Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Władysław Diakun dostał wyrok  (Przeczytany 99431 razy)

kolins

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #150 dnia: Maja 18, 2012, 08:10:46 »
Dziwi mnie wyrok, ale ciekawostką jestt absolutne milczenie w mediach polickich, ani Magazyn Policki ani żadne inne media nie podały wczoraj najważniejszej od dłuższego czasu informacji dotyczącej Polic! :faja:
Może marsz w obronie wolnych mediów trza zrobić? :devil:

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #151 dnia: Maja 18, 2012, 08:51:01 »
Cytat: "Mariusz_Niedźwiecki"
Sad uznał, że sklamał:

http://magazynpoglad.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=76:diakun-sklamal-w-oswiadczeniu-lustracyjnym&catid=9:informacje&Itemid=102

jednak media podały i to już o 11:02 także nie trafiona uwaga. Trzeba czytać za nim się coś napisze.
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

kolins

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #152 dnia: Maja 18, 2012, 08:56:48 »
A to zwracam honor :* , ale nie znam jeszcze nowego medium POGLĄD... :'(

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #154 dnia: Maja 18, 2012, 10:39:50 »
Cytat: "speedbax"
Cytat: "sekator"
(Bartek nie daj się manipulować)


Dobrze wiesz, że ciężko jest mną manipulować, jednak bardzo Ci dziękuję za post wyjaśniający.

A powinieneś podziękować za post wkręcający. Znów się dajesz sekatorowi manipulować.

1. 18 grudnia 1998 r. (uchwalenie ustawy powołującej IPN) w Polsce rządziła koalicja UW - AWS. Częścią AWS było PC, którego szefem do końca 1997 r. był Jarosław Kaczyński. W 1998 r. odszedł wprawdzie z PC, ale w 1999 r. do niego wrócił i dostał funkcję honorowego prezesa.
2. IPN (w uproszczeniu) składa się z dwóch części. Jedna robi to, do czego ją powołano w 1999 r. - zajmuje się badaniem historii, edukacją i ściganiem zbrodni przeciwko narodowi polskiemu, zarówno faszystowskich, jak komunistycznych. Druga to pion lustracyjny, który powstał 7 lat później.
3. Ustawę lustracyjną, która w pierwotnej wersji kazała się tłumaczyć chyba nawet bibliotekarkom urodzonym przed sierpniem 1972 r., uchwalono w październiku 2006 r. W Polsce rządził wówczas PiS, prezydentem był Lech Kaczyński, premierem Jarosław Kaczyński. Na szczęście nie rządzili Trybunałem Konstytucyjnym, który sporą grupę osób uwolnił od tego horroru (m.in. mnie).
4. Próby wykorzystywania esbeckich archiwów do niszczenia przeciwników politycznych mają już ponad 20 lat. Pierwsza znana publicznie to tzw. lista Macierewicza. Tak, chodzi o tego samego Macierewicza, który teraz zajmuje się wyjaśnianiem, że katastrofa smoleńska to był zamach.

To są fakty, które każdy może sobie sprawdzić i wyciągnąć własne wnioski. Oczywiście każdy może też czerpać wiedzę o rzeczywistości z filmów fabularnych.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #155 dnia: Maja 18, 2012, 11:09:07 »
Cytat: "Wykidajło"
A powinieneś podziękować za post wkręcający. Znów się dajesz sekatorowi manipulować.


Podziękowałem Sławkowi za to, że rozwinął tą kwestię pisząc wyjaśnienie w/g swojej wiedzy i przekonań. Tobie również dziękuję, za jeszcze dokładniejsze przedstawienie sprawy. Po przeczytaniu wnioski wyciągnę sam. Przyznam jednak, że Twoja wersja wygląda zupełnie inaczej. Do Macierewicza nie będę się odnosił, bo musiałbym użyć słów za które dostałbym od razu ostrzeżenie. Do dziś nie mogę zrozumieć, jak tacy ludzie mogą zajmować się polityką i to przez tyle lat.

Pozdrawiam.

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #156 dnia: Maja 18, 2012, 21:31:42 »
Chore. Psychicznie. Mnie nie dotyczy, bo prowadzę od 25 lat własną firmę. Działałem przeciw WRON-ie, i teraz jakiś głupi esbek miałby się wypowiadać o moim życiu? Debile wymyślili tę ustawę lustracyjną. Szczęśliwie nie muszę się poddawać pod osąd głupków.

Kamila

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #157 dnia: Maja 21, 2012, 11:48:02 »
Cytat: "piotr S"
Chore. Psychicznie. Mnie nie dotyczy, bo prowadzę od 25 lat własną firmę. Działałem przeciw WRON-ie, i teraz jakiś głupi esbek miałby się wypowiadać o moim życiu? Debile wymyślili tę ustawę lustracyjną. Szczęśliwie nie muszę się poddawać pod osąd głupków.


każdy, kto sięga po jakąkolwiek władzę musi się liczyć z niespodziankami..

