Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Czy Donald Tósk powinien być postawiony przed Trybunałem Stanu?

Tak
29 (52.7%)
Nie
25 (45.5%)
Nie mam zdania
1 (1.8%)

Głosów w sumie: 25

Głosowanie skończone: Marca 13, 2011, 22:08:42

Autor Wątek: Donald Tósk  (Przeczytany 30690 razy)

Offline macieksoad

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Donald Tósk
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 13, 2011, 23:25:50 »
Cytat: "sekator"
A co ma jedno do drugiego ? Nie możemy wyrażać swojego niezadowolenia z nieudolnego rządzenia, którego skutki obserwujemy na każdym kroku ?


Bo dzisiaj jest to wielce  nietaktowne ,co innego jak rzadzily te zle kaczory ,wtedy wszystko bylo ok od glupkowatych wystepow   wojewodzkiego po smiesznego Geremaka z jego zenujacymi odezwami w parlamencie europejskim.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Donald Tósk
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 13, 2011, 23:29:16 »
Ależ ja własnie wyraziłem swoją opinię. Bo do tego służy forum.
Nie wnioskuję o wykasowanie tematu, o usunięcie autora ankiety, jedynie wyrażam swój pogląd na jej temat. I jestem gotów podjąć dyskusję z jej autorem.

sekatorze(darujmy sobie zwroty grzecznościowe, to jest internet, poza tym mamy prawie tyle samo lat ;))
Nie dotrzegam przesłanek do stawiania premiera Tuska przed Trybunał Stanu. Jeżeli uważasz że jednak są, to proszę, powiedz jakie.

Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

PS - sekatorze, przepraszam, sprawdziłem i widze, że jednak nie do końca jesteśmy w podobnym wieku

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Donald Tósk
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 13, 2011, 23:31:36 »
Cytat: "Piotrek"
Ludzie, a po co jest forum? żeby wyrażać swoje opinie i dyskutować. Jak się coś nie podoba Grzegorzowi i Jakubowi to niech nie wchodzą tutaj.

Sory, za offtop, ale denerwują mnie tacy ludzie, którzy nie wiedzą po co jest forum.

 :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:
Grzegorz, Kuba, zostawcie tych bolszewików, niech się realizują ;)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

sekator

  • Gość
Donald Tósk
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 13, 2011, 23:39:56 »
Cytat: "Wykidajło"
Grzegorz, Kuba, zostawcie tych bolszewików, niech się realizują  


Mądraliński jak zwykle wyczerpująco i na temat włączył się do dyskusji.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Donald Tósk
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 13, 2011, 23:43:48 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"


PS - sekatorze, przepraszam, sprawdziłem i widze, że jednak nie do końca jesteśmy w podobnym wieku

Właśnie chciałem Cię uświadomić, że jesteś młodszy o 10 lat :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Donald Tósk
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 13, 2011, 23:46:47 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "Wykidajło"
Grzegorz, Kuba, zostawcie tych bolszewików, niech się realizują  


Mądraliński jak zwykle wyczerpująco i na temat włączył się do dyskusji.

Nie rób sobie nadziei. Ja tylko trochę wasze seanse terapeutyczne moderuję, i też tylko niektóre.
Aha - nie mam nic przeciwko temu, żebyś te seanse dyskusją nazywał :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

sekator

  • Gość
Donald Tósk
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 13, 2011, 23:48:49 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Nie dotrzegam przesłanek do stawiania premiera Tuska przed Trybunał Stanu. Jeżeli uważasz że jednak są, to proszę, powiedz jakie


Powodów jest kilka. Katastrofalna sytuacja w polskiej armii, czego przejawem są między innymi katastrofy Casy i TU 154, oddanie śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej w ręce Rosjan ( a co za tym idzie brak detrminacji w walce o polską rację stanu i kompromitacja Polski na arenie międzynarodowej), katastrofalny stan finansów państwa po czterech latach rządzenia ( o czym już pisałem wielokrotnie), afery, korupcja, nepotyzm, demontaż reformy emerytalnej skazujący osoby w naszym wieku na dziadowskie emerytury i w dluższej perspektywie rujnący finanse państwa etc. Mogę tak długo jeszcze wymieniać. Choć nie mam poglądów lewicowych, to uważam, że jest to najgorszy rząd po 1989 a skutki jego działania będziemy odczuuwali jeszcze przez długie lata.

Cytat: "Wykidajło"
Właśnie chciałem Cię uświadomić, że jesteś młodszy o 10 lat  
_________________


Widzę, że zgłębiasz moja biografię z należytą starannością. Jak chcesz to mogę ci podrzucić parę fotek i informacji których z internetu i od znajomych się nie dowiesz.  :rotfl:
Będziesz miał czym zagrywać na forum, jak ci zabraknie argumentów. :devil:

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Donald Tósk
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 14, 2011, 00:15:06 »
Cytat: "Wikipedia"
Trybunał Stanu – w Polsce konstytucyjny organ władzy sądowniczej, którego główne zadanie polega na egzekwowaniu odpowiedzialności najwyższych organów i urzędników państwowych za naruszenie Konstytucji lub ustawy, w związku z zajmowanym stanowiskiem lub w zakresie swojego urzędowania, jeśli czyn ten nie wyczerpuje znamion przestępstwa (inaczej: popełnienie deliktu konstytucyjnego) oraz za przestępstwa pospolite i skarbowe w przypadku Prezydenta RP.


Nie trzeba mieć lewicowych poglądów aby negatywnie oceniać jakość obecnego rządu. Ja też źle oceniam wiele działań i wiele przypadków braku działań tego rządu. Dlatego PO nie otrzyma ode mnie znaku X w najbliższych wyborach.
Podzielam Twoje obawy o swoją emeryturę. Ale one nie wynikają jedynie z proponowanych obecnie zmian ale przede wszystkim z tego, że żadnej ekipie rządzącej przez ostatnie 20 lat nie zechciało się wstrząsnąć ZUS-em i przede wszystkim KRUS-em.
Nepotyzm i korupcja - udowodnione przypadki powinny szybką ścieżką być kierowane do odpowiednich sądów i bezwzględnie karane.
Katastrofalny stan finansów publicznych - moim zdaniem obecna kondycja kasy państwa to efekt procesów i decyzji znacznie wykraczających chronologicznie poza obecna kadencję parlamentu. Ale przyznaję, specem od tych spraw nie jestem.
Kondycja polskiej armii - myślę, że powodem burdelu w wojsku jest to, że co 4 lata zmieniają się generałowie rządzący armią. To trochę tak jak z naszymi ZCH.
O katastrofie TU 154 i śledztwa smoleńskiego dyskutowac nie chcę.

Moim zdaniem podane przez Ciebie sekatorze przykłady nie są aż na TS. Jestem jednak tak jak i Ty niezadowolony z obecnych rządów.

Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

sekator

  • Gość
Donald Tósk
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 14, 2011, 00:22:00 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Moim zdaniem podane przez Ciebie sekatorze przykłady nie są aż na TS. Jestem jednak tak jak i Ty niezadowolony z obecnych rządów.


Cieszę się, że przynajmniej częściowo zgadzamy się co do oceny ekipy rządzącej. Co do TS, to rząd Donalda Tuska zasługuje na niego jak żaden inny. Ale to faktycznie wymaga dłuższej dyskusji i dodatkowych argumentów, których moim zdaniem dostarczy nam już niebawem przyszłość.
pozdrawiam i życzę dobrej nocy, S.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
Donald Tósk
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 14, 2011, 08:26:05 »
millena

sekator

  • Gość
Donald Tósk
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 14, 2011, 09:37:39 »
Biurokraci Tuska zabierają się za internet, będą koncesje, cenzura i kary finansowe,a w efekcie łamanie podstawowych praw konstytucyjnych i unijnych dyrektyw.

,,Co czeka polski internet? Koncesje, cenzura i kary finansowe

Co czeka polskie serwisy internetowe serwujące treści wideo, jeśli Senat - jeszcze w tym tygodniu - przegłosuje ustawę?

Dodatkowe bariery wejścia na rynek. Właściciele takich serwisów będą mieli obowiązek wpisać się do wykazu prowadzonego przez przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, co oznacza, że Rada będzie miało prawo takiego wpisu odmówić, czyli decydować, kto może nadawać w internecie, a kto nie.

Przewodniczący KRRiT będzie miał prawo dotkliwie ukarać "dostawcę audiowizualnej treści", który nie wypełni obowiązku rejestracji - może mu wlepić karę finansową w wysokości do 10 proc. przychodu (nie dochodu!) osiągniętego w poprzednim roku.

Zastanawiające, że rząd argumentuje konieczność wprowadzenia tej ustawy, regulacjami wymaganymi przez Unię Europejską, a chce wprowadzić przepisy dokładnie sprzeczne z unijnymi dyrektywami. Przestrzegają one przed mnożeniem barier biurokratycznych czy zapędami do koncesjonowania. Mówią zaś o ograniczeniu do minimum przeszkód administracyjnych oraz ingerencji państwa w sferę usług audiowizualnych.

A Waglowski podsumował: - Dzisiaj moje działania w zakresie rozpowszechniania informacji mieszczą się w konstytucyjnych prawach i wolnościach. Skoro nie naruszam dziś żadnych zasad i nie muszę się zgłaszać do żadnego wykazu, a po wejściu tej ustawy będę musiał, to jest to ingerowanie w sferę chronioną konstytucyjnymi prawami i wolnościami
."

źródło  :  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,9247597,Co_czeka_polski_internet__Koncesje__cenzura_i_kary.html

W myśl piosenki W. Młynarskiego, nowego hymnu PO : ,, Co by tu jeszcze spieprzyć panowie, co by tu jeszcze spieprzyć"

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Donald Tósk
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 14, 2011, 11:10:14 »
Cytat: "sekator"
Widzę, że zgłębiasz moja biografię z należytą starannością. Jak chcesz to mogę ci podrzucić parę fotek i informacji których z internetu i od znajomych się nie dowiesz.

Być może będzie to cios w twoje ego, ale zaręczam, że życiorys Wielkiego Dekomunizatora Polic zupełnie mnie nie interesuje.
Cytat: "sekator"
Będziesz miał czym zagrywać na forum, jak ci zabraknie argumentów.

Sądzisz, że skoro sekator tak robi, to wszyscy inni również? Popełniasz ten sam błąd, co większość twoich partyjnych kolegów. Z mojego punktu widzenia to bardzo dobrze, bo dzięki temu PiS Kaczyńskiego ma mniejsze szanse w wyborach.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

jezat

  • Gość
Donald Tósk
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 14, 2011, 13:53:30 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Nie dotrzegam przesłanek do stawiania premiera Tuska przed Trybunał Stanu. Jeżeli uważasz że jednak są, to proszę, powiedz jakie


Cytat: "sekator"
Powodów jest kilka. Katastrofalna sytuacja w polskiej armii, czego przejawem są między innymi katastrofy Casy i TU 154,

Jasne, odpowiedzialnym za polskie lotnictwo wojskowe był minister Klich a nie nadęty podnóżkowy L.Kaczyńskiego gen  Błasik.
Cytat: "sekator"
oddanie śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej w ręce Rosjan ( a co za tym idzie brak detrminacji w walce o polską rację stanu i kompromitacja Polski na arenie międzynarodowej),

Ale przecież mogliście razem ze swoim genetycznym kłamcą Jar.Kaczem temu zapobiec, wysyłając polską armię do przejęcia śledztwa.Dlaczego tego nie zrobiliście?
Cytat: "Sekator"
katastrofalny stan finansów państwa po czterech latach rządzenia ( o czym już pisałem wielokrotnie), afery, korupcja, nepotyzm, demontaż reformy emerytalnej skazujący osoby w naszym wieku na dziadowskie emerytury i w dluższej perspektywie rujnący finanse państwa etc. Mogę tak długo jeszcze wymieniać. Choć nie mam poglądów lewicowych, to uważam, że jest to najgorszy rząd po 1989 a skutki jego działania będziemy odczuuwali jeszcze przez długie lata.

Trzeba podwyższyć płace,obniżyć podatki lub wprowadzić dobrowolność ich płacenia,znacjonalizować przemysł ,handel i usługi,pozamykać wszystkich aferzystów,korupcjonistów,nepotystów a otworzyć drogę narodowym s......stom.No i wogóle najlepiej zapewnić wszystkim dożywocie na plażach Egiptu,za "godne "emerytury z prywatnych OFE.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
Donald Tósk
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 14, 2011, 14:20:41 »
millena

jezat

  • Gość
Donald Tósk
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 14, 2011, 15:11:13 »
Cytat: "millena"
http://1maud.salon24.pl/287039,sypie-sie-misterna-gra-premiera

A może tak coś inteligentnego od siebie?