Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Władysław Diakun dostał wyrok  (Przeczytany 99704 razy)

jezat

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #135 dnia: Maja 17, 2012, 19:08:15 »
Cytat: "speedbax"

Nie wiem jak innych, ale mnie ta argumentacja nie przekonuje, wydaje mi się, że mamy do czynienia z nadinterpretacją definicji słowa "współpraca", mam jednak nadzieję, że sprawiedliwość wygra. Wg. mnie ten wyrok to kpina z ludzi, którzy walczyli o wolność Polski i Polaków

IPN nie służy narodowi polskiemu.To instytucja polityczna.Jej zadaniem jest polowanie na czarownice wg wskazań politycznych mocodawców.

Offline Ona7718

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #136 dnia: Maja 17, 2012, 19:12:39 »
Szok. i co teraz ?
Całe polickie rodziny będą rozpaczać.
„Naczelną zasadą polityki finansowej mojego rządu będzie stopniowe obniżanie podatków" - Donald Tusk

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #137 dnia: Maja 17, 2012, 20:46:03 »
Teraz będzie czekanie na apelację.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #138 dnia: Maja 17, 2012, 21:45:12 »
Cytat: "jezat"
IPN nie służy narodowi polskiemu.To instytucja polityczna.Jej zadaniem jest polowanie na czarownice wg wskazań politycznych mocodawców.


No, z tego, co piszesz, to nie służy. Niesprawiedliwym dla mnie jest to, że sąd uwierzył w spreparowane, i do tego jeszcze kserowane SB-eckie gnioty. Co to za kraj się pytam, gdzie wypociny komunistycznych szumowin stanowią podstawę do zasądzania wyroku? Chyba komuś ewidentnie pomyliły się epoki.

jezat

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #139 dnia: Maja 17, 2012, 21:55:02 »
Cytat: "jezat"
IPN nie służy narodowi polskiemu.To instytucja polityczna.Jej zadaniem jest polowanie na czarownice wg wskazań politycznych mocodawców.


Cytat: "speedbax"
No, z tego, co piszesz, to nie służy. Niesprawiedliwym dla mnie jest to, że sąd uwierzył w spreparowane, i do tego jeszcze kserowane SB-eckie gnioty. Co to za kraj się pytam, gdzie wypociny komunistycznych szumowin stanowią podstawę do zasądzania wyroku? Chyba komuś ewidentnie pomyliły się epoki.

Sądy w Polsce też są przekupne.Zawsze pozostaje tylko kwestia ceny.A gorącym zwolennikiem utworzenia tego IPNowskiego szamba był m/in jarosławpolskęzbaw.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #140 dnia: Maja 17, 2012, 22:06:04 »
Cytat: "jezat"
Sądy w Polsce też są przekupne.Zawsze pozostaje tylko kwestia ceny.


Sądząc po dotychczasowym przebiegu tej całej historii można nabrać podejrzeń, o których piszesz. Po dzisiejszym uzasadnieniu wyroku, jak dla mnie śmiesznym i przesadnie filozoficznym, zaczynam wątpić w sprawiedliwość, jaką serwują nam polskie sądy. Z resztą w innych doświadczeniach z naszym wymiarem sprawiedliwości nie raz już się przekonałem, że mają u siebie totalny burdel. Jak taka instytucja może być wiarygodna?

Cytat: "jezat"
A gorącym zwolennikiem utworzenia tego IPNowskiego szamba był m/in jarosławpolskęzbaw.


Tego nie wiem, jednak jeśli tak jest, to potwierdza się sens przysłowia, że "dobrymi intencjami jest piekło wybrukowane". Się nam Jarosławpolskęzbaw nie poPiSał.

sekator

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #141 dnia: Maja 17, 2012, 22:13:52 »
,,Instytut został powołany 19 stycznia 1999 na mocy ustawy z 18 grudnia 1998 "

Kto to wtedy rządził w Polsce ? Kaczyński ? A prawdziwa przyczyna sbeckiego szamba jest tutaj (Bartek nie daj się manipulować)



Twarze jakby znajome.....To oni działali za zlecenie chłopaków z SB, którym marzyło się dalsze wpływanie na życie polityczne w Polsce. No i udało się. A kto jest inspiratorem polickiej części szamba, też wszyscy wiedzą, na czele z naszym kolegą jezatem, który udaje głupiego.
Gdyby nie doszło do ,,Nocnej zmiany"z udziałem Tuska i reszty kompanii, IPN nie miałby racji bytu, a w Polsce (podobnie jak w Niemczech i Czechach) nikt by nie wykorzystywał dokumentów SB. Pseudo dowodami, którymi dysponuje IPN w tym przypadku, co najwyżej ktoś po otwarciu archiwum mógły sobie podetrzeć to i owo i sprawa byłaby dawno skończona. A tak będzie się ciągnąć dalej i konsekwentnie rozwalać życie człowieka, jego rodziny, przyjaciół etc.
Gruba kreska zafundowała nam rozrywkę na jeszcze kilka pokoleń. Podziękujmy więc uczestnikom ,, Nocnej zmiany", bo po to się tak ciężko napracowali, żebyśmy mogli sobie teraz pomstować na naszą g...ą rzeczywistość.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #142 dnia: Maja 17, 2012, 22:37:58 »
Cytat: "sekator"
(Bartek nie daj się manipulować)


Dobrze wiesz, że ciężko jest mną manipulować, jednak bardzo Ci dziękuję za post wyjaśniający. Szczerze powiem, że tymi tematami nie interesowałem się wcześniej, jednak dzisiejszy wyrok jakoś wewnętrznie mnie poruszył. Zacząłem szczerze współczuć panu Diakunowi. Będę trzymał kciuki, żeby ten żałosny spektakl jak najszybciej się skończył.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #143 dnia: Maja 17, 2012, 22:41:19 »
sekator, ale granie teczkami i hakami to raczej domena twojej ekipy.

Offline Q100sz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #144 dnia: Maja 17, 2012, 22:48:40 »
Rewolucja, swoim odwiecznym zwyczajem, pożera własne dzieci?

sekator

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #145 dnia: Maja 17, 2012, 22:54:23 »
Cytat: "Kilofownikownia"
sekator, ale granie teczkami i hakami to raczej domena twojej ekipy.


No widzisz, tak Ci to Michnik często powtarzał, że też uwierzyłeś w to kłamsto. Nawet mając do czynienia ze sprawą tak oczywistą jak ta, nadal wyciągasz błędne wnioski co do sprawcy calego pasztetu. Niedługo będziesz myślał zero-jedynkowo jak jezat: wszystko co złe to Kaczyński. Postaraj się czasami wyciągać samodzelnie wnioski, nie myśl schematami, które są domeną ludzi niewykształconych, do których Ciebie nie zaliczam.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #146 dnia: Maja 17, 2012, 23:01:19 »
Dlaczego z góry zakładasz, że jeśli mam poglądy zbieżne z tym co napisali w GW to od razu znaczy, że wyprali mi mózg? Czytałem różne opracowania na ten temat, w tym wycinki z ówczesnych gazet i wyrobiłem sobie takie a nie inne zdanie. Na pamiętanie tego jestem za młody. Po części masz rację: uważam (podobnie jak jezat) że Kaczyński szkodzi naszemu krajowi. Przy czym nie uważam, że pan płemieł to 8 cud świata. Ot, z obecnych polityków wydaje mi się być najlepszy. Czy też najmniej szkodliwy.

sekator

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #147 dnia: Maja 17, 2012, 23:06:21 »
Cytat: "Kilofownikownia"
że Kaczyński szkodzi naszemu krajowi. Przy czym nie uważam, że pan płemieł to 8 cud świata. Ot, z obecnych polityków wydaje mi się być najlepszy. Czy też najmniej szkodliwy.


Ja uważam dokładnie na odwrót. Ale trzymajmy się tematu.
pozdrawiam sekator

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #148 dnia: Maja 17, 2012, 23:14:56 »
Poczekajmy na odwołania. Bo ten wyrok jest jakiś dziwny. To trochę wygląda tak jakby na podstawie zeznań prostytutki i jej zapewnień o tym, że jest dziewicą oddalić pozew jej klienta o to, że świadomie zaraziła go AIDS. Wydawanie jakichkolwiek wyroków na podstawie materiałów służby co do której wiadomo, że często je sama sobie preparowała jest nieco jednak ryzykowne. By nie określić tego dosadniej.

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #149 dnia: Maja 17, 2012, 23:59:52 »
"analiza"oraz interpretacja przez sędziego ( wielu myli to z formalnym uzasadnieniem wyroku)  wybranych tezy postępowania-szczególnie tej dotyczącej przyjętej linii obrony wprowadziły mnie w zdumienie. Jeżeli sama obrona nie kwestionuje rejestracji,a następnie współpracy swojego klienta to "utwierdza" Sąd o wszelakiej zgodności z treścią zarzutów pod jakimi staje klient. Panowie mecenasi będą mieli olbrzymie problemy w apelacji ( pod warunkiem że nie zostanie odrzucona) aby ten wyrok skutecznie zaskarżyć.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-