Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Czy Donald Tósk powinien być postawiony przed Trybunałem Stanu?

Tak
29 (52.7%)
Nie
25 (45.5%)
Nie mam zdania
1 (1.8%)

Głosów w sumie: 25

Głosowanie skończone: Marca 13, 2011, 22:08:42

Autor Wątek: Donald Tósk  (Przeczytany 30698 razy)

jezat

  • Gość
Donald Tósk
« Odpowiedź #60 dnia: Marca 17, 2011, 12:57:18 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Ja również głosowałem za PO, ale czuje się zrobiony w ... męskie przyrodzenie... czy to dla was jakaś satysfakcja? Nie odbierajcie innym prawa do swoich wyborów...


Cytat: "sekator"
Ależ ja osobiście wcale się z Ciebie i z innych oszukanych osób wcale nie nabijam. Mylenie się jest rzeczą ludzką. Ba, powiem więcej....kiedy powstawała PO sam byłem jej przychylny, myśląc że powstaje liberalno-prawicowa partia, alternatywa dla SLD i UW. Niestety, zawiodłem się.

Ty do dzisiaj nie wiesz co to liberalizm prawicowy tak obcy narodowym s......stom.Tobie POPiS kojarzy się z liberalizmem?Powinno już do ciebie dotrzeć ,że to była mrzonka łaknącego za wszelką cenę władzy Jar.Kacza.To se ne wrati.
Cytat: "sekator"
Ja osobiście dziwie się ludziom , którzy nadal popierają Tuska. I niestety wiem, że są albo głupi, albo mają w tym interes (tak jak to napisał Piotrek). PO to partia, która szkodzi Polsce i zwykłym ludziom.

Właśnie przed chwilą obejrzałem żałobny  występ aktorów z PiSu z ponurą Beatą Szydło
na czele,która zapłakała nad odrzuceniem ich "genialnych pomysłów"w sprawie OFE na Komisji Finansów Publicznych i oznajmiła,że PiS zabiera swoje zabawki z tej PiaSkownicy
i będzie obrady Komisji bojkotował.Szkoda,że tylko tej komisji.Ja na ich miejscu zbojkotowałbym państwo polskie i wyleciał na plaże Egiptu,niedawno reklamowane przez ich prezesa.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
Donald Tósk
« Odpowiedź #61 dnia: Marca 17, 2011, 14:01:23 »
Cytat: "jezat"
Właśnie przed chwilą obejrzałem żałobny występ aktorów z PiSu z ponurą Beatą Szydło


Niestety,rzeczywistość w Polsce stworzona przez najdroższego piłkarza świata Donaldina (patrz: dług publiczny)  nie nastraja radośnie.
http://ja.rafi.pl/2005/10/13/boruc-frankowski-i-9-koszulek/

[ciach!]
millena

jezat

  • Gość
Donald Tósk
« Odpowiedź #62 dnia: Marca 17, 2011, 15:07:16 »
Cytat: "jezat"
Właśnie przed chwilą obejrzałem żałobny występ aktorów z PiSu z ponurą Beatą Szydło


Cytat: "millena"
Niestety,rzeczywistość w Polsce stworzona przez najdroższego piłkarza świata Donaldina (patrz: dług publiczny)  nie nastraja radośnie.
Takim jak ty Egiptu nie trzeba,bo słońce mają ciągle pod kopułą (słońce Peru).

Lepiej mieć słońce pod kopułą niż pustkę którą co chwilę prezentujecie.Dlatego wam żadna piaskownica nie pasuje.Jesli zaś chodzi o plaże Egiptu myślałem ,że wasz "nietykalny"prezes jest mądrzejszy.Pomijam tutaj nieznajomość hymnu narodowego,ale jeśli facet który mieni się patriotą chce wysyłać Polaków na plaże Egiptu bo na nie zasługują, to go dyskwalifikuje jako obrońcę polskich interesów.To antypolska reklama, mająca na celu utrzymywanie miejsc pracy w obcym kraju.Nie wierzę w to ,że zdolność rozumienia wypowiadanych słów w tym temacie mogły"nietykalnemu"prezesowi zakłócić proszki.To świadoma, cyniczna antypolska działalność.

sekator

  • Gość
Donald Tósk
« Odpowiedź #63 dnia: Marca 17, 2011, 19:14:27 »
Cytat: "jezat"
Egiptu bo na nie zasługują, to go dyskwalifikuje jako obrońcę polskich interesów.To antypolska reklama, mająca na celu utrzymywanie miejsc pracy w obcym kraju.Nie wierzę w to ,że zdolność rozumienia wypowiadanych słów w tym temacie mogły"nietykalnemu"prezesowi zakłócić proszki.To świadoma, cyniczna antypolska działalność.


Perełka. Konia z rządem temu kto zrozumie o co facetowi chodzi :rotfl:
 :crazy:

sekator

  • Gość
Donald Tósk
« Odpowiedź #64 dnia: Marca 23, 2011, 12:54:57 »
,,Ceny ciuchów w szmateksach biją rekordy. Biedniejsi ich klienci uważają, że to przez panie z biurowców, które mają grube portfele - czytamy w "Metrze"

źródło  :  http://finanse.wp.pl/kat,104124,title,Rosna-ceny-w-szmateksach,wid,13250726,wiadomosc.html

Witamy w Polsce Tuska, kraju szmateksów i Biedronek !

jezat

  • Gość
Donald Tósk
« Odpowiedź #65 dnia: Marca 23, 2011, 13:27:39 »
Cytat: "sekator"
,,Ceny ciuchów w szmateksach biją rekordy. Biedniejsi ich klienci uważają, że to przez panie z biurowców, które mają grube portfele - czytamy w "Metrze"

źródło  :  http://finanse.wp.pl/kat,104124,title,Rosna-ceny-w-szmateksach,wid,13250726,wiadomosc.html

Witamy w Polsce Tuska, kraju szmateksów i Biedronek !

Patrzcie go jaki on biedny.Nie pójdzie już do szmateksu,nie kupi w biedronce ale non stop przed kompem siedzi nawet w godzinach pracy.Rzeczywiście Polska to biedny,nieprzyjazny dla takich jak ty  kraj .Pewnie dlatego  Jar.Kacz proponował Polakom plaże Egiptu,bo tam wystarczą gacie z przeceny i pożywić się można owocami morza.Tylko rozumni zastanawiają się, czy on normalny.