Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Czy jesteś za legalizacją narkotyków?

Tak
16 (18.4%)
Tak, ale częściową
30 (34.5%)
Nie
41 (47.1%)

Głosów w sumie: 57

Głosowanie skończone: Lutego 20, 2011, 17:12:56

Autor Wątek: Legalizacja narkotyków  (Przeczytany 29429 razy)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Legalizacja narkotyków
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 11, 2011, 11:35:39 »
Wszystko da się przedawkować.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Użytkownik

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
Legalizacja narkotyków
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 11, 2011, 18:09:34 »
jak przyjmiesz na raz dym z kilograma zielska to wtedy przedawkujesz...

Offline zenon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 154
    • Zobacz profil
Legalizacja narkotyków
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 11, 2011, 18:19:15 »
Przypomnę zwolennikom prohibicji, że rozmawiamy o co najmniej 30% licealistów (tyle się oficjalnie przyznaje do zażywania narkotyków)  i znając życie 90% zawodówek. Jeśli chcecie, żeby cała młodzież się zaćpała, to popierajcie tą głupią walkę dalej. To, że nie widzicie problemu (bo przecież każdy się z narkotykami ukrywa), to nie znaczy, że go nie ma.

Widziałem kiedyś świetny wywiad z doświadczonym dowódcą policji w Nowym Jorku, który wzywa do zaprzestania wojny z narkotykami. Jego głównym argumentem jest to, że w miarę nasilania walki przez policję problem stawał się coraz bardziej poważny.

Ideologicznie podchodząc do problemu, to nie ma przestępstwa, gdy nie ma ofiary - i tyle!

Cytat: "Dr.Kafar"
Nie raczej, tylko wcale - marihuany nie da się przedawkować.

Cytat: "KrP"
Wszystko da się przedawkować.

Tylko jeszcze nikomu się nie udało.

Można też odwiedzić stronę http://www.leap.cc/ (Law Enforcement Against Prohibition), aby się dowiedzieć do czego prowadzi prohibicja.
Milton Friedman - 4 sposoby wydawania pieniędzy

demon

  • Gość
Legalizacja narkotyków
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 21, 2011, 07:14:50 »
najlepiej niech sie wszyscy zaćpaja.  :lol2:

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Legalizacja narkotyków
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 28, 2011, 21:29:21 »
Nie jestem za legalizacja , mam sporo znajomych co palą tzw. " Marychę " nie zgadzam się z nimi i nigdy nie będę i oni o tym wiedza ale nikt mnie nie potępia to moje zdanie , chcą niech pala , ja nie będę nikt mnie nigdy nie namawiał choć miałam propozycje powiedziałam nie i nie jestem za legalizacja wszyscy wokół o tym wiedza i nie dyskutujemy na ten temat aczkolwiek nigdy na forum nie bałam się mówić o tym i nie lubiłam jak ktoś w mojej obecności chciał palić , lepiej żebym nie widziala koniec tematu :) Nie popieram :)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Legalizacja narkotyków
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 28, 2011, 21:31:01 »
Cytat: "pazurkowa90"
Nie jestem za legalizacja , mam sporo znajomych co palą tzw. " Marychę " nie zgadzam się z nimi i nigdy nie będę i oni o tym wiedza ale nikt mnie nie potępia to moje zdanie , chcą niech pala , ja nie będę nikt mnie nigdy nie namawiał choć miałam propozycje powiedziałam nie i nie jestem za legalizacja wszyscy wokół o tym wiedza i nie dyskutujemy na ten temat aczkolwiek nigdy na forum nie bałam się mówić o tym i nie lubiłam jak ktoś w mojej obecności chciał palić , lepiej żebym nie widziala koniec tematu  Nie popieram


Używaj proszę interpunkcji - nie da się tego czytać.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

jaroslawp

  • Gość
Legalizacja narkotyków
« Odpowiedź #51 dnia: Lipca 30, 2011, 14:34:18 »
Cytat: "pazurkowa90"
ja nie będę nikt mnie nigdy nie namawiał choć miałam propozycje powiedziałam nie

Cytat: "pazurkowa90"
nie jestem za legalizacja

skoro palący szanują twoje zdanie, to bądź tak miła i uszanuj zdanie tych co palą.

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Legalizacja narkotyków
« Odpowiedź #52 dnia: Lipca 30, 2011, 15:39:15 »
Cytat: "Dr.Kafar"
Czyli zasada psa ogrodnika - ja nie lubię, nie mogę, nie chcę palić - to innym także zabronię... :safe:

No ładnie ;]


hehe , nie o to mi chodziło :) po prostu nie lubię tego zapachu i nie lubię patrzeć jak się ludzie tym trują ;p zazwyczaj palą nie w mojej obecności ;)

Offline Wolf

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Legalizacja narkotyków
« Odpowiedź #53 dnia: Września 04, 2011, 17:57:07 »
Niedawno czytałem ciekawy artykuł w Newsweeku , na temat  czy czas zalegalizować narkotyki. Bardzo ładnie podawali statystyki na temat przemytu i rozrostu narkobiznesu , wpływu na społeczeństwo , a co najważniejsze ile my podatnicy przeznaczamy pieniędzy na "bezsensowną" walkę z kartelami. Roczny koszt śledzenia  osób które zarabiają na miękkich dragach to bagatela 700 mln. zł. Zbieranie dowodów trwa około dwóch lat. I co najbardziej jest przykre, to łapią same płotki których jest tysiące. A koszty idą w górę i to ostro. Rząd powie że udało im się złapać kolejną niebezpieczną grupę , media podkręcą a my się cieszymy że rząd coś robi. Tylko nikt nam nie powie ile setek milionów idzie na złapanie takich małych grupek które i tak wyrastają jak grzyby po deszczu. Największy zarobek na narkotykach i tak mają na  gwiazdach , prawnikach , lekarzach , politykach , biznesmenach , bankierach itd. Zakup najwyższej klasy narkotyków to często  parę tysięcy zł. ( jak się zarabia to trzeba być snobem ;P ). Niższe klasy społeczne nie stać na to , więc dostają ekstra mieszanki gdzie zawartość narkotyku wynosi czasami niecałe 40% , a reszta to strach pomyśleć co tam się znajduję. Dlatego sądzę że powinno się zalegalizować miękkie narkotyki to by stworzyło swoistą konkurencję dla drobnych "przedsiębiorców" . Ludzie byliby bardziej "bezpieczni" , bo na pewno jakaś instytucja państwowa trzymała by nad tym pieczę (w razie "w" wiadomo kogo mógłbyś do sądu zaciągnąć). Kolejnym plusem jest to że my podatnicy nie musielibyśmy tyle wydawać na walkę z jakimiś małymi grupkami , bo by znikły , a państwo zarobiło by na tym podwójnie( mniej walki z grupkami + sprzedaż legalu = więcej kasy w budżecie). A patrząc na Holandię to nie sądzę żeby nastąpiła jakaś straszna degeneracja w społeczeństwie.
Przyjaciół trzymaj blisko , a wrogów jeszcze bliżej.

Złota Rączka

  • Gość
Dragi
« Odpowiedź #54 dnia: Listopada 26, 2011, 20:30:05 »
Dlaczego ktoś ma nam mówić co jest dobre albo co jest złe. Co można albo czego nie. To tak jak z wódą i szlugami. chleje i jara kto chce. Mamy własne rozumki. Dyktę i birol piją w końcu też tylko Ci co chcą ... Nie ma póki co legalizacji i co ? I ......pa. I tak w najlepsze kwitnie rynek podziemia. Prochów jest tyle w szkołach i na ulicy ile nigdy nie było.

Milimetr

  • Gość
Legalizacja narkotyków
« Odpowiedź #55 dnia: Maja 27, 2013, 12:23:35 »
http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130526/KRAJ/130529634
Czy ktoś z was się załapał  :rotfl:  :colors: