Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Poszukuję godnego polecenia endokrynologa - gabinet prywatny  (Przeczytany 10825 razy)

Martek

  • Gość
Witam serdecznie, poszukuję specjalisty endokrynologa, sprawdzonego i godnego polecenia, może któraś z Pań posiada namiary na ww. specjalistę chodzi mi typowo o sprawdzonego w leczeniu niedoczynności tarczycy:( mam nadzieję że jakaś miła Pani zamieści inf. oraz namiary tel. z góry serdecznie dziękuję:)

Offline ozi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Poszukuję godnego polecenia endokrynologa - gabinet prywatny
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 19, 2011, 03:12:33 »
Dr.Sowińska-Przepiera , tel.914421124 ginekolog-endokrynolog,zastępca ordynatora w szpitalu na ul. Unii Lubelskiej - bynajmniej jeszcze rok temu,polecam  :jupi:

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Poszukuję godnego polecenia endokrynologa - gabinet prywatny
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 11, 2011, 18:25:19 »
Chodzę do doktor Homa w polickim szpitalu.
Nie wiem w sumie co o niej powiedzieć. Sprawdza wyniki, daje skierowanie na kolejne, ustawia następną wizytę i zmienia dawki leku.
Chyba nie tak to powinno wyglądać co?
Powinna mi coś powiedzieć o chorobie a nie powiedziała. Wszystko co wiem, wiem z neta. To mało.
Powiedzcie a przytyłyście?
Mi jak choróbsko ruszyło to przybyło mi ok 27 kg w pół roku
Doktor, którą polecasz coś poradzi, skieruje do dietetyka, który pod katem niedoczynności ustala dietę?

Ort. Pozdrawiam - Kuba
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Poszukuję godnego polecenia endokrynologa - gabinet prywatny
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 11, 2011, 20:15:34 »
Cytat: "NIKA"
Nie wiem w sumie co o niej powiedzieć. Sprawdza wyniki, daje skierowanie na kolejne, ustawia następną wizytę i zmienia dawki leku.
Chyba nie tak to powinno wyglądać co?

A nie możesz zapytać? ostatecznie lekarz sam powinien powiedzieć co i jak... ale jak nic nie mówi, to można zapytać.

Offline bella20

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
Poszukuję godnego polecenia endokrynologa - gabinet prywatny
« Odpowiedź #4 dnia: Września 06, 2012, 15:23:32 »
Poszukuję dobrego ginekologa-endokrynologa, najlepiej na nfz, nie koniecznie w Policach.
Polecano mi specjalistyczną przychodnię na Słowackiego w Szczecinie (podlega pod klinikę w zdrojach). Może ktoś korzystał i może polecić jakiegoś lekarza. Dość pilna sprawa, a w naszej przychodni dość długo się czeka. Z góry dziękuje :)