Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Czy jesteś za legalizacją narkotyków?

Tak
16 (18.4%)
Tak, ale częściową
30 (34.5%)
Nie
41 (47.1%)

Głosów w sumie: 57

Głosowanie skończone: Lutego 20, 2011, 17:12:56

Autor Wątek: Legalizacja narkotyków  (Przeczytany 29424 razy)

2OO

  • Gość
Legalizacja narkotyków
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 24, 2011, 12:34:32 »
z alkoholem gorzej... diametralnie gorzej od Marihuany. A przecie legalny, i taki 18sto latek może iść do sklepu kupić flaszke, wyjść i sprzedać małemu dziecku ze 100% zyskiem... ale czy ktoś kurcze coś takiego kiedykolwiek widział? Żeby pełnoletni sprzedawali po wyższych cenach alkohol nieletnim ?? :D ładny cyrk :D
Dostęp do tego jest praktycznie nieograniczony. Minimalnie gorszy niż do alkoholu w sklepie. Jak ktoś chce to kupi. Gdy będzie legalizacja Marihuany to będzie to samo co z alkoholem.
Małolat bedzie chciał, to poprosi kogoś i mu kupi, a i mniej ucierpi na zdrowiu niż po alko, nie bedzie się awanturował itd.
Pomyślcie ile rodzin by przetrwało, żyło w zgodzie, bez rozwodów i awantur, gdyby alkohol był nielegalny a zamiast niego ludzie spożywaliby Marihuanę...

Offline samtron8787

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
Legalizacja narkotyków
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 24, 2011, 12:41:51 »
Doskonale Cie rozumiem tatankas ale mysle ze otwarcie Coffee shopow w Polsce dalo by lepszy efekt niz otwieranie nowych melin gdzie ludzie chleja i sie awanturuja. Jak ktos chce to i tak bedzie palil czy cpal, a tak tylko bedzie panstwo na tym zarabialo. Wez tez pod uwage ile osob siedzi bo zlapali chlopaka z blantem bo chcial sobie w domu zapalic. Co w tym zlego?? Mozna sobie wypic piwo czy wodke to czemu nie mozna sobie zapalic skreta??

Doktor Potwór

  • Gość
Tylko miękkie narkotyki
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 27, 2011, 20:32:25 »
Śmieszą mnie jak zwykle argumenty przeciwników legalizacji marihuany. Ja jestem ZA legalizacją miękkich narkotyków. A argument typu ,,od marihuany do heroiny" naprawdę już nawet nie jest  śmieszny. Wiele osób odpowie ,,od piwa do denaturatu''.
Pzdr

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Legalizacja narkotyków
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 27, 2011, 22:45:28 »
Cytat: "samtron8787"
Doskonale Cie rozumiem tatankas ale mysle ze otwarcie Coffee shopow w Polsce dalo by lepszy efekt niz otwieranie nowych melin gdzie ludzie chleja i sie awanturuja. Jak ktos chce to i tak bedzie palil czy cpal, a tak tylko bedzie panstwo na tym zarabialo. Wez tez pod uwage ile osob siedzi bo zlapali chlopaka z blantem bo chcial sobie w domu zapalic. Co w tym zlego?? Mozna sobie wypic piwo czy wodke to czemu nie mozna sobie zapalic skreta??


samtron8787,ale czy od razu musimy zalegalizować narkotyki,wystarczyłoby zmienić prawo,aby posiadanie dla własnego użytku było dozwolone,jeżeli jakikolwiek narkotyk zostanie zalegalizowany,to wtedy dowolna ilość,którą będzie dana osoba posiadała-będzie legalna.A otwarcie Coffee shopow,no nie wiem,na jakiej zasadzie działają.Jeżeli osoba kupująca mogłaby w takim sklepie usiąść i zapalić,tak jak w pubie wypić piwo,to czemu nie,przynajmniej wiadomo,że to nie jakiś 12 latek to pochłonął.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Legalizacja narkotyków
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 01, 2011, 14:48:24 »
Cytat: "tatankas"
czy od razu musimy zalegalizować narkotyki,wystarczyłoby zmienić prawo,aby posiadanie dla własnego użytku było dozwolone

Nie jestem prawnikiem, ale czy przypadkiem zmiana prawa w tym przypadku nie jest legalizacją?

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Legalizacja narkotyków
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 01, 2011, 23:59:50 »
Cytat: "Piotrek"
Cytat: "tatankas"
czy od razu musimy zalegalizować narkotyki,wystarczyłoby zmienić prawo,aby posiadanie dla własnego użytku było dozwolone

Nie jestem prawnikiem, ale czy przypadkiem zmiana prawa w tym przypadku nie jest legalizacją?


Ale nie chodzi mi o legalną sprzedaż na prawo i lewo,lecz na posiadanie do użytku własnego,z tego co się orientuję,to w niektórych krajach marihuanę przepisują śmiertelnie chorym,zamiast leków farmaceutycznych.Czy taką osobę też zaaresztują za posiadanie i wsadzą do więzienia.A akurat takiej osobie by się przydała.Jedno wiem-wolnego dostępu nie chcę nawet do lekkich narkotyków.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

2OO

  • Gość
Legalizacja narkotyków
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 02, 2011, 06:51:00 »
Cytat: "tatankas"

Jedno wiem-wolnego dostępu nie chcę nawet do lekkich narkotyków.


Pisz projekt ustawy, delegalizującej alkohol, zbieraj kilka tysięcy podpisów - chyba 100 000 - i nie będziesz miała dostępu nawet do lekkich narkotyków - marihuany - a do tego Twoje bezpieczeństwo wzrośnie, bo cięższe narkotyki - alkohol - może będą nielegalne :)
Szacun!

Doktor Potwór

  • Gość

Offline spliffer

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Legalizacja narkotyków
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 21, 2011, 16:02:44 »
Przyglądam się dyskusji i mam pytanie: Przeciwnicy; Jaki jest wasz stan faktyczny wiedzy na temat działania, szkodliwości oraz uzależnień od środków narkotycznych? Bo jak czytam o głodzie spowodowanym brakiem narkotyku w trakcie debaty o marihuanie to aż nie wierzę. Bez względu na to czy jestem za czy przeciw, apeluję do wszystkich aby najpierw zasięgnęli wiedzy w temacie w jakim się wypowiadają. Osoby, które mają choć najmniejsze pojęcie na ten temat widzą jakie głupoty wypisujecie.

Z wyrazami szacunku
O.
Nigdy nie polemizuj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, później pobije doświadczeniem...

Offline fafix

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 103
    • Zobacz profil
Legalizacja narkotyków
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 21, 2011, 16:49:16 »
Miękkie narkotyki czemu nie? I jeżeli by to opodatkować jakie zyski przez pewien czas były by z takiej akcji a przecież Pieniądze są bardzo potrzebne Polsce. Tak mi się przypomniała piosenka dotycząca legalizacji lecz inna od wszystkich tego typu
,, Wojny przychodzą i odchodzą, a moi żołnierze są wieczni,,

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Legalizacja narkotyków
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 21, 2011, 21:16:06 »
Utwor z plyty Grube Jointy. Do mnie ten utwor przemawia:

Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Legalizacja narkotyków
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 30, 2011, 10:05:11 »
Za FB:
Marsz Wyzwolenia Konopi Szczecin 2011

Termin   
4 czerwca · 15:00 - 17:00

Lokalizacja   
Deptak Bogusława

Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

London69

  • Gość
Legalizacja narkotyków
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 09, 2011, 12:20:26 »
Cytat: "tatankas"


Ale nie chodzi mi o legalną sprzedaż na prawo i lewo,lecz na posiadanie do użytku własnego,z tego co się orientuję,to w niektórych krajach marihuanę przepisują śmiertelnie chorym,zamiast leków farmaceutycznych.


Tak, też o tym słyszałam. Moim zdaniem nic w tym złego. Alkohol tyle ludzi pije, zabijają po nim, popełniają inne przestępstwa. Czy nie więcej słyszy się o wypadkach spowodowanych przez osoby pod wpływem alkoholu?

Offline Ekturiel

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Legalizacja narkotyków
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 10, 2011, 10:44:29 »
Jestem za legalizacja marihuany... bo tym sie zabic bezposrednio raczej nie da.

Reszty narkotyków tak na logike nie powinno sie legalizowac... Teoretycznie alkohol tez zabija... ale nie bezposrednio. Co najwyzej mozna cos glupiego/niebezpiecznego zrobic i narazic siebie i innych na niebezpieczenstwo. A narkotyki mozna przedawkowac przez niewiedze lub brak rozsadku i przez taki jeden "zloty strzal" pozbawic sie zycia. Alkohol owszem da sie 'przedawkowac' ale sa mechanizmy obronne... kazdy wie o co chodzi.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Legalizacja narkotyków
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 10, 2011, 11:07:08 »
Cytat: "Ekturiel"
bo tym sie zabic bezposrednio raczej nie da.


W tym zdaniu trzeba położyć nacisk na słowo "bezpośrednio", bo już pośrednio jest łatwo (zresztą jak po każdej tego typu używce) :P
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy