Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Czy Donald Tósk powinien być postawiony przed Trybunałem Stanu?

Tak
29 (52.7%)
Nie
25 (45.5%)
Nie mam zdania
1 (1.8%)

Głosów w sumie: 25

Głosowanie skończone: Marca 13, 2011, 22:08:42

Autor Wątek: Donald Tósk  (Przeczytany 30694 razy)

sekator

  • Gość
Donald Tósk
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 14, 2011, 17:27:18 »
Cytuj (zaznaczone)
A może tak coś inteligentnego od siebie?
_________________


Żebyś znowu miał problemy z załapaniem o co chodzi ? Wystarczy, że musiałem ci tłumaczyć dwa tygodnie jak posty raportować.....

Cytat: "jezat"
genetycznym kłamcą Jar.Kaczem


Lepszy genetyczny, niż geriatryczny...

Cytat: "jezat"
,pozamykać wszystkich aferzystów,korupcjonistów,nepotystów


Nie będą ,,wybijali" swojego twrdego elektoratu. Bezpieka, WSI i chłopaki spod celi to 99%elektoratu PO.....jak mawiał marszałek .. ,,Q...a q....e łba nie urwie"

Cytat: "Wykidajło"
życiorys Wielkiego Dekomunizatora Polic


dziękuję, czuję się zaszczycony...

Cytat: "Wykidajło"
Z mojego punktu widzenia to bardzo dobrze, bo dzięki temu PiS Kaczyńskiego ma mniejsze szanse w wyborach.


Mylisz się. Jeszcze rok temu przy temacie o Tusku, poza mną może znalazłyby się dwie, trzy osoby podzielające moje poglądy. I nie chodzi mi wcale o zwolenników, czy przeciwników Kaczyńskiego. Najważniejsze żeby ludzie odsunęli od władzy największego szkodnika w polskiej polityce od czasów Bieruta......Donalda Tuska..

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Donald Tósk
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 14, 2011, 23:36:46 »
Cytat: "sekator"

Cytat: "Wykidajło"
Z mojego punktu widzenia to bardzo dobrze, bo dzięki temu PiS Kaczyńskiego ma mniejsze szanse w wyborach.


Mylisz się. Jeszcze rok temu przy temacie o Tusku, poza mną może znalazłyby się dwie, trzy osoby podzielające moje poglądy.

Mylę się? No to policzmy: Piotrek, macieksoad, millena... o, koniec. Trzy sztuki podzielające, przy czym dwie pierwsze budzące wątpliwości co do posiadania prawa wyborczego. Rzeczywiście masz skokowy wzrost poparcia, ilościowy i jakościowy.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

sekator

  • Gość
Donald Tósk
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 15, 2011, 10:24:15 »
Cytat: "Wykidajło"
Mylę się? No to policzmy: Piotrek, macieksoad, millena... o, koniec


Tylko w tym temacie 12 osób chce TS dla Donalda T.  ...a to nie wszyscy...Nie myślę, aby wynikało to z miłości do premiera. Część boi się wypowiadać, aby nie narazić się na wyzwiska ze strony jezata, ale głosując w ankiecie wyrazili dostatecznie jasno swój pogląd na temat Donalda T.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Donald Tósk
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 15, 2011, 10:39:15 »



 :rotfl:
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

jezat

  • Gość
Donald Tósk
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 15, 2011, 10:43:09 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "Wykidajło"
Mylę się? No to policzmy: Piotrek, macieksoad, millena... o, koniec


Tylko w tym temacie 12 osób chce TS dla Donalda T.  ...a to nie wszyscy...Nie myślę, aby wynikało to z miłości do premiera. Część boi się wypowiadać, aby nie narazić się na wyzwiska ze strony jezata, ale głosując w ankiecie wyrazili dostatecznie jasno swój pogląd na temat Donalda T.

Strasznie cieńko z wami,tylko 12?.Żeby wygrać wybory trzeba mieć dużo,dużo więcej duszyczek,równiez do postawienia kogokolwiek przed TS.Ciemnego luda z każdym rokiem ubywa z przyczyn naturalnych,więc wasze szanse w ogłupianiu maleją.Tak samo jak rośnie różnica między PO a PiS w sondażach.Potwierdziły się moje przewidywania,że PO w końcu przystąpi do ofensywy.I nikt wam nie wmówi,że białe jest białe.

sekator

  • Gość
Donald Tósk
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 15, 2011, 11:07:50 »
Cytat: "jezat"
.Potwierdziły się moje przewidywania,że PO w końcu przystąpi do ofensywy.I


Tak jak przystąpiło do ofensywy w Policach, zwalczając Władysława Diakuna ? Widzę, że popierasz taką politykę. A co ci zrobił nasz burmistrz, że tak mu źle życzysz ?

Cytat: "jezat"
Ciemnego luda z każdym rokiem ubywa z przyczyn naturalnych,


Czyżbyś się gdzieś wybierał ?

Offline bazyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Donald Tósk
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 15, 2011, 14:19:22 »
To jeszcze znalazło się szesnastu, którzy wierzą w Tuska :rotfl: ?

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Donald Tósk
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 15, 2011, 19:23:07 »
Wole byc moherem ,niz tuska frajerem ;D
PO,tylko dla idiotów.

pac

  • Gość
Donald Tósk
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 15, 2011, 20:13:58 »
ja się np. nie wypowiadam, bo już dawno przestało mi sprawiać przyjemność wyśmiewanie ryżego, teraz to już nie jest śmieszne co wyprawia ten rząd, teraz to już realne zagrożenie dla kraju, coraz więcej ludzi odwraca się od PO, ale sporo jest jeszcze ogłupionych, którzy klepią o kaczorze jakby nie wiedzieli, że to nie on rządzi krajem !?

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Donald Tósk
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 15, 2011, 20:42:04 »
Tylu niby odchodzi, a poparcia w sondażach na tym samym poziomie co rok temu.
Trochę spadnie, trochę wzrośnie, przy kolejnych wyborach wyjdzie na jaw, ile, co i jak ;-)

sekator

  • Gość
Donald Tósk
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 15, 2011, 22:21:06 »
Na platformę uciekła masa szczurów z lewa i z prawa...jak platforma zacznie tonąć szczury to wyczują i pierwsze zaczną uciekać. Co jak co, ale instynkt samozachowawczy mają opanowany do perfekcji...

Cytat: "sekator"
Wykidajło napisał/a:
Mylę się? No to policzmy: Piotrek, macieksoad, millena... o, koniec


Hmm, policzysz jeszcze raz ? Bo chyba coś ci się rachunaki zaczynają nie zgadzać. Coraz trudniej znaleźć głupich, którzy dadzą się wam przekonać do zielonowyspiarstwa :rotfl:

bozena

  • Gość
Donald Tósk
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 16, 2011, 00:08:15 »
Cytat: "jezat"
Cytat: "sekator"
Cytat: "Wykidajło"
Mylę się? No to policzmy: Piotrek, macieksoad, millena... o, koniec


Tylko w tym temacie 12 osób chce TS dla Donalda T.  ...a to nie wszyscy...Nie myślę, aby wynikało to z miłości do premiera. Część boi się wypowiadać, aby nie narazić się na wyzwiska ze strony jezata, ale głosując w ankiecie wyrazili dostatecznie jasno swój pogląd na temat Donalda T.

Strasznie cieńko z wami,tylko 12?.Żeby wygrać wybory trzeba mieć dużo,dużo więcej duszyczek,równiez do postawienia kogokolwiek przed TS.Ciemnego luda z każdym rokiem ubywa z przyczyn naturalnych,więc wasze szanse w ogłupianiu maleją.Tak samo jak rośnie różnica między PO a PiS w sondażach.Potwierdziły się moje przewidywania,że PO w końcu przystąpi do ofensywy.I nikt wam nie wmówi,że białe jest białe.




PO  jedyny  program  jaki  posiada  , to  straszenie  , że  jak PIS dojdzie do władzy, mamy bać się  x,v , u  i  jeszcze  tego!  Wystarczyło  w  czasie  poprzednich  wyborów  , ale  czy  to  wystarczy  dziś ? Śmiem  poważnie  wątpic ! Poprzedni, w 2005 r. PO straszyło,że jak PIS dojdzie do władzy benzynka będzie po piątaku i co?,jest po piątaku, ale za PO=PSL, za PIS była po 2 z haczykiem, po złoty z ogonkiem LPG- dziś ponad 3 zeta.Cukier  ok 5zł , chlebek  2kg ok 5zł i  tak  dalej ! Może  Tusk  z  Polski  robi  sklepy  "wszystko  po  5zł ? :) Tylko  co  z  szyneczką ? Tej  nie  ma  za  5zł ! Za  Kaczora  w  skłądach  budowlanych  brakowało  cegieł , cementu  , a  to  chyba  coś  znaczy ? Za  Tuska  brakuje  cukru  i  to  też  coś  chyba  znaczy ? Z  opowieści  mamy  wynika  , że  wróciły  się  czasy  Gierka :)  jeszcze  trochę  i  kartki  na  poszczególne  art  spożywcze  dostaniemy ! Zatem strachy na lachy,PIS wygra  i  ja  nie  mam  nawet  najmniejszych  wątpliwości . Dla  tych  którzy  je  mają  polecam  na  interii
http://fakty.interia.pl/raport/wybory-parlamentarne-2011/news/jest-obawa-ze-po-moze-wygrac-ale-nie-rzadzic,1610194   Jest  tam  sondaż  internautów  , czyli  najbardziej  obiektywny , bo  na  niczyje  zlecenie  , nikt  za  niego  nie  zapłacił  i  nikt  nie  wymagał  takich , a  takich  wyników
PiS 38%
PO 26%
SLD 19%
PJN  6%
Zatem  dla  tych  , którzy  jeszcze  mają POwskie   bielmo  na  oczkach , nie  rozbudzili  się  z  irlandzkiego  letargu , polecam  przetrzec  ślepka  i  rozglądnąc  się  dookoła , po  innych  forach , przeanalizowac  co  te  lenie  śmierdzące  z  PO  ze  swoim  hersztem  zrobiły  z  Polski  i  ZACZĄC  WRESZCIE  KURNA  MYŚLEC  !

bozena

  • Gość
Donald Tósk
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 16, 2011, 00:14:36 »
Cytat: "Afgan2402"
Wole byc moherem ,niz tuska frajerem ;D



I  jo  TYŻ :) Fajne  hasełko ! Uśmiałam  się  , aż  mi  się  moher  przekrzywił :)

sekator

  • Gość
Donald Tósk
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 16, 2011, 00:20:45 »
Cytat: "bozena"
ślepka i rozglądnąc się dookoła , po innych forach , przeanalizowac co te lenie śmierdzące z PO ze swoim hersztem zrobiły z Polski i ZACZĄC WRESZCIE KURNA MYŚLEC !


Bożena nie wymagaj od nich zbyt wiele. Samodzielne myślenie wśród [ciach!] nie istnieje. Preferują jedynie stadne zachowania inspirowane przez Szkło kontaktowe Miecugowa (ojciec SBek), Olejnik ( starzy SBecy) i Michnika ( brat UBek - kat żołnierzy z AK) . To skrajnie antypolska banda, która zawsze alergicznie reagowała na wszystko co polskie i niezależne. Teraz uparli się żeby cofnąć nas ekonomicznie do czasów średnowiecza, więc oddali władzę w ręce kilku patafianów, którzy demontują polskie państwo.
Efekty widzimy na każdym kroku...
Poniżej reklama nowej sieci : TUSCO :devil:

http://www.pinezki.eu/?attachment_id=3997

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
Donald Tósk
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 16, 2011, 09:36:27 »
Cytat: "bazyl"
To jeszcze znalazło się szesnastu, którzy wierzą w Tuska  ?


To ci cyniczni, łatwowierni i zawsze wierni "zielonowyspiarze" :lol2:
http://www.rp.pl/galeria/17,3,617610.html

Do donkowego ZOO, gdzie "pasły" się lemingi dołączyły jelenie.
millena