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #158 dnia: Maja 21, 2012, 15:20:30 »
Cytat: "Kamila"
każdy, kto sięga po jakąkolwiek władzę musi się liczyć z niespodziankami..
Był za AWS-u minister Tomaszewski /pamiętam że z Pabianic/. Został oskarżony o współpracę z SB. Zrezygnował ze stanowiska. Zbadano sprawę, było to pomówienie, ale na stanowisko już nie wrócił. Z kolei sprawy Jarosława K. i Zyty G. zostały w czasie gdy rządzili zweryfikowane przez niezależny IPN w 15 minut. Na ich korzyść.

j.7

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #159 dnia: Maja 21, 2012, 19:52:28 »
Dyskusja na temat naszego Burmistrza jest potrzebna, po to żeby nastały zmiany...
http://police-polska.blog.onet.pl
Pozdrawiam.
 :study:

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #160 dnia: Maja 22, 2012, 15:21:50 »
Cytat: "j.7"
Dyskusja na temat naszego Burmistrza jest potrzebna, po to żeby nastały zmiany...
Na razie startowali "zmiennicy" Misiło i Kardziejonek. Może byliby lepsi. Ale wolę na swoim mieście nie sprawdzać. A sprawa lustracyjna jest chora. To śmieci a nie dowody.  Kłys w ostatnim "MP" pisze /cytat/ "Dwóm sędziom wnioskującym za skazaniem nie odmawiamy ani inteligencji, ani logicznego wnioskowania po przyjęciu pewnego schematu". Nie powinien używać liczby mnogiej. Ja odmawiam.

jezat

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #161 dnia: Maja 22, 2012, 16:57:39 »
Cytat: "piotr S"

Na razie startowali "zmiennicy" Misiło i Kardziejonek. Może byliby lepsi. Ale wolę na swoim mieście nie sprawdzać. A sprawa lustracyjna jest chora. To śmieci a nie dowody.  Kłys w ostatnim "MP" pisze /cytat/ "Dwóm sędziom wnioskującym za skazaniem nie odmawiamy ani inteligencji, ani logicznego wnioskowania po przyjęciu pewnego schematu". Nie powinien używać liczby mnogiej. Ja odmawiam.

Czy to byli sędziowie,czy polityczni kaci?Jeżeli ci tzw sędziowie akceptują kserokopie jako dowody a na ich potwierdzenie przesłuchują wskazanych przez "prokurator z IPNu" świadków to mamy do czynienia z jeszcze większym szambem,bo przecież"prokuratorzy" z IPN nie reprezentują państwa polskiego tylko interesy ubecji i sbecji.Dlatego ja też odmawiam tym sędziom inteligencji i logicznego rozumowania.

j.7

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #162 dnia: Maja 23, 2012, 08:42:37 »
Kto startował konkretnie to inna sprawa i temat do osobnej dyskusji. Czyli osobnym jest kto powinien zastąpić dotychczasowego burmistrza i jego przybocznych. Według mnie po prostu powinny w końcu nastąpić zmiany i nie ma to nic wspólnego z procesem lustracyjnym (słusznym czy niesłusznym, z prawdziwym czy złym wyrokiem). Dyskusja potrzebna jest... Zmiany potrzebne są...

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #163 dnia: Maja 23, 2012, 09:30:34 »
Cytat: "j.7"
Dyskusja potrzebna jest... Zmiany potrzebne są...

Słusznie! Myślę, że wszystko to mamy.
Dyskusje...? - dyskusje trwają, dyskutować może każdy – jeżeli ma tylko na to ochotę! Nie da się w nie nikogo wciągnąć na siłę.
Zmiany...? - zmiany też następują! Dokładnie co cztery lata, w demokratycznych wyborach społeczeństwo Polic zmienia swoje władze. A że zmienia je na te same, to jego demokratyczne prawo. Póki co konstytucja tego nie zabrania, a konstytucję akceptował przecież też Naród.

j.7

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #164 dnia: Maja 23, 2012, 11:37:02 »
Nikt nie podważa demokratycznego wyboru społeczeństwa. Chodzi o to aby wybry te były inne. Chodzi o to aby wyborca nie wiedząc na kogo głosować, stojąc przy urnie wyborczej poraz kolejny nie dochodził do wniosku, że "jak nie wiem na kogo to znowu na tych samych". Chodzi też oto, że sprawowanie ciągłej władzy przez tych samych staje się niezdrowe i nieprzejrzyste. Może też prowadzić do rzeczy gorszych...
 :study: