  30-tego jeździl wóz propagandowy po Trzebieży  i siał propagandę o  spotkaniu, były plakaty informacyjne  ba nawet były zaklejane przez inne plakaty :), były informacje w internecie, była wzmianka w jadłospisie  wyścigów motocyklowych.  Ale ludzie jak to ludzie  nie czytają. Nie interesuje ich co jest  tylko czego nie ma lub nie było. A w Bornym też jestem  i to chyba ty mówiłaś do koleżanki że  skondś znasz  tego faceta :)

Remik  ale i tak pogoda była lepsza niż się spodziewałem z rana. Zresztą  my militarni  już przywykliśmy do różnych pogód  :rotfl: . Sorki że nie zauważyłem Ciebie  ale  musiałem być wszędzie, może byli też inni a napisałem że ich nie było   jesli tak to przepraszam. A co do dziennikarza  to przecież nie dla dziennikarzy powinniśmy siż spotykać.  Ludzi jak na pierwszy raz było i tak dużo,  cały czas była rotacja jedni  przychodzili inni wychodzili.   Za rok będzie nas wiecej  to i więcej będzie można pokazać i obejrzeć. No chyba że  ,,życzliwi '' zablokują wjazd do Trzebieży  i naślą  na mnie policje  jak to zrobili  przed tym spotkaniem aby tylko spotkanie nie doszło do skutku, to jest chore  :crazy:
Darek

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
Spotkanie użytkowników pojazdów militarnych
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 05, 2011, 14:18:03 »
Właśnie sobie przypomniałam , że czytałam o tym zlocie na stronie bodajże Trzebież.eu. ale zapomniałam jestem zakręcona wiadomo na wiosnę :) Być może to i ja mówiłam na Bornym bo kilka osób z Polic, Tanowa widziałam :)) na zlocie w sierpniu.Jedziecie teraz też??
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Bond1234

  • Gość
Spotkanie użytkowników pojazdów militarnych
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 05, 2011, 15:24:28 »
Oczywiście że jedziemy no i ja w nieodłącznym mundurze CA    ;D

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
Spotkanie użytkowników pojazdów militarnych
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 05, 2011, 18:05:23 »
Cytat: "Bast3k"
może jakieś fotki z imprezy

sporo jest tu http://www.magazynpolicki.cba.pl/galerie/festyn_net/
<*)))))>{

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
Spotkanie użytkowników pojazdów militarnych
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 06, 2011, 15:42:08 »
Cytat: "Bond1234"
Oczywiście że jedziemy no i ja w nieodłącznym mundurze CA    ;D

A gdzie zazwyczaj stacjonujecie na polu czy wynajmujecie coś na Bornym??
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Bond1234

  • Gość
Spotkanie użytkowników pojazdów militarnych
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 06, 2011, 20:25:50 »
Zawsze jesteśmy  w srodku na  polu, w obozowisku Kołobrzeg-Szczecin

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
Spotkanie użytkowników pojazdów militarnych
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 09, 2011, 16:10:17 »
Dobrze wiedzieć :) a mam jeszcze takie pytanie to pan rozkłada się z tą radio stacją na Trzebieży??
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Bond1234

  • Gość
Spotkanie użytkowników pojazdów militarnych
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 10, 2011, 20:47:30 »
Nataleczka, tak to ja, i zapraszam każdego chętnego i ciekawego do podejścia  gdy jestem gdziekolwiek z tą  radiostacją  .Zapraszam również do klubu krótkofalowców w starej szkole   w czwarki i piątki  od 17-tej  do 19-tej.

Dariusz Stawiński